Aké sú vaše obľúbené plienky?Skúsenosti?

manda13
20. máj 2019

Ahojte baby aké plienky odporúčate okrem Pampers jasné že sú najlepšie ale aj najdrahšie máte obľúbený aj inú značku čakám bábätko a neviem sa rozhodnúť . Ktoré sú najlepšie proti nepresiaknutiu ak máte svoju obľúbenú značku odfotite mi ako vyzerajú ? Ďakujem

lubik87
20. máj 2019

@manda13 vôbec niesu najlepšie ani náhodou...mne sa obaja vždy precurali krížom ..lidlovske to isté ..tam sa aj trhal ten suchý zips...zatiaľ funguje mala.na dmkovych tie držia fajn celú noc.bez problémov.. sú o 2€ lacnejšie od Pampers a podobne ale drahšie od lupilu

kukulienka83
20. máj 2019

Pampers otras, boli dobre tesco, ale aj tie pokaslali, za mňa lidl super. Ale aj dm ma vraj dobre

elisskah
20. máj 2019

Pampers rozhodne nie sú najlepšie, len majú najlepšiu reklamu. Mám druhé dieťa a dala som im šancu aj tentokrát, ale bohužiaľ. Balík tu mám otvorený, spravím z neho plienkovu tortu a podarujem príbuznej tehotnej. Ja ich nechcem ani zadarmo.
Používam babylove z DM.

bobula46
20. máj 2019

Môj syn má zaparený zadok z Pampers, používali sme len prvé dva mesiace no vždy mu vyšlo riedke hovienko a tiež ich prečúral. Teraz za mňa lidl lupilu, malý konečne nemá zaparený zadok a ešte keď ide krstnej priateľ do Poľska tak vždy kúpi plienky Dada, s tými som najviac spokojná.

17juraj17
20. máj 2019

@manda13 Co je najdrahsie nemusi byt najlepsie. My sme na zaciatku vzdy pouzili tiedrahsie a po chvilke sme zacali skusat tie obyc ci nebude nejaka negativna reakcia. Nakoniec sme skoncili na obyc Tesco,DM......

cmir
20. máj 2019

@manda13 sama uvidis co bude babatku najviac vyhovovat...neplati, ze pampers su najlepsie pre kazde dieta...mne sa z nich maly vyhadzal na stehne...najviac som bola asi spokojna s plienkami z DM...teraz mam z lidla, tie su tiez v pohode a ani z tesca neboli zle...

mima122
20. máj 2019

za nás jednoznačne DADA

whatever1
20. máj 2019

@manda13 dlho som kupovala pampers, ale teraz uz len DADA plienky alebo bevola z kauflandu.

katulka1992
20. máj 2019

pri prvej som používala len pampes, lebo som sa bála skúšať. teraz pri druhej som už začala skúšať...najskôr sme mali Lidl, ale z tých mala zaparený zadok....rovnako aj z Dada plienok mala taký zaparený zadok, že hrôza....z kauflandu plienky prečúrala...a momentálne používame z billy plienky a pri mojej mame máme z jednoty plienky...a som spokojná

amarilka26
20. máj 2019

Ja pouzivam nove pampers pure a babywell z bipy z rakuska. V DMkovych nasli zvysene mnozstvo neziaducich latok, tak kupujem uz len v Rakusku. Babywell su za super cenu.

hennyinnsbruck
20. máj 2019

Musíš vyskúšať ktoré vám budú pasovať naj.. Ja som kúpila Pampers a lidlove a z plienkovej torty som mala dmkove..
Ostala na Pamperskach,z ostatných som cítila moč veľmi... Takže zamna Pampers

manda13
autor
20. máj 2019

Ďakujem vám pekne za radu lebo neviem čo si mám vôbec nakúpiť aké dopredu už mám newbabe Tesco ale prídu mi také dosť hrubé a na chrbaticke sú málo pružné bojim sa aby to nnepretekalo minieme a uvidime ... A neviem čo mám kúpiť ešte pampersky alebo skúsim zase nejaké iné z Lidla na začiatok .... Na mesiac mi hádam stačía ale 3 balenia nie ?

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dopolbokaodrata
20. máj 2019

Dada plienky, keď sa minú a nemám zrovna cestu do PL ani čas čakať kým prídu z eshopu, tak kúpim v Dmke. Lupilu z Lidla pretekajú a cítiť ich hneď ako sa dieťa pociká.
Teraz som čítala dačo o Bevola z Kauflandu, tie niekto neskúšal? Ja tam vôbec nechodievam tak či sa to opla. Ďakujem

ave_eva
20. máj 2019

Dada naj volba

bucko555
20. máj 2019

Pampersn nám vôbec nevyhovovali chvíľu sme používali Tesco a potom z Lidla tie sú tuším naj

uzanka16
20. máj 2019

Ja kupujem Dada plienky extra care hlavne kvôli cene a nepricaka ani 1 a tieto všetky plienky mám vyskúšané. www.plienockovo.webnode.sk.posielam fotku Dada extra care

jani321
20. máj 2019

Za nás babylove z DM ☺️. Z Lidla a Tesca sme vždy precikali.

ericavargo
20. máj 2019

pampers môžu byť ale nie zo slovenskych predajni, v zahranici uplne ina kvalita, tuna sme pouzivali babylove z DM...

nika3136
20. máj 2019

Dada plienky 👍

jannyr
20. máj 2019

@manda13 u nás pampers premium care a bambo nature teraz na noc (13m)
https://www.pilulka.sk/bambo-maxi-4-7-18-kg-det...

1mina
20. máj 2019

Mojej tiez nerobili po case pampers dobre teraz pouzivame lupillu a super

aleshka_supermama
20. máj 2019

@manda13 za mňa boli topkove dada plienky lacné a v pohode. Ale vyskúšali sme snáď všetky okrem lidl a vždy sme sa vrátili k dada, teraz máme pampers pants. Keby mali pants aj dada v našej vahovej kategórie používali by sme tie.

miruslb
20. máj 2019

Dada plienky

dopolbokaodrata
20. máj 2019

@aleshka_supermama akú máte veľkosť?

aleshka_supermama
20. máj 2019

@dopolbokaodrata pampers pants mame 4ky.

dopolbokaodrata
20. máj 2019

@aleshka_supermama v biedronke v pl sa predávajú aj pantsy 4. Ak máte blízko, ja chodievam kupovať tam.

aleshka_supermama
20. máj 2019

@dopolbokaodrata som z Bratislavy PL mame ďaleko ale svokor dosť často chodí do Popradu a stade do PL na trhy tak mu poviem nech mi nabudúce donesie.. Ja som obj z jednej stránky plienky a tam mali len od 15kg pants co mi mame ledva 12kg 🙈