icon

Ako sa vysporiadať s toxickým vzťahom s matkou?

avatar
tina356
21. jún 2026

Dobrý deň moja matka sa so mnou prestala rozprávať,opytam sa jej neodpovie iba sa na mna jeduje..... Som vyčerpaná , dakedy uz aj skebram o pozornosť...u ocina to mam ako tak okay ....je to tu dosť toxické manipulatívne mi to pride skor s jej strany

anonym_663383
21. jún 2026

bývaš doma? kolko má rokov a ty ?

avatar
tina356
autor
21. jún 2026
@anonym_663383

bývaš doma? kolko má rokov a ty ?

@anonym_663383 byvam s rodicmi doma a mam 27 rokov za chvilu 28 v july som doma kvoli zdravotným

anonym_96cf46
21. jún 2026
@tina356

@anonym_663383 byvam s rodicmi doma a mam 27 rokov za chvilu 28 v july som doma kvoli zdravotným

@tina356 s jej strany, v july.. v 28 v detskej izbe. Mozno na teba maju nervy. vela by to vysvetľovalo

anonym_c80e6b
21. jún 2026
@tina356

@anonym_663383 byvam s rodicmi doma a mam 27 rokov za chvilu 28 v july som doma kvoli zdravotným

@tina356 ako dlho si doma? Mas nejaky prijem, ci len rodicov vyjedas? Prispievas na domacnost, podielas sa na jej chode? O com bola posledna debata pred tym ako sa mama prestala s tebou rozpravat?

avatar
0silvia0
21. jún 2026

@tina356 prelozim ti jej spravanie: chce mat uz doma klud a chce aby si vypadla z domu a osamostatnila sa.

anonym_9067e0
21. jún 2026

@tina356 pozri sa, ak ťa musi obskakovať, raňajky chystať, obed, oprať, upratať, tak jasne, že sa chmuri na teba, ak jej nepomáhas. Skús jej viac pomáhať, možno sa to polepší.

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_9067e0

@tina356 pozri sa, ak ťa musi obskakovať, raňajky chystať, obed, oprať, upratať, tak jasne, že sa chmuri na teba, ak jej nepomáhas. Skús jej viac pomáhať, možno sa to polepší.

@anonym_9067e0 ja jej pomáham až moc sa snažím

anonym_3f779e
22. jún 2026
@tina356

@anonym_9067e0 ja jej pomáham až moc sa snažím

@tina356 a preco si doma a nie v praci?

anonym_96cf46
22. jún 2026
@tina356

@anonym_9067e0 ja jej pomáham až moc sa snažím

@tina356 pocuj naco zakladas diskusiu ked nevies odpovedať a doplniť obraz o situácii? Ako ti mame poradit?

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_96cf46

@tina356 pocuj naco zakladas diskusiu ked nevies odpovedať a doplniť obraz o situácii? Ako ti mame poradit?

@anonym_96cf46 ja som zacala dobre diskusiu bed sa mama so mnou nerozprava o tom je diskusia

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@tina356

@anonym_96cf46 ja som zacala dobre diskusiu bed sa mama so mnou nerozprava o tom je diskusia

@tina356 jedujeme sa na seba

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@0silvia0

@tina356 prelozim ti jej spravanie: chce mat uz doma klud a chce aby si vypadla z domu a osamostatnila sa.

@0silvia0 no to netvrdila zatial

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@tina356

@0silvia0 no to netvrdila zatial

@tina356 ja som sa ja chcela ze sa odstraňujem ale ona je skor proti všetkému čo poviem ....a musela by si a musela by si

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@tina356

@tina356 ja som sa ja chcela ze sa odstraňujem ale ona je skor proti všetkému čo poviem ....a musela by si a musela by si

@tina356 lebo sme sa aj bavili o sťahovaní ale tam mi raz povie tak raz onak že musela by si mat maximalne 1000 rozmysli si ci pôjdeš preč byvat alebo si vies od zahrady takto odtrhnúť veci ako myslim.....je to tvrdenie proti tvrdeniu by som povedala

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@tina356

@tina356 lebo sme sa aj bavili o sťahovaní ale tam mi raz povie tak raz onak že musela by si mat maximalne 1000 rozmysli si ci pôjdeš preč byvat alebo si vies od zahrady takto odtrhnúť veci ako myslim.....je to tvrdenie proti tvrdeniu by som povedala

@tina356
@tina356 tvrdí že mam si ist po doktoroch sama ale ona rada chodi niekedy so mnou oebo zbykneme chodit na nakupi ja si vacsinou doktorou viem vybavit aj sama

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@tina356

@tina356
@tina356 tvrdí že mam si ist po doktoroch sama ale ona rada chodi niekedy so mnou oebo zbykneme chodit na nakupi ja si vacsinou doktorou viem vybavit aj sama

@tina356 z mojej strany som viac ja vyčerpaná,z toho čo som doma si viac domyslam....matku skôr zaujímajú iba kam mi miznú peniaze na mne vôbec nezáleží..........neopytaju sa ako sa mate alebo tak

avatar
januska12323
22. jún 2026
@tina356

@tina356 z mojej strany som viac ja vyčerpaná,z toho čo som doma si viac domyslam....matku skôr zaujímajú iba kam mi miznú peniaze na mne vôbec nezáleží..........neopytaju sa ako sa mate alebo tak

@tina356 no a ty si nesvojprávna? Keď na to máš tak sa odsťahuj, nemusí ti to nikto schváliť.

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_c80e6b

@tina356 ako dlho si doma? Mas nejaky prijem, ci len rodicov vyjedas? Prispievas na domacnost, podielas sa na jej chode? O com bola posledna debata pred tym ako sa mama prestala s tebou rozpravat?

@anonym_c80e6b mam prijem nevyjedavam rodičov dokonca si ešte dostávam peniaze za vajíčka a snažím sa pomáhať

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_c80e6b

@tina356 ako dlho si doma? Mas nejaky prijem, ci len rodicov vyjedas? Prispievas na domacnost, podielas sa na jej chode? O com bola posledna debata pred tym ako sa mama prestala s tebou rozpravat?

@anonym_c80e6b ona mi povedala uz viac krát ja som stebou skončila ničím len životy,som piča..........vety ktoré dostávam od matky...navyse ešte čo ze ked len tak ležím tak ona za mnou príde že čo robíš toto to bola nasa posledna debata

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@tina356

@anonym_c80e6b ona mi povedala uz viac krát ja som stebou skončila ničím len životy,som piča..........vety ktoré dostávam od matky...navyse ešte čo ze ked len tak ležím tak ona za mnou príde že čo robíš toto to bola nasa posledna debata

@tina356 lebo sme mali ísť predtým do kostola a ja som neisla

anonym_3f779e
22. jún 2026
@tina356

@tina356 lebo sme mali ísť predtým do kostola a ja som neisla

@tina356 ešte raz sa spýtam: prečo nechodíš do normálneho zamestnania? A kam si sa chcela odsťahovať? A ak by si sa odsťahovala, z čoho chceš žiť? Peniaze za vajcia ti dlho nevydržia

anonym_96cf46
22. jún 2026
@tina356

@anonym_96cf46 ja som zacala dobre diskusiu bed sa mama so mnou nerozprava o tom je diskusia

@tina356 precitala si si po sebe co píšeš? Žiadne ucelene vety, myšlienky. Píšeš velmi chaoticky, neodpovedáš na otázky. Psychicky si v poriadku?

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_96cf46

@tina356 precitala si si po sebe co píšeš? Žiadne ucelene vety, myšlienky. Píšeš velmi chaoticky, neodpovedáš na otázky. Psychicky si v poriadku?

@anonym_96cf46 nie

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_96cf46

@tina356 precitala si si po sebe co píšeš? Žiadne ucelene vety, myšlienky. Píšeš velmi chaoticky, neodpovedáš na otázky. Psychicky si v poriadku?

@anonym_96cf46 ano som chaoticka zmetena pomylena

avatar
sparekparek
22. jún 2026
avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@sparekparek

pusti si toto

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@sparekparek

pusti si toto

@sparekparek co to pomoze?

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_3f779e

@tina356 ešte raz sa spýtam: prečo nechodíš do normálneho zamestnania? A kam si sa chcela odsťahovať? A ak by si sa odsťahovala, z čoho chceš žiť? Peniaze za vajcia ti dlho nevydržia

@anonym_3f779e kvoli zdravotným som doma preto dostávam peniaze,ja viem ze nevydržia....ved by som si v meste asi niečo naisla...co tu na dedine stale doma na dochodku som unavena a znudena

anonym_3f779e
22. jún 2026
@tina356

@anonym_3f779e kvoli zdravotným som doma preto dostávam peniaze,ja viem ze nevydržia....ved by som si v meste asi niečo naisla...co tu na dedine stale doma na dochodku som unavena a znudena

@tina356 takze si na invalidnom dochodku? Dostavas dochodok? Mas z neho nieco nasetrene aby si mohla zacat v meste? Mas nejake telesne obmedzenia? Ci pdychicke problemy? Zvladas fungovat sama?

avatar
tina356
autor
22. jún 2026
@anonym_3f779e

@tina356 takze si na invalidnom dochodku? Dostavas dochodok? Mas z neho nieco nasetrene aby si mohla zacat v meste? Mas nejake telesne obmedzenia? Ci pdychicke problemy? Zvladas fungovat sama?

@anonym_3f779e mam ombedzenia , nemôžem dvihat moc ťažké veci ,ano som mam psychicke s depresiami