Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy vzniká nárok na materskú?

budemmaminka
1. mar 2016

ahojte zienky, potrebovala by som radu. sestra pracujem vo firme kde to s jej pracovnym miestom nevyzera ruzovo, moze sa stat, ze skor ci neskor jej miesto zrusia, je to len otazka par mesiacov.stale sa vsak nevyjadrili a drzia ju v napati...pracuje tam od augusta2015, cize rok a pol.zamestnavatel jej riadne plati poistenia.a je na dobu neurcitu zamestnana.s manzelom sa snazia o babatko, viem ze keby otehotnela este pocas trvania PP vznika jej narok na matersku.su vsak tusim nejake obmedzenia na to, tusim nieco take ze musi otehotneit pocas trvania PP, nejakch 270 dni poistena a musi byt este pocas zamestnania tehotna a 8 mesaicov pred nastupom na matersku, tak nejak, vsak?respektive ako by to bolo keby otehotnie dajme tomu posledny tyzden, alebo posledne 2 tyzdne pred odchodom z prace. aj tak ma stale narok?alebo keby otehotnei hned po prepusteni? ide o to ze materska by jej vysla celkom slusna, nejakych 600 eur. a boji sa
ze to nestihne a vyhodia ju skor ako sa im zadari a tym padom bude uz mat narok len na ten rodicovsky prispevok.mam pocit ze aj v takom pripade sa vsak da spravit nieco take ze sa na par tyzdnov zamestna niekde inde, tusim to musi byt menej ako 3 mesaice a vtedy by sa jej materska vyratavala z predosleho zamestnania vsak? ale v tom dalsom zamestnani by uz musela byt tehotna, vsak?boze v tychto veciach sa absolutne envyzname ani jedna z nas tak prosim vysvetlite mi to ako debilovi polopate 🙂 dakujem velmi pekne za vsetky odpovede 🙂

darina1952
2. mar 2016

@budemmaminka ahoj, kuk na stránku sociálnej poisťovne http://www.socpoist.sk/materske/1293s
ak by ju aj ako tehotnú prepustili, tak je v ochrannej lehote a nárok na materské bude mať.
Len neviem ako to myslíš keď píšeš že je zamestnaná od augusta 2015 - to ešte tých 270dní nemá odpracovaných. 😉

budemmaminka
autor
2. mar 2016

@darina1952 ahoj, dakujem velmi pekne, prepac pomylila som si roky, myslela som od 2014 samozrejme 🙂 ja som to uz v roznych zakonoch aj kukala lenze by som tom skor potrebovala mat vysvetlene polopate ako debilkovi lebo ked citam tie zakony tak mi z toho sibe a moc tomu nechapem.cize ako so si tu stranku kukla, aby narok mala musi byt aspon 6 tyzden tehotna kym je este zamestnana pred nastupom na porod ? alebo sa to chape tak ze aj ked ze je tehotna 3 dni , prepustia ju ana matersku nastupuje tych klasickych 6 tyzdnov pre dporodom tak vlastne podmienky este splna? a mozem sa spytat ak by ju prepustili a bezala by jej vypovedna lehota2 mesiace a otehotnela by az pocat tej vypovednej lehoty, aj vtedy by jej narok na matersku vznikol? fakt sa citim ako uplny blbec ale vobec tomu nechapem :(

katuliena82
2. mar 2016

Ak aj ma odprqcovanych 270 dni, je v ochrannej lehote a je nezamestnana, ALE nema narok na podporu v nezamestnanosti, tak narok na matersku nie je. To povedali mne. Prakticky musi mat tehotna nezamestnana odpracovane 2 roky za posledne 3. Bez ohladu na splnenu podmienku 270 dni

budemmaminka
autor
2. mar 2016

@katuliena82 dakujem, no takto, sestra pracovala o dmaja 2013 do marca 2014 v jednej firme na HP a potom od augusta 2014 az do dnes v tejto firme na HP, tym padom odpracovala za posledne 3 roky 2, ci ta prestavka 4 mesiace kym bola medzi pracami na urade sa nerata?musia to byt suvisle odpracovane2 roky bez prestavky? a tymto ma napada dalsia otazka, keby ju uz prepustia a tehotna nebude, ma teda aspon narok na davku v nezamestnanosti? kedze v podstate tie 2 roky za posledne 3 roky odpracovane ma.a z coho by sa jej davka v nezamestnanosti ratala?dakujem velmi pekne za odpoved

katuliena82
2. mar 2016

@budemmaminka nemusia byt suvisle odpracovane 🙂 zratava sa to. Vypocet je podla prijmu, netusim ako to rataju

budemmaminka
autor
2. mar 2016

@katuliena82 dakujem velmi pekne takze v podstate by je vysla aj davka v nezamestnanosti a asi aj ta materska, dakujem 🙂

katuliena82
2. mar 2016

@budemmaminka ano, malo by to tak byt. V kazdom pripade jej na kazdej pobocne socialnej poistovne povedia, ci jej to vychadza 🙂

dena1973
2. mar 2016

@katuliena82 Nedavas spravne informacie.... Podpora v nezamestnanosti nema nic spolocne s materskou davkou.
Materske v ochrannej lehote vznika poistenkyni, ak otehotnela este pocas trvania pracovneho pomeru
( vtedy stihne ochrannu lehoru pre tehotne - 8 mes. po ukonceni PP) a ma splnenu podmienku 270 dni nemoc. poistenia v poslednych 2 rokoch pred porodom.

Co sa tyka podpory v nezamestnanosti, tak tam je podmienka mat v poslednych 3 rokoch odpracovane 2 roky.
@budemmaminka

katuliena82
3. mar 2016

@dena1973 tuto info mi dali priamo v socialke. Lebo mne vychadza podla 270 dni materska, ale som nezamestnana a ked nemam narok na podporu, ani matersku mi nedaju...

katuliena82
3. mar 2016

@dena1973 v kazdom pripade tam ziadost o matersku aj tak donesiem...tie tety hovoria kazda nieco ine...

dena1973
3. mar 2016

@katuliena82 Pracovny pomer si mala tu v SR? A bola si tehotna uz pocas trvania prac. pomeru?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli