Aké témy by ťa potešili pri ceste k šťastnému manželstvu?

Ahojte. Mojím cieľom je pomáhať manželom na ceste k šťastnému a vernému manželstvu. Rád by som napísal nejaké články, ktoré by vám mohli pomôcť. Aké témy sú pre vás najzaujímavejšie? Čo práve riešite? Nepozerajte sa na to, či tie témy sú už na fóre alebo nie. Ak je to pre niekoho lepšie, tak kľudne napíšte aj súkromnú správu. Vopred veľmi pekne ďakujem a prajem príjemný zvyšok večera 🙂

moonlight1210
14. feb 2015

hm, v rubrike "rodinne problemy" a s castou tematikou "nezodpovedny chlap", "slobodna/rozvedena matka" a "co teraz?!" by potesili clanky o tom:
ako spravne spisat ziadost o rozvod.
ako vybavit vyzivne.
ako podat trestne oznamenie za ublizovanie na zdravi, alebo neplatenie vyzivneho.
na co vsetko ma pravo ex ohladom dietata, ak je uvedeny v rodnom liste (dost vela zien vidi len tu prvotnu cast - platit vyzivne, a potom su obcas v soku, co vsetko im zrazu ten chlap cez dieta moze).
ako vybavit urcenie otcovstva.
na ake prispevky ma narok slobodna matka od statu a od bio otca jej dietata, ked ten sa tvari indiferentne.
ako vyzit z 200 eur na mesiac.
ako vybavit vyzivne na manzelku (exmanzelku).
jednoduchy prehlad z majetkového prava (BSM, delenie BSM, ...)
ako si vybavit vyssiu matersku.
atd.

clanky o tom ako mat dobre manzelstvo - tych je plny cely internet a priebezne sa vyskytuju aj na strankach bulvárnych periodik pre zeny.

ivka225
14. feb 2015

Pis o tom, v com sa vyznas a kde mas jasne nazory, potom to urcite bude zaujimave. Clanky napisane na objednavku obycajne za vela nestoja.

timea7
14. feb 2015

témy, ktoré píše život, nie témy, ktoré chce a má potrebu niekto na tejto stránke rozoberať. Témy, do ktorých sa vyjadrujú ženy, ktoré si nájdu chvíľu času na MK a maj často čo povedať ostatným, ktoré tu prezentuj svoje skúsenosti a názory a nie svoj blog.
http://chvojka.blog.sme.sk/c/375188/otazky-po-k...

caoli
14. feb 2015

ak si blogger potrebuje "vypytat" temy, tak bud uz povedal vsetko, co povedat mohol a vedel, alebo ani na zaciatku toho vela na zdielanie nemal. len par klise, fraz a lubivych slovicok - nejakych tych nacitanych a skompilovanych teorii, ktore ale s tvrdym realnym zivotom nemaju vela spolocneho. a ako take nemozu mat ambicu pomahat.
potrebuje si robit reklamu? - sudiac poda poctu ohlasov na blog.sme. o.i. ineho aj dlhociznym nickom, kalkulujuc s jeho neprehliadnutelnostou 🙂

luccita
24. feb 2015

Píš o tom, s čím máš vlastnú skúsenosť 🙂

natalym
24. feb 2015

Téma: Ako sa zbaviť manžela. 😀 😀 😀
Téma: Ako ho donútiť aby sa k druhým správal tak ako on vyžaduje správanie sa k nemu.

maria117
24. feb 2015

Ako sa pripravit na manzelstvo.
Ako sa dostatocne spoznat predtym.
Ako sa "cvicit" vo vernosti.
Ako vztah ovplyvnuju jednotlive "milniky" ako napr. spolocne byvanie, sex, dieta, spolocne financie, svokrovci,...
Ako spolu komunikovat.
Kde hladat povzbudenie, inspiraciu, ked to zacina skripat, ci byt rutinne.
Ake akcie (podujatia) su k dispozicii pre zalubenych, snubencov, manzelov...