Ako by ste sa cítili vy?

25. feb 2023

Ahojte. Ako by ste sa cítili keby sa pohádate s priateľom a on hneď na to zavolá svojej mame aby prišla k vám? A jeho mama sa potom zhovára s vami o tom? Cítim sa úplne ako neschopný idiot, ktorý si nevie svoje problémy vyriešiť sám.

bajka16
25. feb 2023

😀 celkom vtipná situácia. Koľko má priateľ rokov? Nevie sa obhájiť sám? Toto by som asi nevykrivala. Jeho matke to príde normálne tiež?

gladys_07
25. feb 2023

Vysmiala by som ich oboch, a odisla.

Urcite by som sa s jeho mamou nerozpravala o nasich problemoch. A s nim uz len o tom kedy si vyzdvihne svoje veci.

Mamickar, dakujem neprosim si

reanda
25. feb 2023

ako v skolke 🙂

galganka
25. feb 2023

Keby manžel zavolal svokre, že sme sa pohádali, schytal by to aj od nej. 😂

zooeynka
25. feb 2023

O co islo v hadke?

sissy27
25. feb 2023

Neschopny idiot je v tomto pribehu tvoj buduci expriatel a jeho matka…
Ako nehovorim, ze by som svojmu dospelemu dietatu nepomohla, neporadila ak o to poziada, ale odtial potial…

mimikarol
25. feb 2023

Že nepotrebujem frajera čo musí všetko žalovať mame. Wtf to by ma asi ozaj vystrelo 😅

autor
25. feb 2023

V podstate si mozem zato ja pretoze som hadku sama vyvolala, ale proste ten pocit, ze on zavola jeho mame, 35rocny chlap, ja uz neviem co si o tom mysliet a kto je tu vlastne neschopny ☹

zmrzlinka2021
25. feb 2023

Radšej by to chalan mal ukončiť, ako takto sa trapit

divokykonik
25. feb 2023

Keby sa pohádam s mužom a on to potrebuje vešať na nos mame, tak sa s ním ešte viac povadím a do toho by mu vyčistila žalúdok aj jeho mama, tak by ostal chudák bez slov. 😅

viestta
25. feb 2023

Tak ked najblizsie pride mamicka riesit vyse problemy, zbal mu handry a nech si ho opatruje ona, kedze ty si zjavne neschopna a teda si schopna sa aj s jej cecikom pohadat.

katkine_terapie
25. feb 2023

"Mamiii, mamiii, Anicka ma bije. Pod ma zachranit, vyries to, aby ma nebila a nebrala mi kyblik..." Tak nejako to vidim ja. Na druhej strane sa zamysli ty nad tym, preco potrebujes vyvovavat hadky a nie konstruktivne riesit problem.

kassandra25
25. feb 2023

Tak ked si zato mozes sama, lebo si ty vyvolala tú hádku a nazvala sa neschopným idiotom vyriesit svoje problémy, co sem píses?

minilla
25. feb 2023

Ty sa citis ako idiot, ked si mamicku na pomoc zavolal on ?

autor
25. feb 2023

Uvedomujem si, ze som na vine ja ked som svoj hnev neovladla a spustila hadku uplne zbytocne, ale bojim sa co bude nabuduce? Koho na mna este zavola? Ja svojim rodicom nevesiam na nos ziadne moje problemy lebo viem, ze ich maju dost.

beata_k
25. feb 2023

Svokra parovy terapeut 🤣

asia83
25. feb 2023

Lenže ja sa mu nečudujem. To už bola krajná situácia, že to urobil. S vami to má veľmi ťažké. Treba prehodnotiť svoje správanie voči nemu.

viestta
25. feb 2023

@asia83 nech by to mal muz akokolvek tazke so svojou partnerkou, co je male decko aby za neho prisla zjednat poriadok maminecka? Taky velky cap uz by si mal svoje problemy, aj tie partnerske riesit sam.

mimikarol
25. feb 2023

Ale veď to je úplne jedno kto tu hádku vyvolal, alebo kôli čomu ste sa hádali. Tam je problém to, že on na teba zavolal svoju mamu. Dospelý chlap. Toto neexistuje aby normálnemu človeku prišlo na rozum, nie to ešte aj urobiť. Čo jej povedal? "Mami, pod vyhresit moju frajerku lebo sa so mnou háda?". Teraz akože mamicka bude o všetkom vedieť a teba príde dať do laty za každú hádku?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gladys_07
25. feb 2023
bajka16
25. feb 2023

Neobvinuj sa. V každom vzťahu sú hádky, ale aby chodila mamka robiť poriadky, tak to teda nie. Rozid sa s nimi. Áno s nimi. 🤣

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. feb 2023

Je mi z toho dost hrozne ked nad tym teraz premyslam, pretoze naozaj si neviem ani len predstavit ze moj brat zavola mojej mamine aby prisla k nim a robila so svagrovou rozhovor 🙈 ani ja niesom dokonala, mam vela chyb ako kazdy clovek ale aby mne do vztahu bola zatahovana priatelova mama ktora za 10minut je u nas po hadke a ide somnou riesit co sa vlastne deje?

autor
25. feb 2023

Podotykam, ze riesila hlavne moje crty spravania a len mna moju osobu. Priatel sedel v uplne inej izbe s telefonom v ruke. Pripada mi to tak ako keby ma nemali za nic, ako posledna bytost tejto planety. Som mama jeho dietata ale pripadam si ako bevyznamna osoba v zivote mojho dietata pretoze mam skoro ziadnu toleranciu aby ma moje dieta tolerovalo alebo posluchalo ☹

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
25. feb 2023

A ty si tam stála a poslušne počúvala?

autor
25. feb 2023

@januska12323 ano, priznala som si svoje chyby, ktore mam

h2
25. feb 2023

Čožeee?! Toto nemôže byť pravda! Vy sa pohádate, on zavolá svoju mamu, aby to s tebou riešila, on ide s mobilom do druhej izby a ty to vážne s jeho mamou riešiš?! No prepáč, ale nič iné, ako "Tak ti treba!" mi v tejto situácii nenapadá. 🤦🏻‍♀️

autor
25. feb 2023

Maju dnes rodinnu oslavu niekde na salasi cela rodina, ja som povedala muzovi ze nejdem, ze sa necitim po vcerajsku ok aby som sa isla predvadzat ze sa nic nestalo tak on zobral malu a isli. Ja uz naozaj neviem co je normalne a co nie. Sama som z toho uplny debil