8 ročnú dcéru vypočúvali na kuratele a nemá nám hovoriť, o čom rozprávala
Ceru vipocuvali na kuratele, kurátorka jej povedala nemá nám hovoriť o com sa rozprávali. Do spisu na súd bolo napísané, že Mala si neželá aby sme vedeli o jej vijadreni. Je to štandardné? Podľa mňa je to manipulácia.
Véd práve to je ten problém, že nie je nestrana. Dnes som na to poukázal na kuratele.
Pre mňa je kuratela znak ťažkej zaujatosti, možno je tam pár zamestnancov, ktorí svoju robotu robia nezaujato a zodpovedne, ale väčšinou sú to zaujaté tetusky. P.S. To bol len môj názor, lebo ma tento orgán už veľmi dlho hnevá, ale inak neviem poradiť.
@rolamsro verím ti, lebo v okolí mám veľmi veľa otcov, ktorí sa nemôžu dostať k vlastným deťom, správajú sa k nim ako k zločincom a pritom matka je tá mrcha. Je to ako boj s veternými mlynmi.
@777januska777 ved to. Súhlasím s vami.. chuda dieta sa ma rozhodnúť s kym bude.. vyjadriť svoj nazor a,casto je medzi 2 mlynskými kolesami...
