• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako presvedčiť manžela na cirkevný sobáš?

29. augusta 2010 
@maximiliana :grinning: :grinning:
ahoj filipal :slight_smile:
no,asi tu niekto zase vtipkuje ale ivanka ak k tym podla teba juhovistom alebo jehovistom tojejedno zacal chodit pred mesiacom este sa to mozno da zachranit.
ak ma byt vas vztah o tom ako sa ti ho podari vycvicit....no,neviem neviem :confused:
28. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neda mi nezareagovat. som rimsko-katolicky veriaca osoba. do kostola nechodim. som rozvedena, moj prvy sobas bol zial v kostole. zijem s partnerom "nadivoko", mame dceru a nebol ziaden problem, aby nam ju pokrstili.
jedinou podmienkou bolo, ze krstna matka musi mat birmovku a byt veriaca, prip.krstni rodicia musia byt zosobaseni v kostole... tak ja neviem. ci kazde mesto iny mrav, ci ako? :unamused:
ale ak ti deti okrstia aj bez sobasa, tak nanho netlac, iba co mozes sposobit to, ze sa ti zacne "vzdalovat" a pokazi sa vam to...
28. aug 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aero čo si dajaka učiteľka ? Čo je to vlastne za stranka čo poučuje či hovorí svoje skúsenosti
28. aug 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada32 no bolo to takto vysvetlím princíp. Je chorí na epilepsiu a pred troma rokmi mu zomrel otec. Jeho strýko bol jehovovi svedok takžeon ho tam pritiahol a začal tam chodiť jemu sa to zapačilo, lebo videl, že sú tam ľudia ktorí sú uprimný a tak, lenže je tam sama pretvarka vnich , len chcu dostať človeka medzi seba. Hovorí , že Boch je, len jeden, že nie je trojediny a ma to presvedčenie ako maju oni ako mám ho presvedčiť, že Boch je trojediny a začal veriť to čo verím aj ja
28. aug 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka17688 , predovšetkým keď chceš niekde písať, malo by to mať nejaku kultúru a úroveň. Preto na to dievčatá narážali. Presviedčať niekoho o svojej pravde je egoistické a nepekné a ani tebe by sa nepáčilo keby ťa ťahal k jehovistom. Ak ti to nevyhovuje, no tak sa s ním rozíď ale nerob mu osvetu ako misionári v Afrike.Treba si uvedomiť že nemáš na to právo :wink: a vybuduješ len odpor.
28. aug 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka17688 - však sa nehnevaj :frowning2: nie som učiteľka , ale veľmi by som chcela byť :wink:
29. aug 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aero držím ti palce budem sa za teba modliť , aby sa ti to splnilo
29. aug 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka17688 nasilu nepresvedcis. bud ho milujes aky je..alebo si ho neber.
29. aug 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. aug 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok