Mám nárok na druhú materskú, ak som ešte na prvej?
10. nov 2011
Viete mi poradiť,či mám nárok na materskú alebi iné príspevky,ak mám doma 2r.dieťa s DMO?Termín porodu mam na máj.
Takze ak tomu rozumiem,ako budem mat nastupit na matersku s 2 dietatom,prispevok na 1 dieta sa pozastavy a budem cerpat matersku?Čize 60% s platu kedže som bola zamestnana?Som uplne mimo s tichto nasich zakonou...
Hej, dostanes len matersku na mladsie dieta a pridavok na kazde dieta. Vyplacanie rodicovskej sa pozastavi
Mam kamosku ,ktora berie opatrovatelsky prispevok na 4rocnu dceru,momentalne je v 36tyzdni tehu a na socialke jej povedali,ze nema narok ani na matersku ani na rodicak,ze vlastne jej ostane stale len to opatrovatelske....mne sa to nejako nezda...

dve materske mat nebudes ak by si bola aj s dietatom aj na predlzenej materskej do 5 rokov a narodi sa ti medzitym druhe dieta tento proispevok sa ti zastavi a budes dostavat len na druhe dieta tak je to u nas