Po akom čase vám prišlo rozhodnutie ohľadom rodičovskej?
28. jan 2015
Chcem Sa spitat rozhodnutie vam kedy prislo s uradu davali sme SI opatovnu ziadost o predlzenie rodicaku v 16.12 dnes je uz kolkeho a rozhodnutie nikde
@michaela025 Nám to tiež prišlo neskor ako za 30 dní, lebo si pamatám, že som tam volala, že či už rozhodli, ale vtedy boli aj nejaké sviatky, takže preto to prišlo neskor. A schválili vám ten rodičák teda?

@michaela025 mali nato 30 dní. treba pourgovať. alebo tam zabehni osobne, alebo zavolaj.