Ako ho získať?

romana03401
23. júl 2014

Ahojte, mam taky vztahovy problem...nastupila som do prace a od prveho dna sme si s kolegom sadli...viete ake to je ked niekoho vidite a poviete si ze fiha a ked si podate ruku elektrika preskoci. Od prveho dna sme boli denno-denne v kontakte a rozumeli sme si asi po vsetkych strankach. Zacal casto chodit na moje pracovisko,viac ako je obvykle.Vzdy sme flirtovali a bolo to fakt prijemne.Az raz sa to prelomilo a bavili sme sa o zvadzani a pevnej voli a on povedal ze ho nezlomim.Tak sme sa stavili.Obom nam bolo jasne,ze je to len nejaka zamienka a samozrejme vyhladaval situacie aby sme boli sami. Stalo sa, ze naozaj sme zacali hru "hrat" a dva krat sme sa takto stretli a bolo to uzastne,prvy krat "odolal" a druhy krat nie,ale nedotiahli sme to 🙂. Obaja sme sli domov s roztrasenymi nohami a potom mi pisal ze ake to bolo atd. Boli sme teda nadalej v kontakte,len mal dovolenku on,potom ja a ubehli asi dva tyzdne. A vtedy ako keby utalo. Stale vravel ze by sme nemali,ale bolo to skor drazdive. Mal raz prist ale nestihol a ja som sa spytala ci hrame a on ze asi nie ze nic nepovedal. Odvtedy sa zmenil,ochladol,neozve sa,len pracovne,ale ked sme spolu osobne,vidim usmieva sa na mna,nemoze odthnut pohlad,ma taky zasneny pohlad ale to je vsetko. On je silne veriaci a vravi ze to nie je spravne/obaja mame nevysporiadane vztahy/a este mi je nepriamo nadriadeny ale ved sme sa nesli brat ani nic podobne. Chcela by som radu,ako ho "zviest" alebo neviem ako to spravne nazvat,proste ziskat ho spat...

mysicka36
7. aug 2014

Som si to prečítala a teda taký chlap by ma ani náhodou nerajcoval a mohol by byť pekný a vypracovaný model. Nieje v ňom drive proste nula 😀

lillika
7. aug 2014

Ako ho ziskat?...kup si ho :D

karpina
7. aug 2014

@romana03401 Na tvojom mieste by som sa nepokúšala o dalšie zbližovanie, sama vidíš, že on nemá záujem. Myslím, že si to pokašlala hned na začiatku, tvojou prílišnou horlivosťou a ochotou k sexu. Chlapov viac bavia baby ktoré musia získavať, sú to lovci. Korisť, ktorá mu sama padne k nohám, mu nedá ten želaný pôžitok. Možno ked sa začneš správať prirodzene, len ako kolegyňa, možno ešte v tebe nájde pekné stránky a zmení svoj názor... možno. Držím palce a tie čo ti nadavajú do vypatlaných a podobne, určite tiež nemajú vzorové vzťahy 😀

mirtill
7. aug 2014

@romana03401 teraz už rozumiem,tak sa drž tej hry a nech trvá čím dlhšie,bude to ako predohra 😉

mysicka36
7. aug 2014

😀 ja o tom pochybujem. Ak aj ano bude to rýchle a povrchné. A môže si gratulovať ak to bude aj dobré 😀

svetluska131
8. aug 2014

Ešte ma napadlo-bude to znieť ako vtip-ale ak ten sex s ním chceš mať, minimálne aby si okúsila či sa vôbec dá s ním-tak ho normálne opi , napr. na služobke alebo tak a potom sa naňho vrhni-no a??😎Presne tak ako puberťáci opíjajú puberťáčky na diskotékach aby boli povoľnejšie, no čo, tak urob presne toto 😎 Aj tak za veľa nestojí ako sme si už povedali, na nič iné zrejme nebude súci(ak vôbec na TOTO bude 😉 )teda keď ťa tak telesne priťahuje, vzťah s ním aj tak nechceš, tak hor sa do toho, však uvidíš... 😵

romana03401
autor
8. aug 2014

@svetluska131 dobry napad dik 😉

kvetinka4
8. aug 2014

@svetluska131 joj, no ta odpoved zakladatelky na to opitie mi vnukla myslienku, ze niektore zeny naozaj nedospievaju 😅 Kto chce kam... niekomu jednoducho niet pomoci.

svetluska131
11. aug 2014

@romana03401 no som fakt zvedavá ako to dopadne 😎 Napíš hoci súkr.správu, ak budeš chcieť.Držím palce 😝

lune
Autor odpoveď zmazal
Zobraz