18 ročný syn je gay

ludmilaj
28. aug 2015

Dobrý deň, potrebujem pomoc, pristihla som svojho 18 ročného syna so svojim spolužiakom u nás doma, myslíte, že som zlyhala a pôjdem do pekla ? Vždy sme ho s manželom viedli ku viere ako nás naši rodičia, neviem kde som mohla zlyhať ☹

bibina32
28. aug 2015

Do pekla urcite nepojdes ani tvoj syn, kolko knazov robi horsie veci a tý sa pekla neboja. Skor sa snaz so synom pozhovarat a spytat sa ho na pocity, co citi k dievcatam a co k chlapcom. A hlavne ho neodsudzovat ,lebo ho mozes stratit. Ja si myslim ze vychova to neovplyvni, ci bude gay alebo hetero. Drzim palce, aby si svojmu synovi porozumela. 😉

katka.gzd
28. aug 2015

@ludmilaj s vychovou to nema nic spolocne... Sexualnu orientaciu si clovek nevybera!!! Ale sa s nou rodi. Ak svojho syna milujes tak ho prijmy takeho aky je pretoze toto nezmenis... Ak sa s tym nezmieris a budes sa ho snazit zmenit, dohovarat, odsudzovat tak dosiahnes len to, ze TY mu nedas na vyber a ujde ti, alebo ho budes TY Psychicky tyrat a bude nestastny...
Verim, ze chces svojmu dietatu dobre tak si dobre rozmysli ake stanovisko k tomu zaujmes aj s manzelom pretoze zmenit sa to NEDA

pivonka117
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika6
28. aug 2015

@ludmilaj
Mozno sa chlapec zatial len ,,hlada,,a skusa ako je vobec orientovany...vycitky su zbytocne,zakaz tiez...
jedine mat trpezlivost,pochopenie a komunikaciu...
Ak ho to bude drzat sj nadalej ,jedine sa musis zmierit, ze nebudes mat vnucata

zlata2
28. aug 2015

Nikdy by som svoje dieta neprestala milovat..ani keby bol gay..len by mi bolo ľúto, že nebudem mať vnuča..

lubkavargova1
28. aug 2015

@ludmilaj no moja draha, zlyhala si na plnej ciare...a budes sa smazit vpekle. aaaaa uz je z 18 rocnej tehotnej dcery odrazu syn co je gay???? Vaaaau ze jaka metamorfoza za 24 hodin 😀 😀 😀

iwesska
28. aug 2015

@lubkavargova1 Co ty vies, mozno riesi dva "prusery" naraz. Pri dvoch detoch nic nie je nemozne 😀

vroni
28. aug 2015

@ludmilaj, urcite si zlyhala, to peklo nas iste, keby si bola dobra matka, tak sa pridas a prizves aj susedovie psa. Uz aby bolo po prazdninach!

katy2
28. aug 2015

@xxxxxnnnnn prosim, ta pozri na zakladatelky tychto tem.... urcite je to ta ista osoba..... ja viem, prazdniny....
https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/18-rocna-dcera-je-tehotna/ a tato diskusia

cerez
28. aug 2015

Pisateľka sa dnes zaregistrovala. Vitaj medzi nami. Teraz choď ku vchodovým dverám a otvor ich. Peklo už čaká!

katarinamarkova
28. aug 2015

@ludmilaj jaaaaj ja proti viere nic, ale.....
k teme:
- to ze si nacapala 18r. chalana s inym chalanom, nemusi znamenat absolutne nic.....mlady clovek experimentuje a nech to je akokolvek proti viere - ano je to normalne a ludske experimentovat aj v sexualnej oblasti.
nezamyslela si sa napr. nad tym, ze prave tym drzanim ho v extremnych viero-presvedceniach napr. v teme sexuality ste docielili to, ze chalan teraz vlastne nevie poriadne co je to sex, milovanie, pohlavny styk.....
mal z vasej strany dostatok info o tejto oblasti? mal moznost zdielat info o tychto veciach s kamosmi? mal moznost ist na diskoteku? von za babami? atd atd atd
a keby aj bol teply.....a?.....mame vsetci hnede oci a miery 90/60/90? 🙂

lenocka84
28. aug 2015

ach jaj tu syn gay v dalsej dcera 18r tehotna
co nas este caka???

gladys_07
28. aug 2015

@lenocka84 rocnik '97 ocividne nevie, co so sebou 🙂)

l3yla
28. aug 2015

😀 😀 syn gay, dcéra tehotná ...rozprávka na dobrú noc? 😀 rozlúčka s prázdninami? 😀

laura1804
28. aug 2015

@lenocka84 ja dufam, ze ma len dvojcata a nie nejake pätorcata :D lebo tolko pribehov...to chce poriadnu fantaziu...

tinach
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra7777
28. aug 2015

@iwesska A čo keď ju zbuchol ten gay? Incest jak z učebnice 🙂

bonaqa2013
28. aug 2015

slabo vymyslený príbeh. Nabudúce si daj lepšie záležať.... 😒 😒 😒

iwesska
29. aug 2015

@petra7777 Toto napadlo presne aj mna. Ale nechcela som byt az tak moc perverzna 😀 Mozno dalsia tema bude: "Pritahuje ma moj 18r. syn" 😀

abdul01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra7777
29. aug 2015

@abdul01 Ty čo? Nudíš sa? Myslíš, že to sem patrí?

jabadaba
29. aug 2015

@abdul01 pal do pecka aj s tvojimi pozickami! Pomahaj radsej svojim!

bonaqa2013
29. aug 2015

@abdul01 ja ťa chápem že aj ty chceš z niečoho žiť, ale nemal by si troška popremýšľať a začať s niečím iným? Na tomto nezarobíš ani náhodou.... 😀 😀 😀

agimami
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jesusofbdsm
10. júl 2020

No rozhodne skončíš v pekle..... za nedodržiavanie súkromia....

luciade
7. júl 2022

@ludmilaj Nikto nikde asi nezlyhal, najprv sa ho pekne a kludne opytaj ako sa veci maju. V tomto veku bud este sam.nevie alebo skusa pod vplyvom tych bludov, co dnes vsade tlacia detom do hlav alebo si zamiena lasku s nejakym typom pozitku alebo je ozaj gay,ale to nwznamena, ze je vadny.Mozno len rebeluje,lwbo je dnes in byt iny a vzhladom na to "peklo"je to asi prenho dost napinave dobrodruzstvo.Do pekla sa dostat je celkom tazka vec, treba sa pozriwt na vec najprv racionalne, vsetko ma.vysvetlenie,aj kwd nie vsetko je clovek ochotny pripustit.Neboj sa,bude dobre,hovorte spolu v klude, o vsetkom,aj o tej veci,co spolu robili (co spolu robili?).Ja si aj tak myslim,ze je toho dnes tak vela vsade,ze deti sa tym casto len bavia,aby boli zaujimavi a dramaticki 🤷🏼‍♀️

luciade
7. júl 2022

@ludmilaj Pozrite sa na vitaza Superstar Adama Pavlovcina - mily, uspesny, nadany, pohladny, moderny a hlavne iny a "in"... No verte mi, podvedome sa vela chlapcov stotozni skor s Adamom ako s nejakym nezaujimavym priemernym teenagerom,ktory v nicom poriadne nevynika... Takyto obraz dnes svet ponuka mladym ludom, ak si "iny", si zaujimavy, hlavne nebyt nudny priemer.Tie decka tomu aj radi uveria,ze aj oni su ini,len aby nestratili svoju identitu,ked uz raz do tej rieky vstupia.Musite s nim otvorene hovorit,v klude hlavne,vy vycitite najskor,ci je to naozaj alebo len nejake poblazne nie, osial doby.Kde sa dnes berie tak vela gayov,logicky tymto sposobom.Je to nieco ako "stokrat povedana loz sa stane pravdou", LGBT, bezpohlavni a neviem co este vymyslia,alw neverim,ze je to v tych detoch ozajstne.

luciade
7. júl 2022

@luciade A pozor, mozno to nie je v tych chlapcoch,mozno je problem v dievcatach 🤷🏼‍♀️

luciade
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jahodka11
9. júl 2022

a co ma viera spolocne s tym, ze sa mu pacia muzi? vobec nic, to nie je zlyhanie...ak tak tvoje v tvojom zmyslani.... syn vas potrebuje!