Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Opatrovateľský príspevok na dieťa

kajusa83
31. mar 2014

Ahojte
Mozno mi tu nejake mamicky poradia ak vedia.Toho casu si na malu podavam ziadost o opatrovatelsky prispevok.Pani na urade mi oznamila ze namatkovo k nam pridu domov pracovnicky uradu na posudzovanie.Prosim vas ako to bude cele prebiehat co a ako budu vlastne posudzovat?Inak nie su povinne mi to vopred oznamit kedy pridu?
A dalsia otazka co ma velmi prekvapilo je to ze posudkovy lekar vraj dieta nepredvola ale urobi posudok bez nas.Ja by som vsak chcela byt pritomna pri posudzovani.
Neviete akou formou sformulovat ziadost?Treba uviest aj dovody preco tam chceme byt alebo to nie je potrebne?
Velmi pekne dakujem za akekolvek informacie.

maznacik007
31. mar 2014

kontroly dopredu povacsinou z tohto uradu neoznamuju ...
opatrovatelsky tam sa posudzuje aj odkazanost dietata ... tak preto aj ta navsteva ... ale myslim sebaobsluha a pod.. primerane veku samozrejme, ci sa vie same najest napit, a tak .. toto sa kludne mozu informovat aj v skolke kde chodi ... u riaditelky, ci u lekara...
vacsinou sa posudzuje bez dietata ... ci sa tam da byt ... to asi nie posudkar postupuje podla prilohy zakona a lekarskych posudkov...
asi mate aj ZTP ked chces ziadat o opatrovatelsky, vlastne tam ti uz robili posudenie a kolko percent vam dali?

ellca123
1. apr 2014

kontrola ti pride len raz na zaciatku pri posudzovani,potom uz nie
posudia vas podla lekarskeho nalezu a potvrdeni od lekarov co prilozis

teraz je zla doba rataj ze ti to panstvo neschvali,alebo len minimum nie celu sumu

ak by ti to schvalili nezabudni oznamit zdravotnej poistovni prijem a prihlas sa aj do socialnej poistovne
/pojdu ti odvody na dochodok /

Tu začni písať odpoveď...

Odošli