Koniec rodičovskej dovolenky. Čo a kde nahlásiť?

kollarovav
2. jún 2013

Chcem sa spýtat,ako je to ked poberam rodičovský príspevok a už mi končí,malý bude mat 3 roky...Kde treba ist,kedy?dakujem maminky 🙂

jaja1979
2. jún 2013

Podla toho, ci si alebo nie si v pracovnom pomere.

pimpulienka
2. jún 2013

ak nie si zamestnaná, tak do 7 dni na Urad prace..

majaja26
13. jún 2013

dobrý den poradte mi teraz 21.06 mi konči materska,pracovný pomer my stale trva ale chcem dat vypoved.ako mam postupovat?

moon1979
13. jún 2013

@majaja26 ak ty ukončíš PP, strácaš nárok na odstupné ak ti nárok vznikol ... čo by bola škoda

kveta
21. sep 2013

Kedy sa nastupuje do prace? V den tretich narodenin alebo den po narodeninach?

dena1973
22. sep 2013

@kveta Nárok na rodičovký príspevok je do 3 rokov veku dieťaťa t.j. ešte v deň 3. narodenín je nárok na RP. Nástup do PP je na ďalší deň....

kveta
22. sep 2013

@dena1973 Dakujem.

dena1973
22. sep 2013

@kveta Nie je začo...

gapa
23. sep 2013

@kollarovav
ak si nezam., tak bud sa eviduješ na úrade práce, alebo ak máš dieťa doma, nie v škôlke a nechceš sa evidovať, tak len zdr.poistovnu.

momoyka
29. sep 2013

@gapa a socialnu poistovnu netreba v takom pripade riesit?
ja som ten pripad, ze maly mal 23. 9. 3 roky, a rozhodla som sa, ze budeme este doma, je stale chory.., zatial som bola len na zdravotnej, kde mi povedali, ze az s potvrdenim po poslednej vyplatenej davke RP, na urade sa nebudem evidovat, len neviem, ci na socialnu poistovnu nieco treba...

kuriatko84
29. sep 2013

@momoyka ak si pri nastupe na RD v socialnej poistovni vypisovala registracny list, ze si poistencom statu, tak treba to ist aj odhlasit.

momoyka
1. okt 2013

@kuriatko84 ale treba to ist odhlasit aj v tom pripade, ze ostanem s nim doma na neplatenej predlzenej? to tiez vlastne plati za mna stat... nejak sa v tom neviem celkom zorientovat... dakujem velmi pekne..

gapa
1. okt 2013

@momoyka
ak si nezamestananá a po ukončení poberania RP sa nevraciaš do práce alebo čerpať riadnu dovolenku, tak netreba odhlášku na soc.poistovni. Od nového roku možno bude nejaká zmena, ak by chodil do škôlky.uvidíme. Ale podla teraz účinného zákona môžeš byť takto poistená až do dosiahnutia 6rokov, ak ti nevznikne povinné dôch.poistenie zamestnanca (aj na dohodu) alebo szčo osoby a splnaš podmienku riadnej starostlivosti z definície zo zákona o rodič.príspevku.

momoyka
2. okt 2013

jeeej, babule, dakujem kraaaaasne ..... 🙂 ste zlatunke....

crystal333
8. okt 2013

A co v pripade ked je zena zamestnana, treba do prace nejaky papier o ukonceni RD???

xxxxxxx113
16. okt 2013

baby co potrebujem vybavit po ukonceni RD?maleho mam v skolke a v praci vypoved podana bo som sa tam nemohla vratit bo som slobodna mamina.dakujem

barbora258
17. okt 2013

Ahojte chcela by som vas poprosit o radu.Som slobodna mamicka na rodic.dovolenke a mam syna ktory bude mat 16.decembra 3roky a zo zamestnavatelom sme sa dohodli ze k 13.decembru dostanem vypoved dohodou..chcem sa spytat kde a kedy sa musim hlasit a na co mam ako slobodna mamicka narok.Dakujem.

manzanillaa
20. okt 2013

@moon1979 Ahoj, mne tiež 30.11. končí RD, prac. pomer mám na dobu neurčitú, ale dala som si žiadosť na predĺženú RD zo zdr. dôvodov..obávam sa, že vyrozumenie bude trvať dlhšie, ako do 30.11., tak neviem, ako mám postupovať v práci...nastúpiť nemôžem, pretože mi je malý od septembra stále chorý...a takisto tam ani nemôžem ďalej pracovať, z časových dôvodov (nemal by mi kto chodiť po syna do škôlky a byť pri ňom až do 22:30 hod. a takisto práca cez víkendy nepripadá do úvahy) Takže, čo mám povedať v práci? Mám sa dohodnúť na výpovedi - dočerpať nejakú dovolenku a ísť sa nahlásiť na Úrad práce? Ak mi môžeš poradiť, budem Ti vďačná...

moon1979
20. okt 2013

@manzanillaa ak máš dovolenku, čerpaj jeden deň a zvyšok si daj preplatiť a ukonči PP ... môžeš sa takto dopracovať až k maximálnej podpore v nezamestnanosti

manzanillaa
21. okt 2013

@moon1979 Ja som bola na rizikovom od 2 mesiaca tehu a predtým som pracovala na trvalý prac. pomer len niečo vyše troch mesiacov, takže si myslím, že nárok na podporu nemám☹

kveetinka1
29. okt 2013

@moon1979 , mam podobny problem, ze mam nastupit do prace, zamestnavatel si samozrejme chce nechat tu, ktora ma zastupuje. takze ak som dobre rozumela, mam sa so zamestnavatelom dohodnut na ukonceni PP dohodou, tym padom mi preplati 53 dni dovolenky a dostanem 3 mesacne odstupne a takto by som mala narok na max. podporu v nezam., ale musim si aspon 1 den cerpat dovolenku? mozte mi poradit, ci je to takto spravne? dakujem

flowerfairy
30. dec 2014

@gapa prosim poradis mi? Vsade to hladam a nenasla som, maly mal 3 roky a chcem ostat na neplatenej rodicovskej dovolenke, lebo do skolky ide az od buduceho septembra. Co mam vybavit? Mam ist na urad prace po nejake potvrdenie pre zdravotnu a socialnu poistovnu, aby za mna stat nadalej platil poistenie? Dakujem velmi pekne.

gapa
30. dec 2014

@flowerfairy chceš sa aj evidovať, alebo nie? bola si zamestnaná? ak áno, ako sa končil prac.pomer? posledným dnom RD alebo si aj čerpala riadnu dovolenku alebo pn, či očr. ... pred ukončením prac.pomeru (to je velmi podstatné!!!!!! kvôli odvodom a ak boli odvody na dôch.ako zamestnanec, tak aj treba odhlášku, inak ju netreba, ak odvody do dôch.ako zamestnanec neboli)

flowerfairy
30. dec 2014

@gapa uz som medzitym doobeda bola na upsvar aj v zdravotnej, to je vybavene, uz len neviem, ci treba nieco riesit aj v socialnej. Ja som isla z jednej rodicovskej na druhu a predtym som bola szco, ale zivnost mam pozastavenu a planujem ju zrusit a zamestnat sa normalne, ked maly pojde do skolky. Evidovat na urade prace sa nechcem, chcem ostat na tej tzv. predlzenej neplatenej rodicovskej do toho septembra. Len si chcem byt ista, ci nieco netreba hlasit aj v socialnej poistovni. Dakujem 🙂

gapa
30. dec 2014

@flowerfairy ak si szčo s prerušenou živnostou (tj. neplatíš anii povinné odvody szčo do soc.poistovne, čo je podstatné), tak do soc.poistovne nemusíš isť, stále ti trvá prihláška, ktorú si podávala po narodení druhého dieťaťa. Ak si však nebola po narodení druhého dieťaťa v SP, tak tam radšej zájdi a skontroluj si, či máš prehodenú prihlášku na mladšie dieťa (lebo staršie už má 6r).Ak to máš vybavené, tak odhlásiť sa musíš až ked budeš zamestnaná - do 8dní od vzniku poistenia zamestnanca, resp. dovršením 6rokov dieťaťa. Zo sociálky si dobre robiť kopie, ktoré si dať opečiatkovať.
To predpokladám vieš, že manžel si nebude môcť na teba uplatniť odpočet od mesiaca, kedy nepoberáš k 1vému RP, čo je dosť, ak platí dane, myslím bolo to cca 60eur na mesiac??? (už si nepamätám, no pozri odpočet na mesiac na danovníka x 19%, či 20% ani dan neviem aktuálnu, bohužial)

flowerfairy
30. dec 2014

@gapa dakujem, si poklad, ze nam sveta neznalym tak pomahas 🙂 velmi si mi pomohla, posielam ti aspon srdiecko 🙂

gapa
30. dec 2014

@flowerfairy 🙂 dík, ešte tolko, že treba aj kopiu RL na tú sociálku

flowerfairy
30. dec 2014

@gapa 🙂 dakujem, nosim so sebou vzdy, ked daco vybavujem, ale bola som tam po porode, takze asi netreba teraz.

xixi7
3. feb 2015

Ahojte, mohli by ste prosím niektorá zhrnúť čo treba vybaviť po konci rodičovskej a nástupe do zamestnania v roku 2015? Niečo robí zamestnávateľ, niečo nie a stále sa niečo mení 🙂. Mesiac pred nástupom treba listom zamestnávateľovi oznámiť, že nastupujete. Rodičovská končí dňom 3. narodenín dieťaťa a nástup je deň potom. A teraz mám hokej. Prosím opravte ma, prípadne doplňte.
Sociálna poisťovňa- zamestnávateľ oznamuje Registračným listom FO koniec prerušenia soc.poistenia, (ktoré prerušil, lebo za mňa platil počas rodičovskej štát, keď som si dala prihlášku na Reg.liste po skončení materskej dovolenky). Asi mám aj ja oznamovaťdo 8 dní Reg. listom FO odhlášku zo soc. poistenia ako FO, za ktorú platil štát?
Zdravotná poisťovňa-zamestnávateľ asi urobil to isté ako pri Soc.poisťovni, teda zrušil prerušenie. Mám aj ja nahlasovať koniec rodičovskej dovolenky ako osoba, za ktorú platil štát? Treba k tomu potvrdenie z UPSVaR? Tiež lehota 8 dní? Ďakujem.

gapa
3. feb 2015

@xixi7
Okrem písomného oznámenia zamestnávatelovi o ukončení RD a nástupe do práce, prípadne požiadania o schválenie čerpania riadnej dovolenky (v podstate treba starú dovolenku vyčerpať do konca kalendárneho roku, kedy sa vraciate z rd) treba:
1.do soc.poistovne:
a) zamestnávatel
- zmena - ukončenie RD
- prerušenie - ukončenie prerušenia z dôvodu RD
b) mamička
- do 8dní od vzniku dôch.poistenia zamestnanca - odhlášku ako osoba riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov
2. zdravotná poistovna:
zamestnávatel:
- ukončí prerušenie poistenia
zamestnávatel alebo mamička:
- zamestnávatel môže a nemá povinnost ukončiť nahlásenie ako osoby poberajúcej rodič.príspevok, toto kedysi zamestnávatel nahlasoval, aj ked prakticky informáciu o poberaní RP bežne mamička zamestnávatelovi neoznamuje a RP môže vlastne poberať aj druhý z rodičov. Podla Úradu nad dohladom nad zdr.starostlivsotou, už toto nemusí zamestnávatel nahlasovať, je to povinnosť mamičky, ale väčšinou to mzdárky robia. Preto si zisti, či ona nahlásila začiatok poberania RP, v takom prípade predpokladám aj to odhlási, no over si. Ak nenahlásila, urob ty aj s dokladom o dobe poberania RP, aj ked tiež je tam myslím lehota do 8dní, v zdr.poistovni nie je problém to nahlásiť neskôr.
3. upsvar odbor soc.vecí a rodiny:
- po dovršení 3rokov, myslím do konca mesiaca (kedy dovrší alebo nasledujúceho??) oznámiť, kto sa o dieťa stará tj. či škôlka, živnostník ...