Aké najkratšie manželstvo poznáte?

natalia912
28. apr 2013

Baby, aké najkratšie manželstvo poznáte,alebo ste zažili ... a neratam manželstvá hviezd 🙂

pianina
28. apr 2013

ahoj.ani rok ,myslim ze presne na vyrocie mail rozvod/znama/ a preco sa pytas?

rora
28. apr 2013

poznam cca 3 ročné manzelstvo, vzali sa na jari 2009 a rozviedli na jesen 2012, z manzelstva pochadzaju dve este malicke deti.... bez komentara. je mi ich luto. (tych deti). dvaja sa vzali ani sa riadne nepoznali,hned spravili deti a len co prisli prve vazne problemy tak to vzdali...

adriana89
28. apr 2013

5 mesacne 🙂

simonkazga
28. apr 2013

10 mesiacov a 2dni od svadby po rozvod

katka1981
28. apr 2013

Co chces spravit rekord? 😀 Pripomina mi to mna, ked som mala skolenie v novom zamestnani a ta praca mi pripadala uplne mimo. Tak som sa spytala, ze aky rekord mali, kedy im dal niekto vypoved. Vraj po 2 tyzdnoch. Tak som robila vsetko preto, aby som aspon tie 2 tyzdne vydrzala a nebola som rekorderka. Nakoniec som dala vypoved po 2 rokoch. Prekonala som sa 😀

sissy27
28. apr 2013

nie vlastné, ale známy... svadba vo februári, oficiálne oznámený rozpad manželstva a následný život s novým partnerom v auguste... papierový rozvod bol už len formalita (keďže tam neboli deti ani hypo a spoločne nadobudnuté majetky, tak to šlo rýchlo) cca do 3 mesiacov...

machovalucka
28. apr 2013

my sme mali svadbu po 9rokoch spoločného žitia vo februári 2010 a sme v rozvodovom konaní....manžel si našiel inú a už 8mesiacov s nami nebýva 😢

lillona
28. apr 2013

moj pripad: 4 roky chodenia, rok po svadbe som zbalila kufre a dovi dopo. tak to vyzera, ked si niekto mysli, ze manzelstvom si mozem k partnerovi dovolit co chcem. obrucka neznamena istotu vo vztahu.

elise
28. apr 2013

jedna známa týžden od svadby dala žiadosť o rozvod a to sa zobrali vraj kôli rodine, aby boli spokojni, po 10 rokoch čo spolu chodili. rozvod bol vraj to že si už nemali čo dať ani povedať

eva_beva
28. apr 2013

8 mesiacov ...

nelynka
28. apr 2013

jeden znami so svojou manželkou vydržal po svadbe presne rovný týžden, zbalil kufre a odišiel akurát že doteraz nie su rozvedený, na diaľku je to komplikovanejšie keď druhý nepreberá poštu.. 😒

ewwe
28. apr 2013

no ja poznam kamos - podanie na rozvod po 3 dnoch od svadby, podala manzelka, on sa zbalil a hned odisiel ako vojak prec, rozvod bol iba v jeho zastupeni 🙂 ale teraz je velmi stastny s terajsou priatelkou

zigzag
28. apr 2013

my sme boli spolu 2 roky, a tretieho sa nedozijeme v juny je rozvodove konanie, niekdy je lepsie sa vratit z kratsej cesty, ako nechat sa tahat ku dnu,klamarom,podvodnikom a zlodejom,ktory iba hambu robi.... 😉 dufam, ze mi to odklepnu na 1x

monikajaco
28. apr 2013

.

kattrin5
28. apr 2013

ja poznam aj den svadby ked nevestu nasli s inym na zachode🙂 dalsie po roku..ale tak co stava sa racej skor ako stracat cas a nebyt stastny

vercatore
29. apr 2013

No ja poznam,moj.brat v july svadba a v septembri si zbalil veci a odisiel.dieta prve na ceste.ale po roku rozvod dna testy a potvrdilo sa ze dieta nie je jeho....

zuzulienka1973
29. apr 2013

Poznam.Dcera mojej kolegyne.Po polroku rozvod.Mal frajerku.Nastastie deti este nemali.

comika
29. apr 2013

kamoska.. na den svadby sa pohadali, po 3 mesiacoch spolunazivania (kde sa denne hadali a bili) sa odlucili a do roka rozvod. a pritom kym chodili nevedeli sa od seba odtrhnut, az to vsetkym bolo neprijemne pozerat sa na nich.

cerez
29. apr 2013

Kamarátka sa ma v deň jej svadby spýtala, že čo by sa stalo keby k oltáru neprišla. Zaskočilo ma to, ale úprimne som jej musela povedať, že ak cíti pochybnosť, nemala by sa vydať. Čakala dokonca miminko. Vydala sa v lete a o polroka sa s manželom so spoločného žitia oddelili. O ďalšieho polroka sa rozviedli. Takže od svadby do rozvodu cca rok.

samantha342
30. apr 2013

kamoska sa rozviedla po 3 mesiacoch

blackcat8885
30. apr 2013

Moja sestra sa vydávala na jar 2001 a v zime 2002 sa rozvádzala

tosomja
1. máj 2013

😀 Moja sestra v deň svojej svadby povedala, že s ním žiť nebude, o dva mesiace podala žiadosť o rozvod...Dôvod bol ten, že prišiel na vlastnú svadbu podgurážený, keď ju chcel preniesť cez prah, tak ju stisol silnejšie, zostala jej modrina a povedala, že nemá cit. Ona s takým mužom žiť nebude...a tak aj bolo, žiadna svadobná noc, po svadbe prišla k mame a ostala tam, kým ich nerozviedli 🙂

moonlight1210
2. máj 2013

tak na tuto temu poznam tiez jedno z tych expresnejsich manzelstiev:
necelych 24 hodin.
o stvrtej popoludni sa vydala, o desiatej rano na druhy den uz spala s laskou svojho zivota. do noveho bytu prisla len oznamit, ze sa chce rozviest, svadba bola omyl a odisla. rozviedli ich za mesiac.

mexx
2. máj 2013

Kamarati - 8 rokov spolu chodili, potom otehotneli, v aprili bola svadba, a ked sa dieta v septembri narodilo, uz boli de facto od seba, rozvod dotiahli po par mesiacoch papierovo (a on sa znova ozenil po roku, ked uz cakal dieta s tou dalsou).

jajuska1411
2. máj 2013

znama sa po 9 rokoch chodenia uz ako tehotna vydavala a mala ma teraz rok aj pol a uz sa ide rozvadzat co ma druheho vraj lasku jej zivota

bianca
2. máj 2013

ani do konca svadobnej hostiny.Uz pred cepcenim boli od seba a natrvalo :-/

cyklohracky_puky
7. máj 2013

manžela poznám od svojich 15rokov a sme manželia 27rokov a myslím že ďalších (100)budem
zažili sme spolu veľa dobrého aj zlého ale vždy sme to vyriešili je to všetko o komunikácií a porozumený.
tak si myslí že mám šťastné manželstvo a dve krásne veľké deti