Odchod na materskú

majka200
7. mar 2018

Ahojte,chcem sa opytat lebo dnes ma moj gynekolog zmiatol..chcela som aby mi dal termin odchodu na matersku 7 maja co je nejakych 6 tyzdnov aj 5 dni pred porodom.povedal ze mi presne 6 tyzdnov pred porodom vychadza odchod na matersku 12 maja..povedal mi ze stale zeny vypisuje 6 abo 8 tyzdnov a nie tak ze termin medzi..napr.6 tyzdnov a nieco..to akoze moze socialka take riesit?ved v podstate som v tom termine medzi 6 az 8 tyzdnom pred porodom tak by to malo byt jedno ci sest tyxdnov a par dni ci?dakujem vopred za radu.

zuzkap2
9. mar 2018

@majka200 ani mne nevyhovuje termin nastupu na MD, tak som sa s dr. dohodla, ze mi na ziadost napise termin ktory vyhovuje mne a prisposobi k tomu termin porodu, co ho posunie len o 3 dni skor

evittam
9. mar 2018

@majka200 Ja sa ta pytam ci to mas od SP "cierne na bielom". Mna nezaujíma nejaka "informacia priamo zo socialky"...,nakolko do telefónu ci tetuska za okienkom ti mozu povedať co len chcu a aj tak robia. Bohuzial.

majka200
autor
8. apr 2018

Zena ma narok na to rozmedzie..uz logicky ked sa nad tym clovek zamysli je blbost ze bud presne 6 tyzdnov abo 8 tyzdnov .je ciselnik kde si presne vedia pozriet a maju to vyratane kedy materska konci.ja si to tak zriesim a uz sa nestaram.