Syn má 2 roky a idem do práce. Prídem o rodičovský?

cicak
26. okt 2011

už som z tých zákonov zmetená,ako to teraz vlastne je? Syn má 2roky,ak pôjdem do práce a jeho dám do jasličiek,tak mi ostane rodičovský príspevok,štát mi preplatí jasličky a dostanem zárobok? je to takto alebo ináč?

jasminet
26. okt 2011

bud ti ostane rodicovsky + zarobok a skolku si budes platit sama, alebo ti ostane zarobok+ ti preplatia skolku do vysky 230€ do veku 3 rokov dietata a o rodicovsky prides. urcite nedostanes vsetko -aj rp, skolku aj zarobok

janett310
9. júl 2015

Pisem ohladne refundo prace (smile emotikon) Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam) (smile emotikon) za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete (smile emotikon) mne uz poslali 200 € na ucet takze overene (smile emotikon)
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130