Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Materská a nová pracovná zmluva

natal84
6. jan 2016

Dobrý deň, som tu nova A veľmi by mi pomohla vaša rada
Minulý aj rok pred tým som pracovala len na dohodu V rovnakom podniku. Max. Príjem tých 148 ako sa môže pri evidencii na UP. Medzi sviatkami mi Z tejto práce volali že mi od nového roka konkrétne od 1.2 ponúkajú pracovnú zmluvu. Všetko si začala vybavovať A nejako medzi sviatkami som si neuvedomila že mi mešká menštruácia
A dnes mi to už nedalo A jasné 2 čiarky
Trošku neplánovane. Strašne som chcela pracovnú zmluvu A teraz takto. Príde mi nefer voči nim podpísať ale zase peniažky potrebujeme. Práca je však pri páse. Ale len čokolády ukladať do škatule. Len potom preložiť aj tie plne škatule
Prosím poradte

natal84
autor
6. jan 2016

Keby po dvoch mesiacoch pôjdem na PN môžu ma prepustiť keďže to bude V skúšobnej dobe? Materská sa mi bude ratat Z tej dohody takže mi určite nevyjde vyššia ako výška rodičku že?

natal84
autor
6. jan 2016

Lekár by mi asi PN dal keďže tá práca je aj vo výškach ( tá škatuľa sa odkladá po rebríkovych schodoch)

majusqa77
6. jan 2016

v skusobnej dobe mozu. Ak by si stihla odrobit 90 dni bez pn a ocr pocitalo by sa z nich

natal84
autor
6. jan 2016

@majusqa77 aj tehotnú môžu V skúšobnej že

natal84
autor
6. jan 2016

@majusqa77 90 dní kalendárnych alebo pracovných

majusqa77
6. jan 2016

@natal84 ano, mozu. A kalendarnych

natal84
autor
6. jan 2016

@majusqa77 to by som snáď aj odrobila len keď je to pri páse aby som si nejak neublížila no neviem čo robiť

majusqa77
6. jan 2016

@natal84 to je uz na tebe

natal84
autor
6. jan 2016

@majusqa77 ďakujem za rady

natal84
autor
6. jan 2016

@majusqa77 A ešte otázocka PN po skúšobnej by bola platená? Aj keď by bola zmluva na dobu určitú

majusqa77
6. jan 2016

@natal84 ano

Tu začni písať odpoveď...

Odošli