Ako často sa stretávate s priateľom z toho istého mesta?
6. okt 2020
?
závisí od veku, vyťaženosti, vážnosti vzťahu.... ako vraví fokuska- ako to vám dvom vyhovuje
My sme sa každy deň 4 roky.
Ak nevyslo stretnutie ze nebol cas, tak prisiel aspon cestou domov ma "pobozkať medzi dvere" 😀. Už sme spolu 16 rokov. A neboli sme spolu len ked som bola v porodnici cez koronu 😁.
My sme byvali najskor spolu asi dvakrat do tyzdna, pretoze kazdy sme mali nejake tie svoje konicky, povinnosti, ale postupne kazdy den, ked ono kazdemu sedi nieco ine, je to o tom co vam vyhovuje 🙂

To je individualne podla toho co vam dvom vyhovuje.
Kym sme s manzelom spolu chodili tak kazdy-kazdy druhy den podla toho ako sme mali skolu a brigadu. Moja sestra jeden-dvakrat do tyzdna a brigadu nemala. Nam to vyhovovalo casto, im nie a kazdy bol spokojny :D