nemate stym niekto skusenosti?
rodicak uz mame budeme dostavat 7600 ck ale iba 9 mesiacov a potom 3800 ck a zbytok do tych 190 eur mi budu doplacat zo slovenska ale vraj sa to da aj tak ze tych 7600 ck budem dostavat cele 3 roky hhhhh???
rodicak uz mame budeme dostavat 7600 ck ale iba 9 mesiacov a potom 3800 ck a zbytok do tych 190 eur mi budu doplacat zo slovenska ale vraj sa to da aj tak ze tych 7600 ck budem dostavat cele 3 roky hhhhh?
??