Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

atrami
15. aug 2009

kolos,
náhodou to dopadlo super. Určite si nedostal flašou po hlave.
😀
Reagovala rozumne, neunáhlene.
Takže držím ďalej palce.

dadkabb
15. aug 2009

kolos tak to je super,teraz vazi to co ja a to je urcite lepsie ako 110 kg...takze si asi vstupila do svedomia...kedze si je vedoma aj svojich chyb...tak to hlavne neunahli,podla mna je to na dobrej ceste 🙂

draga
15. aug 2009

siss to teda jsem jako prase ale ne kost 😀 každopádně díky 😀

kolos dle mého už to je dostatečný happík 😉

petruci6
15. aug 2009

ja mam 47kg 😀

petruci6
15. aug 2009

podotykam ze chlapa nemam 😀

krasuliak
15. aug 2009

kolos radim ti daj zmazat tuto temu a uz sem nepis lebo nahoda je blbec 😀 😀 😀

sisstin
15. aug 2009

krasuliak: taky bych to tak nějak viděla 😉 at si to doma neposere ještě víc tímhle tématem 😝

petruci6
15. aug 2009

ktovie ci to uz jeho zena davno necita a mozno aj prispieva pod nejakym nickom 😀

krasuliak
15. aug 2009

petruci6 😀 😀

motylek
15. aug 2009

A ten nick: ,,kolos,, 😕 😕 😕 , co tím chtěl naznačit????

Nikdy bych tě zpátky nevzala - udělal jednou, udělá podruhé 😝 😝 😝 .

Přeji tvé ženě zdravý rozum 😉 😉 😉

petruci6
15. aug 2009

ja si tiez myslim,ze ked muz podvedie co i len raz,tak to spravi znovu,uz by som mu neverila a kde nie je dovera nie je vztah a skor ci neskor na to pridu obaja
je jedno ako sa bude obhajovat,ci bola jeho zena tucna,skareda a pod...vzdy sa najdu krajsie,kozatejsie,s dlhymi nohami,s nizsim vekom,atd.....

inak je vedecky dokazane,ze muz NIE JE monogamny typ cloveka

sisstin
15. aug 2009

já to tam radikálně teda nevidím, každej může udělat chybu 😉 to byste si přece teda nemohly vzít nebo chodit s rozvedeným člověkem atd. 😉

petruci6
15. aug 2009

ty by si odpustila neveru?

sisstin
15. aug 2009

petruci: jo 😉 jednorázovou určitě..tu dlouhodobou nevim, ale neodsuzuju to radikálně 😉

petruci6
15. aug 2009

tak to nechapem
preco si myslis,ze by to nespravil znovu? daval by si iba pritom vacsi pozor aby si na to neprisla
sak co raz odpustila odpusti aj druhy x
no neeeeeeeeeeee

motylek
15. aug 2009

Já teda nevím, ale já bych nevěru brala jako zradu největší, jakoby mě tím pošpinil. POkud chce být s někým jiným, ať si to promyslí a prostě odejde, ale dělat ze mně za zády pindu, to bych nevydýchala. Jestli být s takovým, tak radši s žádným.

sisstin
15. aug 2009

petruci: jak píšu, člověk může ujet..prostě se někde může opít a je to 😉 ale to neznamená, že se nepoučil a udělá to znova...MP je taky rozvedenej, měl u manželky jiný baby..ale já mu teda věřim, že mi věrne je..to bys pak nemohla žít nebo být vdaná skoro za nikoho..kdo v životě nebyl nevěrnej, takovejch lidí je dost málo 😉

sisstin
15. aug 2009

motýlek: no dlouhodobá nevěra je závažnější, to taky nevím, jestli bych rozdejchala..ale že si člověk někde ulítne..to se stát může velmi lehce 😉

krasulka
15. aug 2009

No kolos vidiet ze tvoja zena je jedna inteligentna osoba.A co si cakal ze po tebe bude hadzat taniere? vyzera to tak ze bavit sa s tebou bavi normalne ale kedze ste sa ani nebavili o nejakom spolocnom pokracovani do buducna..no a ktovie ci na tu dovolenku uz nejde s niekym inym. No ale tak pekne by to bolo, keby ti dokaze odpustit a zabudnut a bude z vas stastna rodinka..Ale ked uz to chlap urobil raz...stale bude na to mysliet ze to moze niekedy zopakovat..kazdy by neveru odpustil..pokym to nezazil..kolko je tu bab ktore sa po opusteni manzela kvoli inej zene k nemu vratili a mali znovu plnohodnotny vztah? myslim ze tu pisala iba jedna..aj to vravela ze uz nikdy viac ci sa mylim? ak som prehliadla tak sorry 😅 No ale ak by ste sa k sebe vratili, budes mat co robit aby ti zas verila..ak ti vobec este niekedy verit bude 😅 Kazdopadne drzim palce hlavne jej ked sa tak rozhodne, aby ti niekedy este verit dokazala.

sisstin
15. aug 2009

no holky, jak píšu..hodně holek má partnery, který třeba ze začátku byli ženatý apod, mi neříkejte, že nikdo z koníka to tak neměl 😉 tudíž ten chlap byl své exmanželce taky nevěrný..já to takhle neposuzuju...jeden vztah může bejt blbej, a ten druhej může už vyjít 😉

petruci6
15. aug 2009

ja neriesim ci bol neverny v minulosti ale vo vztahu s kt si ty
a take bludne ospravedlnenia ako alkohol u mna neprejdu
tiez som bola par x opita,ale nepodviedla som ani raz
proste ked clovek nechce a miluje,tak to nespravi

dadkabb
15. aug 2009

sisstin ja 😵 a nemyslim si ze by som to dokazala...tiez by som neveru nerozdychala,tak ako som ani nerozdychala...

u kolosa sa to podla mna neda brat ako vyslovna nevera,on s manzelkou v tom case nezil.to ze ju opustil bola blbost ale mal dost casu rozmyslat...snad sa pouci.a ak nie tak by bol bl...
kolos POUC SA!!! 😉 ak ti da druhu sancu tak si kup pas cudnosti ci ako sa to vola u chlapov a venuj sa manzelke...lebo ta najdeme 😠 😀

krasulka
15. aug 2009

petruci uplny suhlas..pochybujem ze niekomu drzia na krku noz aby bol neverny,..kto chce podvedie..kto nie..nepodvedie..nieje co riesit..a to moze byt nacapany ako kolvek a ked uz je nacapany tak ze sa nevie pohnut tak pochybujem ze by k nejakej nevere doslo 😀 😀 😀 no ale ktovie..su take pary kde sa manzel vrati po nevere k manzelke..ale mna by velmi zaujimalo ako dalej funguju.

sisstin
15. aug 2009

petruci: no každej není bláznivě zamilovanej celej vztah 😉 to je prvních pár let, pak už to může být jiný...a prostě potkáš někoho, kdo tě naprosto uchvátí a jsi chycená 😉 a může to bejt prostě totální blbost, pak si to můžeš vyčítat x let...já prostě nevěřim na absolutní věrnost, a na vztahy na celej život... 😉 nikdy nedám za sebe ani za případného partnera ruku do ohně, že mi bude a já jemu 50let věrná, což neznamená, že jsem permanentně v podezření, že mi nevěrnej je 😉

krasulka
15. aug 2009

dadka 😀 😀 😀

sisstin
15. aug 2009

a něco jinýho je jednorázovej sex, a zamilování se do jinýho člověka..to druhé budu brát 100x hůř než to první 😉 prostě lidi si za x roků můžou zevšednět...a dá se potkat člověk, u kterýho je ta sexuální přitažlivost tak velká, že v opojení alkoholu člověk ztratí zábrany a udělá to, co by za střízliva nikdy neudělal..to jste fakt nikdy žádná nezažila? To pochybuju 😝

petruci6
15. aug 2009

ja som za to,aby si clovek uzil za mlada,pred manzelstvom a potom uz nemusi vyhladavat dobrodruzstva,lebo s tym co ma doma je spokojny a ked nie je treba o tom hovorit a pokusit sa to zmenit

krasulka
15. aug 2009

sisstin neviem co sa ti kedy stalo ale myslim ze na tom neni nic neuveritelneho ked sa tu najde par ludi ktory nikdy nepodviedli 😉

petruci6
15. aug 2009

nikdy som nepodviedla

sisstin
15. aug 2009

petruci: ale to vůbec není o vybouření, ale prostě můžeš potkat člověka, který je tě naprosto fascinuje, strašně si rozumíte, přitahuje tě...to se ti může stát i v 50letech 😉 mně ty vaše názory přijdou hrozně naivní 😉 svět není jenom krásnej a růžovej 😉