icon

Ako často sa stretávate s priateľom z toho istého mesta?

6. okt 2020

?

avatar
fokuska
6. okt 2020

To je individualne podla toho co vam dvom vyhovuje.
Kym sme s manzelom spolu chodili tak kazdy-kazdy druhy den podla toho ako sme mali skolu a brigadu. Moja sestra jeden-dvakrat do tyzdna a brigadu nemala. Nam to vyhovovalo casto, im nie a kazdy bol spokojny :D

avatar
spadnutaslivka
7. okt 2020

závisí od veku, vyťaženosti, vážnosti vzťahu.... ako vraví fokuska- ako to vám dvom vyhovuje

avatar
blunka
7. okt 2020

My sme sa každy deň 4 roky.
Ak nevyslo stretnutie ze nebol cas, tak prisiel aspon cestou domov ma "pobozkať medzi dvere" 😀. Už sme spolu 16 rokov. A neboli sme spolu len ked som bola v porodnici cez koronu 😁.

avatar
kaki3
9. okt 2020

My sme byvali najskor spolu asi dvakrat do tyzdna, pretoze kazdy sme mali nejake tie svoje konicky, povinnosti, ale postupne kazdy den, ked ono kazdemu sedi nieco ine, je to o tom co vam vyhovuje 🙂