Ako najdlhšie ste nemali so svojim chlapom sex?

tehulka_mk
24. jan 2013

Asi s manželom prechádzame našou prvou krízou,dnes je to presne mesiac,čo sme sa nemilovali...Preto sa vás chcem opýtať,ako dlho ste nespali so svojim priateľom/druhom/manželom najviac?Samozrejme nepočítam šestonedelie,alebo zdravotné problémy,skrátka hádavé obdobie alebo krízu,a či sa to potom ešte niekedy opakovalo.Vraj ak sa vytratí na nejaký čas sex,tak to nie je dobré znamenie. 😖

lea641981
24. jan 2013

mesiac??to je koniec

11miuska11
24. jan 2013

@tehulka_mk my sme mali s manzelom celibatne obdobie asi dva mesiace. Ale neboli sme pohadani, ani nic. Pusinkovali sme sa, hovorili si, ze sa milujeme, ze si chybame, ked sme v praci a tak. Cize lasku sme si prejavovali stale, len sme mali take dva mesiace, ze to ani jedneho z nas "nenapadlo" a ani nam to moc nechybalo. Tiez som sa zacala bat, ze co sa to deje. Pohovorili sme si o tom a zistili sme, ze ani jeden z nas nejak nestrada 🙂 Ja viem, ze to znie cudne, ale my sme boli obaja fakt v poho a nemali sme potrebu nutit sa do toho, lebo sa to ma robit casto 😀 Kym mas vo vztahu pocit, ze si milovana a milujes, je uplne jedno, ako casto mas sex. Mozno to u nas sposobili aj stresy a vybavovacky okolo svadby, mali sme obaja viac prace v zamestnani. Ale po svadbe sa to zmenilo a my uz mame cez pol roka taky super intimny zivot, ze uplna nechapacka. Stale po sebe tuzime 😀 proste vo vztahu, alebo v manzelstve proste su chvile, ked sa na chvilku ludia od seba vzdialia. Hlavne, aby ste k sebe opat nasli cestu. 😉 drzim palec

tehulka_mk
autor
24. jan 2013

@lea641981 Je potrebne si robit posmesky,len aby si pridala prispevok?Je dana otazka,ak nemas odpoved,neodpovedaj.
@11miuska11 Dakujem pekne.No u nas je to ten druhy pripad,ze sme sa hadali ako psy v poslednom obdobi,tak len ma zaujimalo,ako dlho tu zienky nemali sexik pri hadavom obdobi a ci to vobec preslo 😅

desiree_tf
24. jan 2013

@lea641981 dievca ty netrep hluposti 😔 mesiac este nie je tak vela a hlavne nie na koniec. Oni si to musia sami doriesit a urcite doriesia 😉

11miuska11
24. jan 2013

@tehulka_mk pri hadavom obdobi sa asi nikomu nechce mat sex 🙂 My sme mali hadave obdobie, ked sme rekonstruovali a to sme fakt nemali sex dlhsie, ale neviem presne kolko. Menej sexu nie je vzdy predzvest konca vztahu. Skor by som sa tych hadok obavala. a kto z vas je hadavejsi? Nevedela by si s tym nieco urobit? Trebars nejak inak riesit konflikt ako hadkou?

tehulka_mk
autor
24. jan 2013

@11miuska11 Manzel je impulzivny,vybusny.Ja chcem vsetko hned vyriesit,on radsej uteka pred problemami.Takze neviem s tym pohnut. 😒

polyana
24. jan 2013

My sme nemali sex aj 2 mesiace a teda nie je to žiadny koniec sveta 🙂 🙂 , A prečo?? Akosi to tak vyšlo. Raz som nemala chut ja, potom zase on. Inokedy prišiel totál hotový z práce. A samozrejme pár dni sme vynechali,lebo sme vtedy nechceli dalšie bábo. A takto prešiel jeden mesiac. A druhý mesiac sa to zopakovalo. A potom sme si povedali, že s tým musíme niečo robiť- lebo sme príliš mladí,aby sme mali takýto celibát. 😀 😀 . Ale aj teraz máme občas dlhšie obdobie bez, aj ked nie také dlhé. 🙂

haslerka27
24. jan 2013

asi 3 tyzdne....neboj vsetko sa upravi,vidim ze ta naozaj trapi,lebo uz si vytvorila dnes dve temy...

sonagolisova
24. jan 2013

ako pise haslerka27 ocividne sas nieco u vas vo vztahu deje ale vyriesit si to musite vy dvaja len komunikaciou ..povedz mu otvorene co ta trapi a preberto to spolu..

tehulka_mk
autor
24. jan 2013

@haslerka27 Vytvorila,dokonca som si stiahla knizku 5 jazykov lasky.

tehulka_mk
autor
24. jan 2013

@sonagolisova Keby to bolo take jednoduche ☹

tilly
24. jan 2013

u nas by to bolo tak, ze by to bol fakt koniec... keby moj muz nechcel sex, tak by to boli vazne problemy... by na mna nemal chut a to by bolo zle... treba si to asi poriesit najprv na vztahovej urovni, az potom riesit sex...

sorciera24
24. jan 2013

@tehulka_mk pravdu, nikdy za 10 rokov sme nemali taku vaznu krizu, ze by to ovplyvnilo nas sex. zivot....fakt, bez sexu sme boli max. 2 tyzdne (ale to len z casovych dovodov)....a 6tonedelie neratam (to bolo to najdlhsie🙂)

vroni
24. jan 2013

My sme jeden-jediny krat poli pohadani cely tyzden (teda od pondelka do piatku), ale uz sme mali aj dlhsiu pauzu zo zdravotno-casovych dovodov, tusim 10 dni... Vlastne nie, 11 - ked sme boli same dve s malou na dovolenke v Grecku - chlap vtedy prisahal, take dlhe odlucenie viac nepripusti 😀 😀 😀

luci452
24. jan 2013

@tehulka_mk u nas to bolo najdlhsie cca mesiac, mozno 5 tyzdnov...ale skor to bolo sposobene tym, ..ze sme prerabali byt...potom neskor stavba domu...stresy, mm chodil utahany zo stavby...ja doma s malou (byvali sme u mojich rodicov), obcas riadne vystresovana...takze sa nam nechcelo, raz mm, raz mne... a ak sa nam nechcelo priamo sa milovat, tak sme sa venovali jeden druhemu inak ... ak mi rozumies 😅 ... sme si povedali, ze dnes sexik ee... ale sme si to vynahradili a bola spokojnost na oboch stranach....treba sa rozpravat 😉 .. drzim palce, aby sa to vyriesilo ...

dedikatessa
24. jan 2013

Skoda ze sa hodnota a pevnost vztahu pocita podla toho ako casto je sex...

sonagolisova
24. jan 2013

@tehulka_mk ver mi ze je ..vsetko sa da vyriesit ked sa dvaja v klude porozpravaju...najlepsie je dat dieta vecer k babke ak sa da a ist niekam von , ci uz na veceru alebo vinecko a pokecat

mirka200
24. jan 2013

2 mesiace,ale to kvôli manželovej práci,chodí domov 1krát za 2mesiace.

alka221
24. jan 2013

my najlhsie tiez 4 mesiace, ked pracoval prec..
@mirka200
ked bol doma, tak sme raz mali take obdobie,ze dva mesiace nic..

astika
24. jan 2013

celé tehotenstvo a ešte dva mesiace po narodení dvojičiek, ale žiaľ, nemohli sme, vysoko rizikové tehotenstvo s možnosťou potratu, mala som i krčok zašívaný, ale prežili sme úplne v pohode a všetko sa vrátilo do normálu 🙂

iwesska
24. jan 2013

My sme mali pauzu takmer pocas tehu a stale sme spolu a lubime sa. Preco si vsetci myslia, ze partnerstvo je len o sexe???

kolinia
24. jan 2013

dolezitejsia je kvalita, nie kvantita....my sme sa pocas tehotenstva nemilovali skoro vobec, lebo sme nato obaja nemali chut, ja vobec a jemu to bolo divne 😀, tak nam to vyhovovalo, no po porode je to ovela lepsie ako pred porodom 😀

sorciera24
24. jan 2013

@iwesska neviem, kde nieco take vidis...ale myslim, ze skor to vsetky berieme, ze manzelstvo je AJ o sexe, nie LEN;)

iwesska
24. jan 2013

@sorciera24 Vychadzam z diskusie, resp. citam medzi riadkami. Samotna otazka je uz polozena tak, ze ked dlhsie nie je sex, nie je to dobre znamenie...Skor si myslim, ze to zalezi od paru, ako su vzajomne naladeni. Niekomu to nechyba aj niekolko mesiacov a vztah funguje, niekto to nema kazdy druhy den a pocit, ze vztah sa hned rozpada. Tak si myslim, ze ked vztah funguje aj na inych hodnotach, tak ani dlhsie odlucenie nie je problem. Ked su vo vztahu ale ine partnerske nezhody, tak to ani casty sex nezachrani.

sorciera24
24. jan 2013

@iwesska samozrejme, len si myslim, ze proste k manzelstvu patri a sorry, ale raz za rok.....to proste nemoze fungovat (ibaze by boli obaja asexuali....)

tehulka_mk
autor
24. jan 2013

Neviem,preco ma skatulkujete tak,ze na zaklade sexu urcujem pevnost vztahu.Bola to len otazka.Viem,ze sa to vyriesi inak.

cajka_j
24. jan 2013

@tehulka_mk ahojky, necitala som si vsetko, len tu tvoju otazku, tak ti reku odpoviem. po druhom babatku sme s muzom spolu spali prvy krat po 9 mesiacoch... potom po dalsich 3. kolko sme spolu nespali pred porodom, si uz nepamatam, ale tiez to bol nejaky ten mesiac...

mimiza
24. jan 2013

Nie je to až také strašné, len to treba prelomiť, troška sa prinútiť, aj ked bez chuti, zviesť manžela, nejaké prádlo a tak 😉
to sa mu určite zráta a udobríte sa, dalej to pojde samo, ten prvý raz je to ťažké

lianka2
24. jan 2013

@cajka_j a prečo až po 9 mesiacoch, ak sa smiem spýtať? A teraz je to už v pohode?

lea641981
24. jan 2013

@tehulka_mk ake posmesky 😲 ja sa nesmejem 😒