Používame cookies. Viac informácií tu. OK
marlenka222
28. júl 2019

@miruskakos toto je buď dala novinka alebo totálna sprostost. dní sú stále len dní
To by bol možný aj súbeh z poistení toto je súbeh z 3 poistení, nie? Mi vysvetli akú výšku materskej budeš čerpať? Z každého zamestnania istú čiastku? Odvody za teba zaplatia všetci traja, v rovnaký čas nastúpis na materskú u všetkých troch a v rovnaký čas budeš poberať materskú u všetkých troch. Čudné prinajmenšom. A ešte ma napadlo ako je možné mať 3 plne poistenia keď dajme tomu by si mala 3 plnouvazkove zamestnania zvládnuť v 1 dní? Ako dajme tomu 3*8 a ďalší deň opäť? Fuuuha

marlenka222
28. júl 2019

@miruskakos tam potom by sa asi museli krátiť úväzky z čím súvisí aj ine odvody nie? Tým pádom dostaneš nejakú pidi materskú ktoru ti bude dorovnavat štát do úrovne rodičovského príspevku :( to si moc asi nepomôžes, či sa mýlim? Neviem uvažujem nad tým lebo keď si zoberieš že áno máš mať odpracovaných 270 dní aj scitanych ale tí sa skôr myslí zrejme navaznost zamestnaní ako že 2.3. skončíš u prvého a 3.3. začneš u druhého

pivonka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka0207
29. júl 2019

@miruskakos pokial to nie je uplna novinka tak to mozne nie je
@marlenka222 ani pri.ciastocnom uvazku nemusi byt pidi materska. Ja mam zo styroch hodin denne takmer 500 mesacne. To je o dost lepsie ako RP.

fokuska
29. júl 2019

@marlenka222 Tak:
1. Subeh poisteni je mozny. Mozes mat tolko zmluv kolko len chces. Z kazdej platis odvody, dane.
2. Z kazdeho poistenia (z ktoreho su splnene prislusne podmienky) cerpas napr. PN, matersku... uplne normalne si uplatnujes tento narok z kazdeho poistenia a z kazdeho ti je vyratana prislusna suma. Ved to aj dava zmysel - ak odvadzas poistne z 5tich pracovnych pomerov, tak si aj z 5tich uplatnujes narok napr. na materske.
3. Nemusis byt zamestnana na plny uvazok, mozes mat zmluvy definovane akokolvek. Poistne sa pocita z prijmu, nie z toho ci odrobis 8 hodin denne alebo 1.

Jedina vec, ktorou si nie som ista je to, ci sa tieto dni spocitavaju, myslim, ze ano, cize 90 dni u 3 zamestnavatelov urobi 270 dni, ale isto to potvrdi alebo vyvrati @evittam

evittam
29. júl 2019

@fokuska Pokial viem dni sa zratavaju -napr.mas TPP a dohodu. Ale ta dohoda musi skončit pred nástupom na MD
Najlepsie nam to potvrdí @zalka 😉😊

shellby39
29. júl 2019

Ahojte mamičky a budúce mamičky. Chcela by som Vás pekne poprosiť, ak by mi niekto vedel poradiť ohľadom maximálnej materskej. Som zamestnaná od 1.12.2017. Na Sociálnej poisťovni ma odbili, že sa to nedá. Veľmi pekne ďakujem za každú radu a skúsenosť.

fokuska
29. júl 2019

@shellby39 Maximalnu matersku dostanes, ak mas max. vymeriavaci zaklad (cize ak platis max. odvody).
Ak nastupis na MD tento rok, tak sa ti pocita VZ za minuly rok, ak nastupis v roku 2020, tak sa bude ratat z tohto roku. Daj viac info.

shellby39
29. júl 2019

@fokuska hrubú mzdu mám 700€, ale chcela by som si platiť odvody tak, aby som dosiahla max materskú. Môže mi zamestnávateľ na páske navýšiť príjem? Bude to stačiť?

fokuska
29. júl 2019

@shellby39 Nie je mozny subeh povinneho a dobrovolneho poistenia. Navysit mozes len povinne a to presne tak, ze budes mat vyssi plat a teda aj vyssie odvody. Ak je zamestnavatel ochotny zvysit ti prijem a teda aj odvody a aj svoje naklady, tak ok.
Otazne je stale kedy nastupis na matersku. Ak tento rok, tak ti je to na nic, lebo sa ti bude ratat z minuleho roku.
Ak pojdes buduci rok, tak sa ti bude ratat cely rok 2019, cize ak si doteraz neplatila max. odvody a zacnes az napr. od augusta, tak musis platit tak vysoke odvody, aby ti za cely rok vysiel priemer na to maximum.

shellby39
29. júl 2019

@fokuska na matersku nastupim v roku 2020.

shellby39
29. júl 2019

A nedá sa to nejak tak, ze by som mala este jednu pracovnú zmluvu a tam mi zamestnávatel doplatil do max odvodov k mojej sucasnej zmluve? alebo som nieco take pocujla, keby dam vypoved a hned aj nova pracovna zmluva s takym platom aby so vyslo. to by sa potom nevyratavalo len z ten novej prace?

fokuska
29. júl 2019

@shellby39 Mozes mat este jednu (aj 10 pokojne) zmluvu. Ak aj z nej splnis podmienky naroku na matersku, tak si uplatnis aj z prvej prace aj z druhej zmluvy a zrata sa ti to spolu.
Ak by si prvu pracu ukoncila a nastupila do novej a v nej odpracovala aspon 90 dni bez PN, OCR, tak by sa ti ratala uz len z tej novej zmluvy.

shellby39
29. júl 2019

@fokuska ďakujem zatiaľ pekne za info

bsp39
29. júl 2019

@miruskakos Blud to nie je, dá sa to. Dva pracovné pomery treba skončiť po 89 dňoch a hlavne pred nástupom na materskú. V treťom treba mať 92 a viac dní, netreba ho skončiť a z neho žiadať materskú. V prvých dvoch sa chytajú dni, teda stačí robiť 1-2 hod. denne a zarobiť málo. Z tretieho sa bude žiadať materská, teda vysoký plat a k nemu primeraný pracovný čas. Všetky prac. pomery /zmluva, alebo dohoda o pracovnej činnosti/ s pravidelným príjmom . Ak som sa v niečom zmýlila, opravte ma.

bsp39
30. júl 2019

zdroj: zalka 👍

draik
30. júl 2019

@miruskakos
Možné to je, ako tu už bolo uvedené, vyvoláva to ale kontroly u zamestnávateľov, či nešlo o fimgované zamestnávanie.

bsp39
30. júl 2019

@draik to by museli mať kontrolné orgány 10x viac zamestnancov. Okrem toho zanietených. A to štátni úradníci nie sú.

draik
30. júl 2019

@bsp39
By ste sa čudovali. Kontroly týchto prípadov nie sú ojedinelé

mishi147
30. júl 2019

@miruskakos Áno dá sa to tak 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli