Ako by ste sa cítili vy?

25. feb 2023

Ahojte. Ako by ste sa cítili keby sa pohádate s priateľom a on hneď na to zavolá svojej mame aby prišla k vám? A jeho mama sa potom zhovára s vami o tom? Cítim sa úplne ako neschopný idiot, ktorý si nevie svoje problémy vyriešiť sám.

viestta
25. feb 2023

Ty si si pred svokrou priznala svoje chyby, ona ti povedala ako ich mas napravit a k takej "napravenej" sa potom synacik vratil s dobrym pocitom, ze problem vyrieseny?
Nemozem inac, len suhlasit s @h2 . Tak ti treba, dobre ti tak. Pretoze jednak si si vybrala dost zvlastny pripad na spoluzitie a este nemas ani stipku hrdosti a nechas so sebou narabat ako s malym deckom.

vitez
25. feb 2023

@gladys_07 presne

autor
25. feb 2023

@viestta mam male dieta s tym clovekom 4rocne a je velmi zvedene k ich rodine a velmi sa bojim zeby mi ho zobrali ak by sme sa rozisli, to by som neuniesla. Zeby mala nechcela byt somnou ale radsej s tatkom pretoze ten jej vsetko dovoli a ja som vzdy ta zla, ktora sa snazi vychovavat

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
25. feb 2023

Ja ti nekazem odchadzat od muza. Ja by som si s takym asi ani nezacala, pretoze mne by svietili vsetky kontrolky. Ale dat veci do poriadku, odstavit svokru od riesenia vasich manzelskych problemov vies aj sama. Len treba chciet a trvat na svojom. Lenze ty si nechas na sebe aj drevo kalat, pretoze nemas ani sebauctu, ani hrdost ani energiu postavit sa sama za seba a za svoje zaujmy. Ale ta sa najst da, ked nevies ako dalej, skus nejakeho psychologa, ktory ta nauci vazit si samu seba a dbat aj o svoje zaujmy. Alebo sa s tym zmier a pocitaj s tym, ze svokra ti bude riadit manzelstvo.

monillia
25. feb 2023

@autor mala si sa spýtať svokry či aj jej svoje a chodila ku ním tešiť ich problémy, toto mi príde cez všetky čiary

nikaeli
25. feb 2023

Ja by som jej povedala, že to s ňou vôbec nebudem rozoberať. Bola to naša hádka, náš problém a my si ho vyriešime sami. Nevidím dôvod, aby sa ona (a ktokoľvek iný) do toho miešala. A ešte by som do izby zavolala fešáka, či mu nie je trápne žalovať na mňa mame a skryť sa potom do izby?? to čo je toto za správanie? inak je k tebe aký? nech si ho mamička berie naspäť domov 🤷🏻‍♀️

66bublinka66
25. feb 2023

Čo bol dôvod hádky? Stalo sa to prvýkrát či furt uteká za mamickou?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka25
25. feb 2023

toto chce v prvom rade zacat pracovat sama na sebe kludne aj pod dohladom nejakeho odborneho kouca. ty nemozes so sebou nechat takto mavat od nikoho. jezisi keby mi toto spravil muz tak svokre urobim kavu usmejem sa poviem ze problem vyrieseny poriesime vysadbu kvetin na balkon a poslem ju domov. ale co by po jej odchode zazil moj spolubyvajuci by si pamatal do smrti aj keby dosltal 5 alzheimerov na toto by nezabudol. a to som inak krotka osoba tolerantna a prehliadajuca milion veci. ale toto fakt ze ne. nemozes zo seba nechat robit nesvojpravnu. naucia to aj to dieta a bude sa aj ono k tebe tak chovat. na to si daj velky pozor.

katkati
25. feb 2023

Tak 1:0 pre nich. Rezignovala si a nechala ich vyhrať preto, lebo sa bojíš a pritom vieš, že on sa zachoval šialene. To už nikdy sa s ním nepohadaš, aj keď budeš mať pravdu, lebo si myslíš, ze by ti mohli zobrať dcérku? Neblázni aj ty. Keď nie si alkoholicka alebo nedrogujes a odcérku sa riadne staráš, nikto ti ju nemôže zobrať. Naopak, máš argument, že chlap, ktorý volá mame, aby prišla riešiť vasu hádku sa nemôže starať o dieťa, lebo sa správa ako nesvojpravny. Povedz mu, že toto urobil poslednýkrát, lebo inak oni prídu o malú. Trochu viac asertivity si nacvič.

miimss
25. feb 2023

Tak asi v momente, kedy by prišla svokra riešiť moju "hádku" s mojím mužom by som ju hneď v dverách otočila. Ju je s prepáčením "hovno" po tom aký problém máte... A mužovi by som povedala že či je malé decko čo nevie riešiť vlastne problémy že si musel na pomoc zavolať mamičku.... Ježiši ešte len vtedy by som vybuchla 🤦

tykat
25. feb 2023

Nabuduce ho predbehni a ty zavolaj jeho mame nech si ho pride ukludnit 😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ahhola
25. feb 2023

Dnes sa mi tu luuuuubiiii💔

Svokry idú bomby🔥🔥🔥

Ale sorry autorka, tvoja svokra ta dohodila synackovi, ked ta u nej reklamoval? Co ste spájali grunty, ked ju ťahal do vašej hádky, akoby on s tým nič nemal... Ci ona je nejaká odborníčka, vztahova poradkyňa ci iba huba nevymachana...
Véd nabudúce jej môže oznámiť, pod ju zbiť, ked to bude gradovat.Ona ma koľko?
Dnes tu exceluju 50tnicky nasaté na deckach ako kliešte. 🕷️🕷️🕷️

kkovacovak
25. feb 2023

To je určite taký tip chlapa ktorému mama ešte teraz kupuje trenky na vianoce 😄 Poslala by som ich oboch do.....

majkamasar
25. feb 2023

Tak pokial jeho matka nieje psychologička alebo manzelska poradkyna tak ked by odisla tak by nastala u nas dalsia hadka. Akoze to fakt urobil? O čom bola ta hadka? Ak to nieje tajne.

nenne9
26. feb 2023

@asia83 dufam ze toto je sarkazmus🙂

nenne9
26. feb 2023

@majkamasar keby bola terapeutka alebo psychologicka tak toto neurobi, je to psycho

snehulienka99
26. feb 2023

Jezisi Mária 🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️..utekaj kade ľahšie