Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako napraviť spackaný vzťah?

jurajo2105
29. aug 2015

dobry den,vie mi niekto poradit ako obnovit vztah ktory som spackal zanedbavanim zeny a rodiny ,ako na vas ? ako sa dostat naspet do srdiecka moc ju milujem ona uz neciti kumne nic pokayil som to hadkamy a hlupymi vycitkami ,proste som bezny chlap ktory nevie pocuvat a vnimat zenske signaly

ceemea
29. aug 2015

@jurajo2105 asi zostava len sa poucit do dalsieho vztahu...ak k tebe uz nic neciti, s tym uz nic nespravis

katkasofi
29. aug 2015

@jurajo2105 ak si jej veľmi neublížil, tak kvoli deťom by ti mohla dať druhu šancu... Ale musíš sa sakra zmeniť, no nielen rečami ale aj skutkami...

jurajo2105
autor
29. aug 2015

snazim sa zmenit najviac ako viem,ublizil celkom dost, zanedbaval 5 rokov ani bi som si to neuvedomil kebi som sa nepozrel do jej tel a nasiel tam obscennu konverzaciu,moc ju milujem a uvedomil som si to moc neskoro 5 minut po 12tej moc sa to snazim napravit plne sa venujem detom ,snazim sa bit pozorni k nej a jej citom bit opet romanticky ako na zaciatku,len som zufali y toho ze ju stracam alebo uz stratil,stale si pise s tim druhim ma ho ako butlavu vrbu ci mozno aj viac ,skoncil som na antidepresivach a lexarine ,neviem ako dalej co stim ,naozaj uz nevladzem psichicky,ospravedlnte gramatiku neviem uz ani premyslat poriadne

sasa1983
29. aug 2015

Naozaj sa nedá, prepáč: bi..kebi...bit...bit...zúfalí...lexaurin...psichicky....to sa naozaj nedá, ja by som osobne s mužom, ktorý nevie odlíšiť absolútne žiadne i/y nechcela mať nič spoločné, je to vizitka každého z nás, preklep je samozrejme o inom.

jaduska
29. aug 2015

@jurajo2105 čo tak úprimný rozhovor, priznanie si chýb, zistiť, čo partnerke vo vzťahu chýba, dohodnúť si "pravidlá" spolunažívania.... Komunikovať, komunikovať, komunikovať.... To je to, čo vy chlapi neviete a my, ženy to potrebujeme vo vzťahu najviac... Buď jej najlepším priateľom, buď ty jej bútľavou vŕbou... Zožeň k deťom opatrovateľku a niekam si spolu vyrazte.... Musí mať v tebe hlavne človeka, ktorý ju stále podrží, pomôže, na ktorého sa môže na 1500% spoľahnúť...

jurajo2105
autor
29. aug 2015

@jaduska to aj chcem o nic ine mi ani nejde ,mat to co bolo len momentalne je jej cesta k srdiecku uzavreta a neviem ako ju otvorit ,je v dost tazkom citovom rozpolozeni dnes mi povedala ze aj chcela mi dat sancu ale vybavia sa jej hadky hlboko som jej ublizil bojim sa ze niet cesti spet k laske

jurajo2105
autor
29. aug 2015

@sasa1983 prepac posnazim sa to zlepsit 🙂

sasa1983
29. aug 2015

@jurajo2105 ok, fajn. Takže máš 2 možnosti, buď to dáte znova dokopy, alebo budete žiť jednoducho separátne. Ja by som ako žena povedala, že ospravedlniť sa a snažiť sa je jedna vec, ale doslova ponúkať a ponižovať druhá. Nech už sa stalo čokoľvek, každá minca má 2 strany a ak z jej strany uvidíš, že jednoducho nemá záujem, nepokaz si to ešte väčši tým, že sa budeš doprosovať. Ak Ti už šancu nedá, tak to akceptuj.

jurajo2105
autor
29. aug 2015

mas pravdu ,doprosujem sa nemam co stratit,neviem si predstavit bez nej zivot ,ved to ze minca ma dve strany,predstava separe domacnosti ma desi

jaduska
29. aug 2015

@jurajo2105 chce to čas, aby ti znova začala veriť....netlač na ňu, dopraj jej chvíľu na rozmyslenie a popri tom naprávaj postupne svoje chyby.... možno by som skúsila aj manželskú poradňu, choď tam najprv sám, potom sa možno pridá aj ona.... možno nie je všetko úplne stratené...

jurajo2105
autor
29. aug 2015

@jaduska ja som tvor nedockavy hold moja chyba strasne to chcem teraz naspet ,naozaj musim dat tomu cas,cas lieci,len ja sa vzdy po dvoch dnoch zrutim

sasa1983
29. aug 2015

@jurajo2105 počuj Juro, ale tak veď sa správaj ako chlap! skús a ak nepôjde netlač na píľu, naozaj muž, ktorý sa ponúka a plače pri anxiolytikách nie je veľmi testosterónový príklad, či?

jurajo2105
autor
29. aug 2015

viem a plne si to uvedomujem ,len predstava zivota bez nej ma ubija ,gule este mam 🙂 ,musim prestat tlacit na pilu v tomto mate vsetci pravdu

sasa1983
29. aug 2015

@jurajo2105 nelutuj sa!!! Si mlady muz,zivot pojde dalej. Mali by ste nas chranit a nie sa dopovat antidepresivami..ja by som sa na Tvojom mieste pripravila a zariadila na to,ze spolu nebudete. Akakolvek ina alternativa bude potom uz len prinosna,resp.je tu aj moznost,ktoru nikto nespomenul,ze Ti bude bez nej lepsie. Lebo hltat kvoli dakej babe anxiolytika,naozaj na zamyslenie
Najdi si gule a prestan nariekat ako stara dievka. S

jurajo2105
autor
29. aug 2015

@sasa1983 asi mas aj pravdu,nic horsie sa uz stat nemoze,nicit sam seba uz ma to nebavi,co ti moji fesaci tim nechcem ublizit a pozerat sa na to ako stale si snim pise je dost blbe ,musim dat hlavu hore

luludia
29. aug 2015

@jurajo2105 píšeš, že 5 rokov si vzťah zanedbával, to je veľa aj na koňa. Asi to muselo prísť, stratil si ju aby si si uvedomil jej hodnotu. Keď to bolo 5 rokov negatív vo vzťahu, nemôžeš od nej žiadať aby ťa prijal späť zo dňa na deň. Myslím si, že by si sa musel zásadne zmeniť aby bola schopná nad niečim takým vôbec uvažovať.
Na druhej strane vzťahmi sa všetci učíme, je len na nej či ti uverí, že by si dokázal zmeniť prístup.

jurajo2105
autor
29. aug 2015

@luludia ja neviem ci to je 5 rokov to trdi ona raz zacas som bol pozornitak ,tak ako mi chlapi na vyrocie som nikdi nezabudol raz za cas aj kvety boli nasa velka chyba muzov ze nevnimame signali co chcete a pocom tuzite

Tu začni písať odpoveď...

Odošli