2,5 ročná dcéra je stále so svokrovcami a tí na nás nadávajú

marca1331
12. jún 2014

ahojte asi potrebujem len vas nazor a vyrozpravat sa...hrozne ma to nastvalo..no stalo sa to ze moja dcera 2.5 r . stale chodi len za svokrovcami ,stale...lenze oni chodia do prace a vcera mi ju 4 x priniesli a ona s placom ze tu neostane , tak uz co bolo vela bolo vela tak som sla po nu dala po zadku,trochu nakricala.ze co to vystraja..aaa svokrovci su urazeny a to ma tesi velmi aspon nas uz nechaju ...ale co ma hrozne nastvalo ze po ceste do prace pomne nadavali pred susedmi a kazdemu v dedine ze bijem deti.,ako to fakt ziadna neda detom po zadku...vsetci namna kukali jak na vraha a smiali sa do oci...nwm ako vydrzim tu zit a vidat ich kazdy den

kybel
12. apr 2015

poradi mi uz niekdo ale to vsetci mate rovnake ako ja ze si snimi neviete radi a deti vam tiez za nimi utekaju aj ked sa im natolko venujete . ja uz neviem ako dalej ja som tu pre syna podstate vzduch co mam robit mam sa odstahovat ale kde muz mi nikam nepojde lebo svokor je v taliansku a cely dom je na jeho hlave .

lucinkax
12. apr 2015

@kybel V prvom rade sa skus zamysliet, prečo syn nechce byt s Tebou? Nie je nejaky roblém, počula si svokru ci nahodou o Tebe zle nehovori pred ním ? Deti nemaju radi veci nasilu, a take ako zvyseny hlas, alebo ho nasilu tahat tiez nepomoze. Skus sa s nim porozpravat, a brat ho niekam prec,aby stale neutekal k babke. Aj ked je to tazke ak ste v jednom dome. A ako matku by ta mala svokra respektovat, ak si neprajes davat cokolady tak jej to daj najavo.

kybel
12. apr 2015

@lucinkax uz som jej do davala stokrat na javo cely den je svokra doma spi na na gauci a ked idem so synom von tak sa vytrci pred dvere ako ide vyvencit psa a lebo vysipat smeti . synovi som to uz vysvetlovala ze babka teraz nemoze ze ma robotu a tak ale on je este maly . a ked sa vcera vytrcila pred dvere povedala som jej ked amly sa hrabal za nou ze sa moze obliect a moze ist snim von tak mi povedala ze je zima a je sa nechce tak preco to robi ze sa mu ukazuje myslis ze to robi naschval . som ztoho zufala . uz rozmyslam akokolvek ci ja robim chybu alebo co . na syna ani nekricim ani ho nebyjem snazim sa snim travit vela casu .

vvrka
12. apr 2015

@marca1331 podla tvojich slov mas asi dost problem sama so sebou. Riesis dceru, ze je neposlusna, lebo chce byt u dedkovcov, a riesis svokrovcov, ze ta ohovaraju. Vies co, konstruktivnejsie bude riesit samu seba. Preco sa nemozes dcere venovat tak, aby nemusela utekat k dedkovcom? Preco ju trestas bitkou a nadavkami za to, ze chcela ist k babke a dedkovi? Takto jej ukazujes, ze s tebou jej je lepsie?
Akurat si si na nej vybila nervy, lebo je mala a nemoze sa branit. Ulavilo sa ti? Nediv sa, ze o tebe svokrovci hovoria, ze ju bijes, ved je to pravda. Je fakt, ze niektore veci by nemuseli opustat mury domu, ale nehovoria nic, co by nebola pravda. Na predoslej strane ti jedna mamicka dala link na nevychova.cz, odporucam ti najst si na to cas a nieco si precitat. Pomozes tak sebe aj svojej dcere, lebo taketo zaobchadzanie z nej teda stastnu a vyrovnanu osobu neurobi.

lucinkax
12. apr 2015

@kybel Hmm, asi je to jej umysel ked sa takto správa ...Takže jednoducho to vyriešiť tým,nech malého neovplyvnuje.

lucinkax
12. apr 2015

@vvrka zakladatelka tejto témy mala problem pred rokom....🙂

vvrka
13. apr 2015

@lucinkax snad si ho uz vyriesila. 🙂

alk05
17. apr 2015

Ja tiez nemam dobre vztahy so svokrovcami,ale nevadi mi,ze tam maly je.....obcas sa o neho bojim,lebo sa nestaraju poriadne ale nechcem malemu branit,aby ich vidal ked ich ma rad.....o dva mesiace ma dva roky a teda je jasne ze chce byt tam kde ho maznaju,nekricia po nom a vsetko mu dovolia....ale mama som stale ja....svojich starych rodicov som si bohuzial neuzila tak to chcem dopriat aspin synovi.....nebojte mamicky,mama je len jedna a ani babka ani dedko ju nenahradi,nech su jaki chcu 😊