Koniec rodičovskej a výhodná výpoveď

miciatko
14. jún 2013

Ahojte kocky ,potrebujem od vas poradit. Konci mi rodicovska,30.7.2013 bude mat syn 3 rocky. V zamestnani mi drzia na oko miesto /vyhodia kolegynu co ma zastupovala 3 roky a ak sa neosvedcim tak ju zoberu spat a vyrazia mna /,ale nechcem sa tam vratit , je tam pracovna doba ktora mi nevyhovuje, kratky a dlhy tyzden ,od 9 do 20:00, som rozvedena ,tak neviem ci sa na mna vztahuje neaky zakon ako na slobodnu maminu. Potrebujem dat zamestnavatelovi neake info ohladom vratenia do prace . Rozmyslala som o poziadanie zmeny pracovneho casu a ak mi nevie vyhoviet tak dohodnut sa na vypovedi. Ale neviem ci mozem nieco take ziadat a na akej vypovedi sa dohodnut,poradte mi prosim co by bolo pre mna vyhodne, velmi pekne vam dakujem.

sisaha
14. jún 2013

@miciatko ziaden zakon co by sa na teba vztahoval ako na rozvedenu matku neexistuje.. Poziadat o zmenu pracovneho casu mozes. Ak ti nevyhoveju, dostanes odstupne, len podla zakona. Nic vyhodne neexistuje. Najvyhodnejsie je ostat zamestnana, pretoze nikde nemas zaruku ze sa ti v dohladnom case podari zamestnat.

lujza123
14. jún 2013

@miciatko praveze je taky zakon, ako rodic samozivitel mas pravo robit len na rannu smenu. Najlepsie a podla mna najferovejsie bude ked pojdes za svojim zamestnavatelom a porozpravas sa s nim. Sama vies aka je to robota, ci sa tam bude dat vtesnat pracovna doba ako skolka od 7 -8 do 15 -16 h.
Kedze sa rodicovska dovca rata ako zamestnanie tak budes mat narok na podporu v nezamestnanosti. Najidealnejsie by bolo keby sa po rodicovskej vratis do prace na par dni, aby ti mohli vypocitat podporu zo sucastneho platu nie z toho pred RD.

sissy27
14. jún 2013

@miciatko pozri sem: http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-0...
§ 164
Úprava pracovného času

záleží, ako vychádzaš so zamestnávateľom, ak budeš "robiť problémy" tak ťa s najväčšou pravdepodobnosťou bude chcieť prepustiť 😖