Žiadosť o predĺženie rodičovskej

michaela025
13. mar 2015

Prvy pol rok schvaleny druhy uz nie neodvolala som sa len som na novo podala ziadost dnes je 3-tyzden od podania veru mam strach ze zas zamietnu ale nezvdam sa odvolam sa

dzudka
14. mar 2015

@michaela025 a co je dietatku?ja tiez cakam na posudok..

michaela025
autor
14. mar 2015

@dzudka vieš čo stále kašle namahavo,bereme toľko liekou od alergologičky diagnozovala jej astmu,nerastie to už endrokrinologička nás objednala na testy a genetiky až sa to potvrdí bude brať RH lebo mala nízke IfG vkuse kašle antibiotika každy mesiac teraz s očkami ,chodí na kardiologiu,orl,pneulogiu,orzopediu už sme predtým skušali a neprizdnali nám tak naša pediatrička stým nesúhladila tak od znova nám poradila že nám napíše žiadosť až to neprejde idem sa odvolať

dzudka
15. mar 2015

@michaela025 hm to je zvlastne ze neuznali dufam ze nam uznaju tiez ma astmu znizenu imunitu a potravinove alergie na mlieko. histaminovu tazku intoleranciu.a kopec potravin.
Ma ekzem po tele.Caste laryngytidy.
Cakam som zvedava aj nervozna ci uznaju.
Odkial si?
Ja sa musim ist do socialky a aj zdr. POist. Nahlasit maly mal stvrtok 3r

michaela025
autor
15. mar 2015

@dzudka bies co ja som bola na socia.a zdravotnej ked mi prislo rozhodnutie ze nam neuzdnali lebo to mas zbytocne chodit dva-krat lebo az ti schvalia tak sa budes musiet odhlasit pockaj na papiere .Vydis astma a nam neuzdnal utorok tam pojdem osobne sa spitat som z prievidze nejakeho zvlastneho posudkoveho mame necjce schvalovat ma asi viac proviziii ked neschvali

dekatehla
30. mar 2015

neviem, kto by mi poradil, kam konkrétne na aké fórum mám napísať,potrebovala by som vedieť či sa dá vybaviť platená predlžená rodičovská dovolenka pri diagnóze oneskorený vývin reči, neviem či sa mám a hlavne kde o to informovať alebo či to mám nechať plávať.ďakujem za akékoľvek info

dzudka
30. mar 2015

@michaela025 no co uz vies ako ste na tom ja zatial nemam nic ziadne info o rozhodnuti a ziadost som davala 25.2.2015

michaela025
autor
30. mar 2015

@dzudka ja som ziadost davala 19.2 a po 4tyzdnou som isla tam ze mi prizdnal od 1.2 rozhodnutie nikde a to je uz pomali april ani peniaze

michaela025
autor
30. mar 2015

@dzudka a to ma este v piatok na socialje nasrali bola som sa spitat lebo to bol uz 6tyzden od podania viem ze mi ho prizdnali a peniaze mi kedy mienit poslat tak mam to schvalene od febuara a ja neberem nic tie spiny maju dost penazi tak co ved mi mozme aj kradnut im je to jedno hovorimi na pridavkovom oni nepustaju peniaze nic stym nemaju hlavna vec ze mi nepovedala ze si mam znova napisat ziadost aj s cestnym prehlasenim ze ziadam o ridicovsky je to podobne ako ked ides prvy krat ziadat o rodicak to nepovedala ze treba kopiu rodneho listu az uplne niekde som sa to dozvedela tak som dvakrat isla tam pozerala ako puk to vedia desat krat prehanat uz dnes som to podala tak ani neviem ci vlastne dostanem v aprili

dzudka
31. mar 2015

@michaela025 zo zakona 30-60dni maju na odpoved.....
A oni si davaju vacsinou na cas az na poslednu chvilu.......
A peniaze vyplacaju spatne....tak sa neboj.....

michaela025
autor
31. mar 2015

@dzudka a ty sa sa nebila pitat lebo riez keby nejde tak ani neviem alezaujimave po 15dni od posudkoveho co mi nechcel prizdnat tak mi predlzil na rok a ako to je s opatovnym vratenim mam od 1.2prizdnal tak dostanem za marec a april lebo na socialke nevedela

dzudka
31. mar 2015

@michaela025 mala by si dostat za februar marec april....
Spatne vedia vyplatit 6mesiacov....
Nebola som sa pytat teraz ani nemam kedy pojdem po sviatkoch

michaela025
autor
31. mar 2015

@dzudka dostanem le 2rodicaky nie je po predu ci ako na pridavkovom vobec mi nevedela povedat

dzudka
7. apr 2015

@michaela025 ahoj ako? Ja som sa dnes od kamosky dozvedela ze nam uznali na rok predlzeny do 4rokov tak sa tesim ako blcha este nemam vyjadrenie papiere.

523
7. apr 2015

ja by som sa chcela dozvediet,ze kto,kedy a ako sa da predlzit rodicovsky prispevok.dakujem

michaela025
autor
7. apr 2015

@dzudka tak tesim sa stebou ze vam prizdnali chid sa osobne spitat aj ja som bola len uz vyse 8)tyzdnou nemam rozhodnutie bola som tam uz zo trikrat aj to som sa len rozculila az pokracujete nornalne predlzeni nepotrebujes podpisat papiere ani cestne prehlasenie nam to kamoska vravela a tam akoze betreba a rweaz uz to treba aj rodny list takze od febuara cakam aj na papier a peniaze a nejak to nechodi dnes zas volali s uradu ze potrebuju mojho priatela zivnost neviem naco ze koli nalej na rodicovsky takze som mimo ze co zas vypituju predtym to nebolo

michaela025
autor
7. apr 2015

@523 tak da sa predlzit ked dieta je casto chore navstevuje nejakeho odborneho dr.napr mi chodime na alergologiu ,pneumonologiu,endokrinologiu,kardiologiu,ocne ,ortopediu ale nezalezi kolko ich mas mi mame vela a tuez sme bojovali aby nam predlzili treba si na urade kde su pridavky pitat ziadost stou ziadostou ist vasej pediatricke kde vypise formular kde prefotite malej za pol roka kartu nam to nasa dr. prefotila a zaniest na posudkove kde to skontroluje a posle vas do podatelne kde potom uz len cakat