Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Už 5 týždňov čakám na rozhodnutie o rodičovskej

michaela025
26. mar 2015

cakam a stale nic prizdnali mi rodicak koli chorobnosti uz je koniec mesiaca a stale nic

bonaqa2013
26. mar 2015

@michaela025 zavolaj tam, aj ja som musela sa ozvať.

michaela025
autor
27. mar 2015

@bonaqa2013 bola som tam pred 2tyzdnami povedala ze to je schvalene a rozhodnutie nikde takze neviem ci aj aprili dostanem rodicak

karinkaeich
27. mar 2015

myslim, ze na rozhodnutie maju az 60 dni. je to nepochopitelne, ale je to tak 😠

michaela025
autor
27. mar 2015

@karinkaeich vies co dnes som sa snimi tam pohadala jedna uradnicka povie tak druha tak neberem od januara ani cent takze ma uz uplne vyradili a kamoska mi radila ze mam ist tam ze by mi mali dat napisat novu ziadost a cestne prehlasenie a povedali mi ze stym nemaju nic spolocne dali mi cislo na uradnicku tak som na urade jej volala ta ma zas poslala spat na pridavkove ze ako to je mozne ze mi to nedali podpisat akoze isla som tam vytocena ze kazda povie inac potom namna kukali ze cooo a pita odomna rodny list ako keby som vedela ze ho potrebujem mohli mi uz davno povedat ked som tam bola pred 2-tyzdnami je toto nepochopitelne ze chodis volas a kazda inak povie co ja serem peniaze na autobusy a s malou behat pi uradoch tak som aj xvedava ci mi aprili od febuara preplatia rodicak este teraz som z nich na nervy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli