Koniec rodičovskej dovolenky. Čo a kde nahlásiť?

kollarovav
2. jún 2013

Chcem sa spýtat,ako je to ked poberam rodičovský príspevok a už mi končí,malý bude mat 3 roky...Kde treba ist,kedy?dakujem maminky 🙂

szisza87
28. aug 2018

Ahojte ja by som mala takú otázku, malý mi ide do škôlky od septembra, 11.ho bude mat 3roky. Ja som bola zamestnana počas materskej asi ešte rok ale potom dostala výpoved od zamestnávatela počas materskej lebo sa zrušila firma.. Po skončení RP mám íst sa nahlásit na úrad práce nakolko teraz som nezamestnaná, a len jedna otázka mám nárok na dávku v nezamestnanosti nakolko u tej predchádzajúcej firme som pracovala 8rokov? Alebo to je teraz už jedno?

majusqa77
28. aug 2018

@szisza87 zalezi kedy ti presne skoncil prac.pomer. ak pred viac ako 2 rokmi, narok na davku nieje

lucka227
28. aug 2018

Baby viete mi poradit? Zrusili mi miesto a navratom do prace dostanem vypoved dohodou. Mala ide do skolky a ja zacinam robit jednej firme papiere ale na zivnost. Mozem teda ostat ako zamestnanec az do februara 2019 kym bude mat mala 3r? Ake povinnosti budem mat ako zivnostnik-zamestnanec-matka na rd? Dakujem

szisza87
28. aug 2018

@majusqa77 Este nie sú to dva roky, teraz v decembri budú dve,ale malí mi pôjde už od teraz do škôlky. Tak ten nárok mám?