• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa zmeniť a nebyť precitlivená?

20. februára 2009 
este nam aj ty zakaz chodit sem ako jedna nemenovaná dáma v inej téme :grinning: ty chod rodit a nerieš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikica napíš potom ako tvoj manzel reagoval na to, ze si mu nechala maleho a sla von :grinning: Som zvedava ako to zvladne, nech si chlap uvedomi, ze aj ked si cely den doma, mas tiez dost prace a to nie 8 ale 24 hodin denne a potrebujes občas vypnuť, porozpravať sa a tak. držim palce
20. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodievam sa večer prejsť, keď dieťa uložím. Je zima, mrzne, ale keď prídem, vidím všetko z iného uhla, akosi mi tá prechádzka prečistí myšlienky, nevidím už potom všetko len tak negatívne. Len tak, sa idem sama prejsť, bez dieťaťa, bez manžela. Nič za to neplatím a je to dobrý relax.
20. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikica tak to poznám.môj muž bol tiež kamioňák a teraz robí doma.zo začiatku to bol horor,lebo bol zvyknutý,že keď prišiel na víkend,mal full service a potreboval oddych.potom som si povedala dosť.jednoducho som mu nechala malú a išla napr.s našimi preč na celý deň al.vybehla raz za čas za kámoškou a pod.chlapec zistil,že to nie je len tak a našťastie sa začal viac snažiť.držím palce
20. feb 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenny- ja som zo šale, ve´d nie sme až tak ďaleko od seba.
20. feb 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...tak dve hodinky asi :grinning:
20. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok