Ako sa dobíja kredit cez internet?

amika03
20. jún 2012

Ako sa dobíja kredit cez inernet? prosím surne potrebujem kredit :(

ikke
20. jún 2012

@amika03 zeby cez stranku operatora? 😕 😀

amika03
autor
20. jún 2012

hmmm to mi je jasne lenže mojou kartou sa neda platiť cez net iba cez internet benking :((( ale viem že sa to da

ikke
20. jún 2012

@amika03 a skusala si to cez tu stranku operatora? vacsinou na konci pri plateni zadas, ktora banka a hodi ta to na stranku banky a dalej postupujes uz cez banku.
ktoreho operatora mas a aku banku?

amika03
autor
20. jún 2012

@ikke mam O2 a tam sa na priamo cez ich stranku neda platiť internet bankingom :(((

amika03
autor
20. jún 2012

@amika03 ale viem že sa to da lebo už raz mi tak priatel dobíjal ale bohužial som pri tom nebola takže netuším :(((

emanka
20. jún 2012

@amika03 ja keď si otvorím internetbanking, tak tam kde si vyberám, čo chcem urobiť, tak na konci mám dobíjanie kreditu. Kliknem na to a už si len vyberiem operátora, zadám t.č. a sumu. No ale zaujímavé, že sú tam len dve možnosti - orange a tmobile. Možno tvoja banka ponúka aj O2.

sisaha
20. jún 2012

@amika03 aku mas banku?
http://www.o2.sk/pre-vas/sluzby-a-podpora/dobij... tu si zadaj cislo a sumu, po odkliknuti ta hodi na druhu stranu a tam je na vyber sporka, TB a VUB, alebo mastercard.. Ak mas jednu z tychto bank, ta sa dostanes uz potom do svojho IB. Ina moznost je, ist do svojho bankomatu a urobit to cez neho