Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem ísť na maródku počas rodičovskej?

katka2678
3. dec 2015

Ahojte mamičky.Chcem sa spýtať tých z Vás ktoré máte skúsenosti,lebo ja sa tomu vôbec nerozumiem.Som na rodičovskej dovolenke,stále zamestnaná u môjho pôvodneho zamestnávateľa a nastúpila som na skrátený pracovný pomer k ďaľšiemu.Prosím Vás môžem ísť na PN aj počas rodičovskej a ak áno budem poberať aj PN a Rodičovský?A ktorému zamestnávateľovi treba odovzdať PN-ku?Ďakujem moc tým,ktoré poradia.

juhseverzapad
3. dec 2015

Ahoj, takže na PN môžeš ísť. Rodičák ti zostane a bude ti vyplatená aj maródka. PN-ku odovzdaj aktuálnemu zamestnávateľovi u ktorého pracuješ na skrátený úväzok.

jk77
3. dec 2015

@juhseverzapad Pisem akurat cerstvu moju skusenost..Dnes bol manzel odniest moju marodku a na socialke mu ju neprebrali,ze ked som na rodicovskej,nemam co poberat marodku...
Som prekvapena,lebo pocas mojej predoslej rodicovskej som bola na marodke dva mesiace...

juhseverzapad
4. dec 2015

@jk77 To treba odniesť zamestnávateľovi, lebo ženy na úradoch sú často veľmi nepríjemné a premúdrelé. Ja tiež poberám rodičák a cca pred 1 mesiacom som bola na PN.

jk77
4. dec 2015

Dakujem.Skusim tak... pekny den..😊

majusqa77
4. dec 2015

pocas rodicaku to nebezi nemocenske poistenie. Podla treba spravit nastup do prace a potom pn

jk77
4. dec 2015

@juhseverzapad Tak je tam manzel a povedali mu,ze som sa nebola odhlasit z materskej a prihlasit na rodicak.....
Co je blbost..bola som tam osobne a este oni mi davali potvrdenie o ukonceni poberania materskej davky pre UPSVAR....
Marodku mu nechcu prevziat,ze niesom na materskej,rodicaku,ani zamestnana... asi len tak si doma zadarmo sedim s troma detmi...
Neviem,co teraz...😯

juhseverzapad
4. dec 2015

Treba to zaniesť do aktuálneho zamestnania aj keď si povedzme na dohodu.

draik
4. dec 2015

Dávku v PN počas ani bezprostredne po RD (ak nebolo obnovené nemocenské poistenie) poberať nemôžte.

dena1973
4. dec 2015

@jk77
@katka2678 Ak popri RP riadne pracujes a obnovilo sa ti nemocenske poistenie (zamestnavatel ta v SP poistil na nemocenske poistenie), tak narok na PN vznikne z tohto poistenia.
Pn je potrebne v prvom rade zaniest aktualnemu zamestnavatelovi, u ktoreho popri RP pracujes. Ten plati prvych 10 kal. dni nahradu prijmu. Ak PN pokracuje aj po 10-tich dnoch, tak zamestnatel potvrdenu PN zanesie do SP a ta pokracuje vo vyplacani PN od 11-teho dna az do ukoncenia PN.

jk77
4. dec 2015

@dena1973 Dakujem....

dena1973
4. dec 2015

@jk77 Nie je zaco.

zuuzika
4. dec 2015

@dena1973 porosim o radu,budem mat predlzenu rodicovsku platenu a nastupujem do povodnej prace. mam isi na up sa odhlasit z dôchodkového? to plati uz zamestnavatel nie?

dena1973
4. dec 2015

@zuuzika Ak nastupujes do prace, tak sa z dochodkoveho poistenia treba odhlasit. Na doch.poistenie si sa prihlasovala na SP, tak sa aj tam treba odhlasit. UP s tym nema nic spolocne.
Zamestnavatel ta znova prihlasi do poistenia a zacne za teba platit odvody.

melanka21
4. dec 2015

Ja som momentalne na rodicaku a od septembra poberam marodku, som dnpo.

manzanillaa
4. dec 2015

@dena1973 Ahoj, už som písala aj inde, ale skúsim aj tu.. Ja som momentálne na predĺženej RD do 6 rokov(platenej), v septembri mi bola preplatená dovolenka z práce, kde som pracovala do materskej a taktiež v septembri som tento trv.prac.pomer ukončila dohodou, lebo som nastúpila do novej práce. Tam som pracovala od 2.9.2015 a dostala som výpoveď pár dní pred skončením skúšobnej doby☹ To, že som neskutočne sklamaná, kedže som bola presvedčená o tom, že to bude práca na dlhšie, seriózna firma atď, nebudem to rozpisovať.. momentálny stav je taký, je výpove´d som podpísala, ale pre zdravotné problémy som PN, kontrolu mám pred Vianocami..mám nárok na PN, aj keď mi skončil pomer v skúšobnej lehote? Z akej sumy sa mi bude počítať denný vymeriavací základ? Kedže v septembri mi vyplatili aj tú dovolenku z predchádzajúcej práce a v novembri zas bola výplata vyššia kvôli odmenám. Vopred ďakujem

dena1973
4. dec 2015

@manzanillaa Ak si v poslednom zamestnaní neodpracovala 90 kal. dní bez PN a OČR a nastúpila si na PN v ochrannej lehote (do 7 kal. dní po ukončení PP resp. ešte počas PP a PN pokračuje), tak nárok na PN vynikne a počítať by sa malo z minima.

manzanillaa
4. dec 2015

@dena1973 No 90 dní som neodpracovala☹ A papier na peniaze za december mám zaniesť zamestnávateľovi alebo na sociálku?

dena1973
4. dec 2015

@manzanillaa Keď už pracovný pomer netrvá, tak priamo na SP. Stále do 3. dňa v mesiaci.

manzanillaa
4. dec 2015

@dena1973 Ďakujem🙂

dena1973
4. dec 2015

@manzanillaa Nie je začo.

katka2678
autor
5. dec 2015

Babuľky ďakujem Vám všetkým veľmi pekne🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli