Ako sa prinútiť viac sa o seba starať?

vsetkyloginituuzsu
24. dec 2016

Damy, najprv Vam chcem zazelat pekne Vianoce ale hlavne uspesny a stastny Novy rok.

Pred nedavnom som sledovala zeny v mojom okoli aj aj cudzie zeny na ulici. Vysledok bol taky, ze som zostala sklamana sama zo seba. Viac som si uvedomila, ze som akoby leniva co sa tyka "fintenia sa". Do prace sa malujem minimalne, niekedy vobec. Vadia mi umele nechte, umele mihalnice, nezalezi mi na tom ci pasuje opasok k topankam a kabelke...
Uvedomila som si, ako si mnohe ostatne zeny nechaju na sebe zalezat. Vzdy tip top, ako sa hovori ani vyniest smeti bez make-upu.
Aj vy tu damy na MK, mnohe fitness maminy, krasne namalovane, super outfit, doplnky....Mnohe podla fotiek vyzerate o peknych par rokov mladsie.
Uz som si x krat povedala ze zacnem tym ze sa budem kazdy den licit. Ale vydrzi mi to par dni a potom opat stare kolaje...
dakujem.

misiaknunu
20. feb 2017

@ajko oooo ten problem poznam... Mne chybaju chlpky od nosa. Take velmi riedke som mala. Ten hairplus mi pomohol akoby vytiahnut chlpky, ktore sa dali. Ale ako mi bolo vysvetlene, ze tam, kde nie je koren chlpku, tak chlp nenarastie. Hairplus mi vytiahol, co sa dalo... Viem si predstavit sice aj hustejsie. Ale aspon nieco. Po dlhsom pouziti na oboci, dufajuc zhustnutie mi uz viac nezhustlo. Iba rastlo do dlzky. Az som musela strihat. Ale co sa dalo, to pomohlo.

ajko
20. feb 2017

@misiaknunu super! Ďakujem za info aj za tip 🙂

0silvia0
20. feb 2017

@rudkocam a nenapíšeš ako sa taký cop urobí? Nejaký postup? V tomto nie som zručná😕

rudkocam
20. feb 2017

@0silvia0 ou, to by som stravila poldna vysvetlenim 😂 ale na nete sa da urcite vygooglit aj videonavod, co bude urcite aj jednoduchsie, nez citat riadky 😊