Ste na rodičovskej a maródite z dobrovoľného poistenia?
17. apr 2012
Cakam 3. babo, som po dvoch cisarskych, tak zvazujem PN. Som vsak doma s dcerou na RD. Je tu niekto v podobnej situacii?
Cakam 3. babo, som po dvoch cisarskych, tak zvazujem PN. Som vsak doma s dcerou na RD. Je tu niekto v podobnej situacii?