icon

Nemám 18 a som tehotná. Ako to je s príspevkom?

avatar
enny17
15. apr 2010

Pôrod budem mať ešte pred 18 -nástkou ....a gynekologička mi povedala že nedostanem pôrodný príspevok neviete mi poradiť ako to je ??? 😖

avatar
nice202
15. apr 2010

dostanes.

avatar
nice202
15. apr 2010

http://www.upsvarpp.sk/index.php?Cat=38 musis si to poriadne precitat, vsekot je tam krasne a prehladne napisane. do toho

avatar
enny17
autor
15. apr 2010

dakujem ti velmi pekne 🙂