Predvolanie na posudkové kvôli predĺženiu rodičovskej. Aké to bude?

vrabciatko
5. jan 2015

Ahojte. Dnes som bola zaniesť na úrad papiere ohľadne predĺženia rodičovskej dovolenky z dôvodu dlhodobo nepriaznivého zdravotného stavu ( lek. správy od pediatra, neurológa, logopéda, pedopsychiatra) a pani si na mňa vypýtala kontakt, s tým, že si ma aj s malým predvolajú!!! Ak ste niektorá boli na takomto "sedení", popíšte mi prosím stručne ako prebieha? Ďakujem

ocko78
5. jan 2015

Nas nepredvolali..posudkova lekarka rozhodla na zaklade papierov od odborneho lekara

merilinka91
5. jan 2015

Ani nas nepredvolali tiez nam to posudila na zaklad papierov od doktora

meluela
5. jan 2015

@vrabciatko
bud je to nejaka novinka alebo ste sa zle pochopili .. odo mna si tiez pytali cislo ale preto, aby sa mi mohli ozvat kebyze este nieco potrebuju doplnit

maznacik007
5. jan 2015

nas nepredvolali ale viem ze niektorých predvolavali, podla mna to zavisi od diagnozy, mozno chcu posudit stupen zavaznosti.

dilino
5. jan 2015

moja dcerka ma postihnutie na 95 percent a museli sme ju isť ukazať asi v každom meste je to inač aj napriek tomu že mala hadam aj 30 papierov a prečitala si to posudkova zavolali ma tam s ňou aby som ju prišla ukazať možna to su oni poprepajani aj z UPSVR tak či potom ťa dodatočne nepredvolaju ťažko povedať viem že my sme museli isť sa ukazať.

katkakostkova
12. jan 2015

@vrabciatko prosím ta aké máte zdravotne problémy keď navštevujete týchto odborníkov? My ich tiež navstevujeme a chcem požiadať o predĺženú...

marianisima
12. jan 2015

Vo väčšine prípadov vypracuváva posudzujúci lekár posudok na základe odborných vyšetrení, ktoré ste pravdepodobne priložili k žiadosti. Je na rozhodnutí posudzujúceho pracovníka, či si Vás predvolá alebo nie. Každopádne niet sa čoho obávať. Osobné stretnutie spolu s kópiami kvalitne vypracovaných odborných vyšetrení zaručujú, aby následne rozhodnutie správneho orgánu bolo čo najlepšie.