Aká by bola vaša reakcia?

freeday
17. sep 2016

Chcem sa spýtať ako by ste reagovali vy.....
situácia:
- obchod plný ľudí, idete platiť, nájdete relatívne voľnú pokladňu, tesne pred ňou si spomeniete, že ste zabudli ešte jogurty....košík teda necháte pred pokladňou s tým, že veď pani predo mnou akurát zaplatí keď sa ja s jogurtami vrátim.....
ale.....prídem ku košíku a vidím niekoho čo mi vozík posunul a na pás si vykladá svoj tovar.......

ako by ste v tejto situácii reagovali vy?

alex49
17. sep 2016

počkala kým prídem na rad? 😅

anatalia77
17. sep 2016

@freeday hlavne by som to vyriešila normalne-pockala kým prídem na rad a zaplatila. Dúfam že sa tak stalo a dotyčná nestojí niekde mimo a nečaká na odpoveď z modrého koníka!!!

liaka
17. sep 2016

Pockala kym pridem na rad 🙂 Ved nikto nemohol tusit kedy sa vratite+pokym by ste si Vy vylozili tovar ...

vroni
17. sep 2016

Na co by su chcela reagovat? Kosik pri pokladni nie je rezervovana miestenka. Nebola si tam, tak si dalsi clovek zacal vykladat svoj nakup. A co? Mal snad cakat, kym nedokoncis nakup a dovolis mu postupit v rade?

freeday
autor
17. sep 2016

@alex49
@anatalia77
@liaka
@vroni
ženy ďakujem za uistenie, že z inej planéty bol pán, nie ja 🙂 🙂 🙂
vysvetlím.....
ja som bola dnes tou pani, čo si začala na takmer voľný pás vykladať tovar, keď bol dotyčný majiteľ košíka v nedohľadne.....len zrazu pán hrdina zozadu na mňa, že to si ako dovoľujem ho predbiehať, že on tam má košík, či som slepá, že on len tu vedľa odbehol pre jogurty.....posunul môj vyložený tovar, pred to dal svoj, ja som tu bol prvý, toto je vrchol....
🙂 🙂 🙂 tak ja len ako puk pozerám na to stvorenie, že o čo mu ide, či som z inej planéty ja či on 🙂

liaka
17. sep 2016

@freeday neveriiiiiiiim 🙂

janka54321
17. sep 2016

@freeday nehnevaj sa..ale to fakt nemas dolezitejsie veci, ...ja by som sa nadtym ani len nepozastavila ..a nie este si najdes cas nato, aby si zakladala diskusiu...zivot treba brat s usmevom a hlavne nehladat problem tam, kde nieje

freeday
autor
17. sep 2016

@janka54321 nepodsúvaj mi veci, kto tu hladá problém?
áno čas mám 🙂 mám ho veľa
preto som dotyčného brala s úsmevom ako debilka z inej planéty
prepáč, ale pozastavila si sa nad tým, keď tu odpovedáš na túto nezmyselnú nedôležitú diskusiu na ktorú míňaš svoj drahocenný čas....to fakt nemáš dôležitejšie veci?
🙂

janka54321
17. sep 2016

@freeday ako som napisala, odporucam brat zivot hlavne s usmevom 🙂

mirkava
17. sep 2016

@freeday Nooo nebola si tam... dokedy mali ludia cakat? Nikto nevedel kedy sa vrátiš aj ja by som urobila to iste a na tvojom mieste by som počkala....

mihula
17. sep 2016

@mirkava a ty si ako prisla na to,že to ona odisla po jogurty?

sashabb
17. sep 2016

Baby, prečo nečítate tie príspevky poniektoré poriadne??? nechápem
@freeday osobne by som si nenechala vozík pred poklaďou, ale brala ho so sebou a dotyčný sa asi potreboval vyventilovať

mirkava
17. sep 2016

@mihula hviezdy mi prezradili 😀

livocka21
17. sep 2016

Ja osobne neznasam, ked sa niekto postavi do radu a potom odbehuje len po toto, po hento...ked nakupim tak idem k pokladni....

evittam
17. sep 2016

@freeday Aha takže vlastne ty si to nebola ale riešiš tu vlastne kreténa, ktorý to akože urobil.....Fakt úžasná výhovorka.
K veci - najskôr nakúpim a potom idem k pokladni, ak niečo zabudnem tak sa po to normálne vrátim alebo sa na to vykašlem a kúpim inde, inokedy.

ebi88
17. sep 2016

Ste mu mali dat fajne kosikom do jednej druhej pistaly za toto a ne tu citat o tom ako riesite somariny 🙂 aj mna by to fajnovo vytocilo, vobec to neje malickost, svedci to o moralke anasej spolocnosti, toto je len kosik pri pokladni ale tato aroganci pokracuje aj vo vyssich sferach

maciatkolulu
17. sep 2016

@freeday jeeej a ty si vedela, ze si pan odbehol po jogurty? Nie je to tak, ze si to bola ty a ked si si precitala reakcie, tak si to otocila? Nakoniec je to jedno, lebo pozastavovat sa nad niecim takymto je prepac, ale smiesne a o niecom to svedci 😉

tana85
17. sep 2016

neviem ci teda autorka isla pre jogurty alebo radsej niekto cudzi...ale, postaveny kosik len tak bezprizorne neznamena, ze stojim v rade. takze ak sa vratim spat a niekto si tam preso mna vyklada nakup, tak slusne pockam. pokial som v situacii, ze mi za to ta osoba zacne nadavat a ide predo mna, tak prejdem k inej pokladni a takeho cloveka poziadam, aby sa prestal spravat ako hulvat. v poslednej dobe je vsak vela agresivnych reakcii medzi ludmi, zazila som ine situacie kedy som ostala uplne az obarena spravanim ludi. ale uprimne, vobec by som to neriesila, su ine podstatnejsie veci v zivote ako to, ci sa dostanm k pokladni o 5 minut skor ci neskor

sardinka336
17. sep 2016

@livocka21 no toto ani ja neznašam...ked sa niekto zobudi o 5 minut 12, ze ešte zabudol, ved ako moze sa stať, pripadne si zabudol odvaziť ovocie, zeleninu - niekde to tak maju.
Ak niekto ide na x minut preč ma si zobrat aj košik pripadne ho odstavit neikde opodial kym sa vrati a nie ho dat ku kase a odist.
Tazko povedat ako by som zareagovala nakolko tie ,,spravne,, reakcie človeku napadnu az ,,po funuse,,.

vroni
17. sep 2016

@freeday, nuz, panovi by som adresovala par teplych slov. Na veledolezite hovada som prudko alergicka. Vobec by som to nebrala lezerne a s usmevom, to len povzbudi takychto kretenov, aby si dovolovali stale viac.

lintu
17. sep 2016

ujo mohol aspoň buu povedať.... nikto nevidí druhému do hlavy, kam asi tak uteká a koľko sa tam zdrží... s krátkym komentárom sa niektoré veci lepšie chápu... obídenie košíka pri kase, pri ktorom nikto nestojí, je asi to najprirodzenejšie riešenie, ktoré napadne väčšine... keby nezrúkne jeho majiteľ, pokojne mohla z druhého konca zrúknuť pokladníčka 😀

livocka21
17. sep 2016

@sardinka336 suhlas..

monicm
17. sep 2016

@mirkava Len pre upresnenie, nie ona odišla po jogurty. Ona bola tá, čo sa "predbehla". 🙂

mandala77
17. sep 2016

@freeday prečo si tú situáciu opísala tak nejasne a zavádzajúco? Písala si ju z pohľadu človeka, ktorý išiel kupovať jogurt, veď používaš prvú osobu jednotného čísla "prídem ku košíku" a zrazu to nie si Ty ale on. Dobre zavádzajúce.
Každý urobí čo mu v danej chvíli príde vhod. Akoby na všetko muselo byť v každej chvíli správne riešenie a správny návod a správna nálada a správna reakcia a toho druhého samozrejme nesprávna.
A Ty si asi tiež mala nejaký dôvod, aj keď nemusím chápať aký, že si založila diskusiu, podala ju zavádzajúco a čakáš asi, že si ponadávame na nejakého uja, čo Tebe nadal, že si ho predbehla.

moni244
17. sep 2016

Boze, niektore temy su na zaplakanie a uplne zbytocne

natalym
17. sep 2016

@freeday Ja by som dala tiež košík na bok a začala si vykladať svoje. Nebol tam má smolu.
A keby ma zastihol v takej dobrej bojovej nálade tak by sa posral a ešte by sa aj ospravedlnil.

evittam
17. sep 2016

@natalym 😀 😀 😀 Ako by si hovorila o mne....A ja skoro vždy mám "šťastie" na všelijaké situácie hlavne keď mám "pod pazuchou" malú, v ruke jednu vec a v druhej ešte jej motorku alebo niečo, na chrbte veci a malá ešte mrnčí, že chce lízatko ...... 😀 😀 😀

veronicka88
17. sep 2016

Ja kebyže necham kosik,opytam sa pána/pani za mnou ci jej nabude prekážať ak si dobehnem...ja to neznášam ked to niekto robí a stalo sa mi ze sme na nho jak blbci čakali rpazdmym pasom lebi pani predo mnou sa nechcela predbehnut...ja sa prebehnem....a keby na mna vyskočil asi by dostal svoje ...kde sme aby po dospelej žene obchode niekto hulakal a ešte nadával.

dooomca
17. sep 2016

Mať tvoje starosti a prezidentov plat🙂

cmulinko
17. sep 2016

@freeday nehnevaj sa,ale ja ti neverim jedine tvoje slovo.Toto je ucebnicova ukazka ako zachranit situaciu a zo seba neurobit idiota,ked po precitani prvotneho prispevku si dostala slovnu nakladacku resp reakciu ktoru si necakala.Stacilo par inak zmyslajucich ludi ako ty a zrazu sa dej otoci a ty sa zaradujes do davu vacsiny.Toto nie je zavadzajuce,ale ucelove ( ako zachranit blbu situaciu ) a ubohe.