Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké sú vaše obľúbené plienky?Skúsenosti?

manda13
20. máj 2019

Ahojte baby aké plienky odporúčate okrem Pampers jasné že sú najlepšie ale aj najdrahšie máte obľúbený aj inú značku čakám bábätko a neviem sa rozhodnúť . Ktoré sú najlepšie proti nepresiaknutiu ak máte svoju obľúbenú značku odfotite mi ako vyzerajú ? Ďakujem

atislava9
20. máj 2019

Lupilu Lidl, som velmi spokojna

lubi40
20. máj 2019

@manda13 prve som davala pampers, kvoli tomu indikacnemu pasiku, aby som vedela kedy cikali ine plienky to vtedy nemavali. Od dvojok pouzivam lidl alebo DM. Oboje super

zuzkaluk
20. máj 2019

Ja som nebola spokojná s Dada ani s Pampers active. Podľa mňa sú najlepšie Pampers premium care a Bella Happy.

halci
20. máj 2019

Pampers boli najhorsie ake sme mali, mala sa od nich vyhadzala, takze sme presli na Babylove. obe deti ich pouzivali a ziadne nemalo s nimi problem.

malinajahoda
20. máj 2019

Od narodenia dcérky používam len Pampers premium care. A to už bude mať 15m. Žiadny problém doteraz s nimi nebol. Ja som veľmi spokojná.

asia83
21. máj 2019

@manda13 My iba a jedine Lupilu z Lidl.

annamivo
21. máj 2019

@manda13 určite Dada fialové, sú skvelé.... Odskúšala som od Pampers, Lidl, DM, Tesco ale vždy som sa vrátila k Dada... Nepreteču, malý nemá zapareniny, pekne držia na ritke... Aj malý divoch sám pýta, teraz čakám druhé a okrem pôrodnice mám už zásobu Dáda

lubkaaanz
21. máj 2019

Kazdy si mysli,ze pampers su najlepsie..lebo "pampers znacka"🤦‍♀️aj ja som ich kupovala od narodenia druheho syna aj pri prvom obcas...a mozem povedat ze pri pampers mi rano vstal cely precikany aj pyzamo a to pravidelne kazde rano..i ked som ho vzdy prebalila tesne pred spanim...ako som zacala davat lupilu lidlove ani raz sa mi nepocikal a navyse mozem povedat ze tie lidlove su ovela mäksie jemnejsie ako pampers.tolko moja skusenost.

zuzkaluk
21. máj 2019

Mne sa stalo iba pri Pampers active- zelených, že ich prečúral a tie plienky smrdeli. Pampers premium care nikdy neprečúral. Podľa mňa sú Pampers premium care lepšie ako Dada. Tie som mala len raz a už som ich viac nechcela.

simca06022011
21. máj 2019

Nové skúsenosti nemám, ale pamätám si že zelené a oranžové pampersky boli otras. Ja som používala biele premium care, nikdy v živote.ich neprecurala mala, ani zaparsniny v nich nemala. A keď bol cesta Libero som si nosila z Maďarska. Keď bola väčšia tak aj DM plienky som kupovala .

simca06022011
21. máj 2019

A keďže iba čakáš, tak máš čas vyskúšať 😁

lusyc
21. máj 2019

Moja mala problem len so zelenymi pampers active dry - zapareny zadocek. Inak som skusala pampers premium, bella happy, babylove dm, lidlovske nove aj stare, tesco stare. Vsetky boli fajn. Trochu sa lisia velkostou, nie je jednotka ako jednotka, bella happy su trošičku mensie. Cez den aj tak pouzivam látkové a na noc vydrzi lupilu, ked maju akciu, su bezkonkurencne najlacnejsie 10 centov za kus.

janulka2811
22. máj 2019

Za mna pampers sensitiv urcite su najlepsie.

mandarinka34
22. máj 2019

Huggies,babylove, lidl

kikuska1010
25. okt 2020

Za nas Bevola z kauflandu alebo baby love z dm ka