Materská a rodičovská dovolenka

stanka77777
13. feb 2012

Ahojte, dávam vám do pozornosti články o materskej a rodičovskej dovolenke, v ktorých je množstvo potrebných informácií a cenných rád k problematike materskej a rodičovskej dovolenky a ku všetkému, čo s nimi súvisí. Verím, že vám pomôžu!

Tu sú linky na vyššie spomenuté články:

http://www.najpravo.sk/rady-a-vzory/rady-pre-ka...

http://www.najpravo.sk/rady-a-vzory/rady-pre-ka...

macamac
13. feb 2012

ďakujeme 😉
ale myslím,že si tieto linky posledné dni niekoľkokrát sem dávala do rôznych tém, či?
zbytočne potom duplicitne /minimálne/ to isté 😉

liz_lemon
13. feb 2012

@stanka77777 ale uz by si mohla prestat s tym spamom, kto chcel si tvoj clanok uz davno precital
uz ta tu upozornovali, ze to prehanas, vyhovarala si sa, ze si tu nova, tak uz si to hadam mohla aj pochopit

muca1212
13. feb 2012

No neviem prečo hneď tento tón, ja som napríklad žiadne staré články nevidela, lebo sem nechodím non-stop a teraz mi naozaj pomohli...

stanka77777
autor
13. feb 2012

@liz_lemon Linky na články vkladám do väčšieho počtu diskusií z dôvodu, aby sa k nim dostal čo najväčší počet čitateľov, keďže každý sa zapojí len do diskusie, ktorá sa ho nejakým spôsobom dotýka, ktorá ho zaujme, a tak vložením linku len do jednej či dvoch diskusií človek nedosiahne to, čo vložením do väčšieho počtu tém. Myslím, že je to logické, a že na tom nie je nič zlé. Ak sa Ti články nepáčia, či mnou vložené linky na ne Ťa otravujú, odignoruj ich. Dôvod, pre ktorý linky vkladám, je pomôcť ženám i mužom, ktorí nemajú jasno v niektorých otázkach týkajúcich sa materskej či rodičovskej dovolenky. Netvrdím, že je v nich odpoveď úplne na všetko, no dôkazom toho, že vedia pomôcť, je množstvo pozitívnych ohlasov, ktoré mi na ne chodia. A to je to, čo ma teší. Ak napíšeš v budúcnosti nejaký článok k zaujímavej téme a uverejníš ho, pošli mi naň link. Veľmi rada si ho prečítam. Maj sa pekne! 🙂

danu
14. feb 2012

@stanka77777 poprosim ta, nezakladaj duplicitne temy, je tu dostatok tem, do ktorych uvedene linky mozes vlozit.