Ako riešime problém v manželstve?

skvelemanzelstvo
9. dec 2013

Neviem prečo, ale ja mám taký pocit, že niektoré manželstvá tie isté problémy zvládajú super. No niektoré manželstvá sa i pri malých problémoch nevedia dať dokopy. Čím to je, že niektoré manželstvá i keď prechádzajú rôznymi možno ťažšími životnými skúškami to zvládajú a čím to je, že niektoré manželstvá zlyhávajú? Neviem prečo je to tak. Možno ma to zbytočne trápi. Nie preto som založila túto otázku, aby som niekoho nahnevala, ale skôr preto, aby tí, ktorí zvládajú manželstvá na výbornú, aby sa podelili o svoje rady a boli nápomocné iným manželstvám.

something
9. dec 2013

Vsetko to podla mna zavisy od povah ktore sa v manzelstve stretli

lalinko2010
9. dec 2013

ahoj, ty máš skvelé manželstvo, mala by si to vedieť, toto riešiť. keby sme to vedeli, tak by sme nemuseli riešiť, preto neriešime, lebo nevieme kde je "pes zakopaný".

jenn
9. dec 2013

Presne ako pise something kazdy zvladame tu istu situaciu rozdielne vsetko zavysi od povahy

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianqa
9. dec 2013

V každom manželstve sú problémy žiadne nieje bez chýb,no ja si myslím že ak sa chce tak sa dá,no závysy aj od merita problému.....

saska88
9. dec 2013

Podľa mňa vyhrávajú manželstva, kde neviazne komunikácia. 😉

miku1
9. dec 2013

Založila si tému skvelého manželstva, tak nechápem tejto tvojej otázke ??? Zázračné body nejak prestali fungovať ???

sono2
9. dec 2013

Áno, je to len o ľuďoch. Povedať si prepáč, rešpektovať sa. Leto zložité. Mohla si dať konkrétny problém

juliana77
9. dec 2013

Myslím, že niake skúsenosti žien nie je potrebné prezentovať k tvojej novej téme, určite tvojích 12 zázračných bodov je zárukou na šťastné manželstvá a verím, že odzvonilo rozvodom.

mima4
9. dec 2013

no zlyvaju preto, ze zeny nedodrzuju tie tvoje body 😉

Keby drzali hubu a krok dozadu a posluhovali.. tak by mali tie harmonicke manzelstva 😀

klincek
9. dec 2013

@mima4, o par dni tu mame sukromnu skupinu "moj manzel-moj pan". zakladna podmienka clenstva: potlacit sebauctu a poslat mozog na dovolenku 😀

cmulinko
9. dec 2013

mozno je to tym,ze ja nie som ty a ty nemas za manzela toho mojho..... a mam pocit,ze niekto by sa tu rad zahral na par minutoveho psychologa ci manzelskeho poradcu 😅 U mna zakladom dokonaleho fungovania manzelstva je aspon 3 krat za den poriadna hadka 😀,ktora sa konci poriadnym sexom 😀 ....nech susedia vedia,ze nemame problem s komunikaciou 😀 😀 a ani problem v intimnom zivote 😀 😀

geborka
9. dec 2013

Takže ako to vidím ja. Bez srandy. Zrejme autor/ke o niečo ide a ani sam/a nevie o čo, ale ja sa rada vyjadrím k tejto téme. Lebo hlavnými piliermi manželstva sú ÚCTA, PODPORA, KOMUNIKÁCIA. Podľa mňa tá komunikácia je asi tá najdôležitejšia čast manželstva, lebo keď chýba komunikácia, manželstvo ako keby neexistovalo. Tiež je dôležité vedieť robiť KOMPROMISY a snažiť sa o spoločné zážitky, či koníčky, ktoré veľakrát manželov spájajú. ROVNOPRÁVNOSŤ a ZODPOVEDNOSŤ - byť rovnocennými partnermi, lebo ako som už čítala v jednej téme, manželstvo ja hlavne PARTNERSTVO. A samozrejme malé fyzické GESTÁ lásky, ktoré isto potešia hlavne ženy. Keď sa žena cíti zle jedno objatie niekedy spraví zázraky. Jasné, aj sex je dôležitou čerešničkou na torte každého manželstva 🙂 Toť môj názor. Ak niečo chýba, baby, doplňte 🙂

luba28
9. dec 2013

neviem ci toto neni nejaky dotaznik,alebo nieco v tom zmysle,....vcera 12.bodov,dnes problemy a ich riesenie,...a zajtra-nechame sa prekvapit,....

iveta71
9. dec 2013

Toto bude bod 13.

farmacka
9. dec 2013

vidim, ze si sa tu na MK nasla...vsetko dobre!

sante81
9. dec 2013

komunikacia

zena_1
10. dec 2013

kde je tých 12 bodov

acrobaleno
10. dec 2013

Nejde o manželstvá, ale o ľudí ktorí ich uzavreli. A ako všetci dobre vieme, každý človek je jedinečný. Preto netreba generalizovať.

matozazzo
10. dec 2013

Tiez mam pocit, ze je to ako dotaznik alebo nazory pre nejaku pracu... Ak uz to aj chces pouzit, nemas nas suhlas 😉 Takze jedine vseobecne, nie konkretne...

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz