Ako sa odmilovať? Dávala som mu šance, ale nevidím na ňom žiadnu zmenu

tlieskamti
28. jan 2019

Ahojte, ako sa odmilovat? Ked ste dali milion sanci, ale nevidite ziadnu zmenu, resp. dva dni a je zase spat? 'uz to nechcem stale riesit....on je zvyknuty z domu vsetko zahrabat pod koberec, naslubuje, povie si, ze je to len obdobie, ze sa nic nedeje, ze je vsetko v poriadku, to zas prehrmi....

tosomja
28. jan 2019

@tlieskamti pri takom mužovi ta aj laska prejde. Ja 13 rokov som cakala. Az som sa odmilovala, co som asi ani nikdy nebola zamilovaná. Len ma prestal zaujimat, prežívame. Žijeme v jednom byte a ASI cakame na zazrak. Ja ale na taky, kedy sa mi naskytne moznost odist. On asi ze ma to prejde. 😣 co sa uz nestane. Tak ak ho ľúbiš. A je sanca ze ked mu s panvicou trepnes po gebuli, sa spamätá.., tak pockaj a snaž sa aj ty mozno zmenit postoj k tomu problemu, ktory on nie je schopny pochopiť....alebo ak ho uz nechces ľúbiť, tak sa rozlúčte a netrápte sa. Vlastná skusenost.

tlieskamti
autor
28. jan 2019

@tosomja to mas pevne nervy my mame problemy od svadby, od vtedy sa uvolnil a uz nerobi absolutne nic...to je nejake tri roky...spolu sme devat

tosomja
28. jan 2019

@tlieskamti no, uz nemam nervy. Uz som to vzdala.

katjas8
29. jan 2019

Su na to poradne

saslavka73
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
29. jan 2019

@tlieskamti ja som mala nieco podobne, vzdy som mala pocit akoby na mna a moje potreby kaslal a ja som ako hlupucka zalubena vzdy dufala. Stalo ma to strasne vela nervov, slz, hadok, stresu... a vlastne sa to vsetko vyriesilo az vtedy, ked som si konecne uvedomila svoju cenu a ze som schopna sa postarat aj sama o seba a takého chlapa nepotrebujem. Trvalo to asi 7rokov dokopy, co mi stale nieco slubil a o dva dni bol naspat taky ako predtým a stale to iste dookola. Ja som si myslela, ze vsetci chlapi su takí, ale to nie je pravda, teraz mam konecne chlapa co mu na mne naozaj zalezi..preto si myslim, ze musis pozbierat sebauctu a povedat si dost, az ked si budes vazit sama seba, tak si ta bude vazit aj ten druhy. Takto ta podla mna stale berie ako taku co robi len sceny a mysli si ze slabými slubmi ta vzdy oblbne na nejake obdobie.

mimiqa
29. jan 2019

Venovat sa svojmu hobby..kamaratky...a odlucit sa uplne..nevidat sa..ziaden kontakt...drz sa 🤗

pussova
29. jan 2019

@tosomja presne tak isto to mam aj ja

faith6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
faith6
29. jan 2019

Baby chcem sa spýtať, mam 10mes. syna, a priateľom sme sa rozišli išla som bývať k mame velmi mi ublizil.. stále mi nedá pokoj chce vidieť malého ja som momentálne natom tak ze by som ho asi pri zabila a maleho mu ani do ruky nedala, on sa mi už začal vyhrážať právnickou, súdom. Viem ze musím ísť podať o zverenie syna do mojej starostlivosti, plus alimenty.. Bojím sa súdu viem o priatelovi veci ktoré su nezákonné plus je zo ženou ktorá zrejme fetuje.. Mam to na súde vytiahnuť? Viem ze maly za nič nemôže a zakazovať mu ho asi nebudem môcť. Okrem toho pracujem 12hod denne,maly je s mamou vtedy.. Bojím sa ze si na súde bude vymýšľať len aby mohol byť často s malym.. Ako to mam riešiť?

monitamoni
30. jan 2019

@faith6 musíš to riešiť a čím skôr. Samozrejme že to bude nepríjemné ale nečakaj na zázrak že prestane za vami chodiť. To chceš aby sa tvoj syn stretával s jeho partnerkou ktorá fetuje? Myslím že ho prekvapíš keď podáš na súd. A samozrejme že všetky nezákonné veci aj to že ona fetuje musíš na súde povedať lebo to hrá v tvoj prospech

mimiqa
30. jan 2019

@faith6 ries to hned teraz a popis do navrhu vsetko ako a preco...bud silna...ano maly za to nemoze no si zodpovedna ty a ked tam ta zena fetuje je nebezpecne ho davat...skus sa povzniest tak ze pri tvojej pritomnosti nech sa aspon prejdu alebo chvilku nech snim je....zatni zuby..v hlave ho kludne aj vrazdi....

simca06022011
30. jan 2019

@tlieskamti tiez som cakala 15rokov, ale teraz som si povedala dost. Znechutenie, casom proste uz ani ty nebudes mat naladu s nim nieco riesit. A mne napr. moj chlap povedal, ze ja sa mam zmenit. Cize NIK sa nemeni. AK si ludia nevyhovuju, tak pardon za vyraz, dovi a dopi...

@faith6 nech ti spravil cokolvek, tieto pocity treba prekonat a sustredit sa na tvoje a synove dobro. Zduvacky, skryvacky a pod. este nikomu nikdy nepomohli a bohuzial zabit tych chlapov nemozeme :DD Navrh si podaj ty, cim skor a neries. Skus sa s nim dohodnut, na navsetevach, na pravidlach aj vyzivnom ak nepojde po dobrom nechaj to na pravnika a nech povytahuje vsetko co chce na neho :D

pussova
30. jan 2019

@tlieskamti môžem vedieť oco ide? Co také robí? Alebo skôr nerobí......

adusska
31. jan 2019

@tlieskamti ahoj. V podstate som žila v podobnom vzťahu. Ú nás bolo viac faktorov ktoré sa podpísali na rozpade manželstva, no tá podstata je ta istá ako u teba. Ja som ešte chcela aby sme si zohnali vlastne yvanie, nakoľko sme bývali u svokrovcov. Síce sme mali svoje podkrovie ale aj tak to nebolo ono. Jedného dňa, to prišlo samo od seba. Zažila som moment kedy mi to prestalo dávať akýkoľvek zmysel. Môj muž, spoločná domácnosť, manželstvo. Vzala som deti a od novembra bývam s deťmi u rodičov. Nieje to jednoduché, ale cítim a viem, že to bola ta najspravnejsia vec akú som kedy mohla urobiť. Boli sme spolu 12 a pol roka. Manželia skoro 9 rokov. No neľutujem to.

marina24
3. feb 2019

jezisi, na zazrak som cakala 8 rokov, uz konecne som to sekla, uz ma tak nastvalo vsetko...necakaj, zmena nepride...:(zialbohu.. problemy neriesit len zahrabat pod koberec tak to poznam, nastastie som sa nevydala a doslova usla od oltara , kde ma chcel donutit ist..roczhod, nicine... chlapi nic neriesia, mna to tierz vytaca