icon

Ste na rodičovskej a maródite z dobrovoľného poistenia?

avatar
betuska30
17. apr 2012

Cakam 3. babo, som po dvoch cisarskych, tak zvazujem PN. Som vsak doma s dcerou na RD. Je tu niekto v podobnej situacii?