Ako často máte sex?

barbara088
9. jan 2015

Ahojte.viem ze je to otazka taka na telo.pytam sa hlavne mamiciek ktore maju 2a viac deti.ako casto sexujete?mne to furt muz vycita,ale to sa neda pri tolkych povinostiavh.

ivivaiveta
10. jan 2015

citam len otazku,nie odpovede teraz...pri dvoch,styroch alebo kolkych detoch je to snad jedno...ked ho chcete, tak ho mate...ty ho chces viac a on menej...nech sa nevyhovara na deti...to s tym fakt nic nema,...

ivivaiveta
10. jan 2015

@makmitka33 baby, co vam sibe?..to nemyslis vazne!...ale aby som odpovedala na dotaz...ked mu to nechuti,tak dve deti a starosti su moc...ked mu to chuti, ani 8 deti nebude moc...

maznacik007
10. jan 2015

@makmitka33 a ako to riesi tvoj manzel ma milenku? s tvojim súhlasom .... alebo sa uspokojuje sam ?

ivivaiveta
10. jan 2015

@barbara088 a ze to vycita on tebe?...no to bud rada, ze nemas doma typka, ktorému budes musiet pozovat,aby sa mu postavil...pekne mu slub, ze ked urobi to a to, tak mu ukazes take coro moro,ake este nevidel..jedna by rada, aby si to pytal,druha by rada,aby jej dal pokoj, holt, zivot... 🙂 ale deti su len vyhovorka,ked je stale vasen...

lenbea
10. jan 2015

@barbara088 ved ale ak jemu to nevadi, ako vyzeraš, tak si z toho nič nerob. môj ma niekedy poznamky k bruchu, ostalo mi dosť velke, ako v 5 mesiaci... deti boli velke, ked sa narodili. ale ked mi ho chyta, že ake ho mam tak mu poviem, že som mu v nich vynosila dve deti. a starať sa o tolkych ludi v dome, to da ozaj zabrať, ja mam dosť v byte a so svokrou... to je tiež trauma, či nas nepočuje, moj muž to nechape, on si mysli, že ona nas vôbec nesleduje... no vôbec nie... otazku si asi zle položila, nie ako často, ale čo robiť, aby si viac vladala a viac sa Ti chcelo. asi treba nejake prace prenechať jemu a deťom a svokra si čo najmenej všimať, ja neviem, je to ťažké. a na brucho si môžeš dať daky podvazkovy pas 😀 😀

makmitka33
10. jan 2015

@ivivaiveta pravda je taká, že mne je sex od prvého tehu úplne proti srsti, mám viac hrôzu ako chtíč
@maznacik007 vôbec to neriešim ako to rieši, nejako sa naše životy rozdelili už natoľko, že on žije na poschodí a my na prízemí a viem, že iné to už ani nebude ☹ a ani to už zmeniť nechcem

lyzzy
10. jan 2015

@makmitka33.. Smutné.....prečo ste to nechali zájsť až sem?....totálneste zahodili šancu na šťastný.život......strašné

ivivaiveta
10. jan 2015

@makmitka33 jezisi a to kolko uz vlastne trva?...to ho trapis kolko, ked uz od prvého tehu??

monika_123
10. jan 2015

@makmitka33 ja neviem ale 28.12. mas nejaky status o "moznom" tehotenstve,kde sa teda vobec nevyjadrujes tak ze by si nemala z coho otehotniet 😕

makmitka33
10. jan 2015

@monika_123 Napísala som jasne, že za posledné tri roky 4 krát, neviem, či treba písať dátumy kedy, ale ten štvrtý krát by to akurát sedelo 😀

@ivivaiveta Presne, od prvého tehu to bolo celých 4 krát, mám blok a on to vôbec nerieši ☹
@lyzzy no za prvé hádky a prvé problémy ďakujem svokre a vďaka jej intrigám je on tam a my tu ☹

lyzzy
10. jan 2015

@makmitka33.... A prečoste to neriešili.....hádky a zle svokry sú všade..

Ale napriek tomu sa ľudia dokážu vzchopit a nezahodit všetko

monika_123
10. jan 2015

@makmitka33 ja viem len mi to prislo cudne,ked si napisala ako vlastne teraz zijete,ze aj ked ste si taki odcudzeni ste teda spolu mali sex.nic ine.

natalym
10. jan 2015

@barbara088 Budeš sa musieť premôcť a trochu sa prispôsobiť. Neboj sa časom Ťa to začne baviť. Oni to majú radi cez deň, lebo vtedy sa im chce, večer sú tiež už unavení a radi sa pozerajú. Chcú vidieť. Buď rada má o Teba záujem. Svoje komplexy zahoď a užívaj si to, oni sa na to tak nepozerajú, neboj. Držím palce.

simca06022011
10. jan 2015

@makmitka33 no vitaj v klube.. 4 roky a raz... a nikto ma nedonuti viac, len tak z povinnosti.. a u nas to nikto neriesi. Kto nezazil nepochopi.

makmitka33
10. jan 2015

@monika_123 nejak tak , nejak viac menej pre kľud v rodine s pripitým mm, ale to sa mi nechce rozpisovať ☹

smatka
10. jan 2015

Tiež som po pôrode nemala chuť na sex(bolesť,deti,domácnosť),ale zatala som zuby a po chvíľke chuť prišla. Čím častejšie sa budete milovať,tým skôr sa tí apetít upraví. Vysvetli mu že cez den nemáš cas a preto večer. Teraz som na tom tak že ja mm naháňam na sex. Neúspešne. Akurát dnes som sa snímal bavila,že na narodky chcem vibrator.Všetko je v hlave. Uzivaj život,domácnosť pocka. Nanešťastie!

michaela80
10. jan 2015

@barbara088 na pocte deti nezalezi ak je chut tak ho mavame velmi casto ....ak ma skuskove..dokoncuje si momentalne mgr..tak je pomenej... dalsi problem je to ze uz doma mame jedneho teenagera..cize vzdy treba cakat kym zaspi a hlavne byt potichu...xixixi..ale ked mame starsieho u babky tak si to uzijeme aj ked je mladia doma.. rychlovky cez den su uz vynimocne... to fakt ked su deti doma..nehrozi... a k otazke..niekedy je to raz za 2 mesiace - skuskove obdobia - a su mesiace kedy je to denne 😝

ivivaiveta
10. jan 2015

@makmitka33 aha...takze sexu by bolo viac, ale nie s nim...vitaj v klube 😀...teda ja uz to mam za sebou...a uz nechcem...

makmitka33
10. jan 2015

@lyzzy už je to tak ďaleko, a také odcudzenie, že nie a ani netúžim po zmene ☹

makmitka33
10. jan 2015

@ivivaiveta práveže mne sex vôbec nechýba

lyzzy
10. jan 2015

@makmitka33.... Smutné....

ivivaiveta
10. jan 2015

@makmitka33 moja..neviem ako u teba, jasne, ze aj ja som mala fazu v zivote, ze mi nechybal....ale to je len chvila...narodi sa dieta, mas gynekologicke problemy,stres...ale vzdy len na nejaky cas...

cecilia68
10. jan 2015

@makmitka33 keby som to povedala ja, tak budiš, som už stará....ale ty? mladá babenka???? ja som to brala ako fór 🙂

luciafackova
11. jan 2015

@barbara088 ja som bola taka ista az kym ma moj priatel da sa povedat znasilnil aj ked som sa nejako extra nebranila 😝 a od vtedy nemam probllem mat to aj cez den.... pacim sa mu taka aka som....