3,5-ročný syn chce bývať u babky

25. aug 2022

Syn 3,5 povedal, ze chce byvat u babky, ze tam sa mu viac páči. Stretli ste sa s tym u detí? Ja sama v byte, zaneprázdnená, vela práce, tam je dom so zahradou, asi sa mu malo venujem, tým to je? Fu som z toho smutná.

viestta
25. aug 2022

Áno. Stretla. Úplne normálne, u babky je viac voľnosti, vás ia zábavy ako u ulietanej mamy. Ú nás boli plač keď sa od babky odchádzalo a o chvíľu už bolo všetko v najlepšom poriadku. Nič si z toho nerob. Aj tak si jeho jediná mama.

mirkava
25. aug 2022

Juuuj no nečudujem sa mu, s babičku v dome so zahradkou tak to by som brala aj ja 😉😊. Lepšie ako doma v paneláku s vystresovanou a zaneprazdnenou mamkou 😉. Ono sa to časom zmení neboj. Teba vždy bude ľúbiť najviac

basska_b
25. aug 2022

Hej, moja mala take reci v tom veku, lebo moja mama jej robi zaujimavy program a blazni sa s nou... tak som jej musela od srdca vysvetlit, ze babka je taka, lebo to spravi raz za 1-2 tyzdne a potom zvysny cas si poupratuje, oddychne, porobi si. Zatial co ja som s nou furt a nevladzem byt stale zabavacom... zda sa, ze pochopila

nikpa
25. aug 2022

Je to normálne, aj u nás to občas padne 🙄😀

elfi1
25. aug 2022

Ano - moj aj v starsom veku este. Asi tak ako pisu predomnou - vacsia pozornost, volnost, uvari na co ma chut...
Ked uz tam obcas bol tak,ze museli aj na ulohy dozriet, tak sa trocha spamatali obe strany 😆

viestta
25. aug 2022

@elfi1 presne, keď sa u babky konalo aj dištančné, aj úlohy sa museli robiť, tak už "to" stratilo čaro. A u nás babka v taky čas drží opraty pevne, flakanie sa nekona

panelacikova
25. aug 2022

mojej bývalej kolegyne dcéra tak býva. majú dve deti, dcéru a syna. kým dcéra vyrastala, žili u rodičov, čiže starkí boli jej dcére ako druhí rodičia. potom, keď postavila kolegyňa s mužom dom (medzitým mali syna), tak sa odsťahovali aj so synom (v tom čase 2-3 ročným), no dcéra, ktorá mala už 7-8 rokov, chcela ostať bývať u starkých. tak aj ostala. ani jedny s tým nemali problém 🙂

elizabet173
25. aug 2022

nebuď z toho smutná, ešte ti môže aj povedať, že si pôjde hľadať lepšiu mamu 😍, deti sú krásne úprimné. Snaž sa tráviť s ním u babky čo najviac času, môžeš to využiť aj ako motiváciu, aby si rýchlo upratal hračky, pomohol ti s...aby ste skôr mohli ísť

jaja23
25. aug 2022

No co všetko na rozpráva to moje dieťa... To už by som bola na psychiatrii.. Ber to jedným uchom dnu a druhým von. Budú aj horšie veci, ktoré ti povie. Musíme ich ľúbiť v akejkoľvek situácii. Môj mi dnes povedal, že chce druhu mamu.. A mohla by som si písať denník. Ale viem, že ma ľúbi, len straaaasne veľa toho na rozpráva.. Katastrofa keď nerozpráva, tak si spieva. To mam radšej 🤣

mariejenka
25. aug 2022

Jasné, vsade lepsie ako doma🤣 u mojej sestry dokonca sa mu páči,ze ich dom je ako luxusný hotel 😊😊 to mal 5 rokov ked povedal.

simca06022011
25. aug 2022

Jasne, ze som to zazila, aj pri starsom dietati. Ja sa na tom zasmejem, jasne, cez prazdniny... a ide sa domov :D

autor
25. aug 2022

Ďakujem vám, odľahlo mi, musím sa mu viac venovať. Vďaka.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz