Ako sa zmeniť a nebyť precitlivená?

kikica
20. feb 2009

☹ baby mam problem a potrebovala by som aby ste mi poradili,bohuzial nemam nikoho aby som sa s nim mohla poradit.a neviem ci je chyba len vo mne alebo v nas oboch s manzelom 😢 😢 😢 manzel ma uz asi rok novu pracu predtim bol na kamionoch cenim si ze je kazdy vecer doma ale co mam s toho ze ked pride domov tak iba telefonuje a popri tom pozera telku?nase da sa povedat ze kazdodenne hadky su vzdy len preto ze sa mi nevenuje posledne mesiace to ide so vsetkym dolu vodou a hlavne po intimnej stranke obcas si ma prituli obcas mi povie ze ma lubi.nepodpori ma v nicom vsetko co sa tyka domacnosti je na mne varim zehlim upratujem kurim...o to vsak nejde baby ja sa chcem zmenit nechcem byt taka citliva az moc sa ma vsetko dotyka vsetko co je nedobre v tomto vstahu je vraj iba moja vina lebo niesom chapava, 😢 nepodporim manzela.ale ja fakt neviem v com ho mam podporovat ze kazdy den chodi domov okolo 19tej a do deviatej telefonuje niekedyaj dlhsie a potom pozera telku a ide spat .ja neviem mam ho za to chvalit ze vedieme da sa povedat kazdy svoj zivot.nechce sa so mnou normalne porozpravat vraj nema naladu sa rozpravat o p--ovinach..a iba o mojej pravde.baby chcem sa zmenit ale neviem ako ak mate niektora nejake taketo skusenosti a dokazali ste sa zmenit napiste budem naozaj velmi vdacna naozaj nikoho nemam aby som si pokecala o MOJICH problemoch lebo to manzelov problem nieje 😢 😢 😢 😢 dakujem

jenna7082
20. feb 2009

este nam aj ty zakaz chodit sem ako jedna nemenovaná dáma v inej téme 😀 ty chod rodit a nerieš 😝

tinika
20. feb 2009

kikica napíš potom ako tvoj manzel reagoval na to, ze si mu nechala maleho a sla von 😀 Som zvedava ako to zvladne, nech si chlap uvedomi, ze aj ked si cely den doma, mas tiez dost prace a to nie 8 ale 24 hodin denne a potrebujes občas vypnuť, porozpravať sa a tak. držim palce

evabb35
20. feb 2009

Chodievam sa večer prejsť, keď dieťa uložím. Je zima, mrzne, ale keď prídem, vidím všetko z iného uhla, akosi mi tá prechádzka prečistí myšlienky, nevidím už potom všetko len tak negatívne. Len tak, sa idem sama prejsť, bez dieťaťa, bez manžela. Nič za to neplatím a je to dobrý relax.

belanka
20. feb 2009

kikica tak to poznám.môj muž bol tiež kamioňák a teraz robí doma.zo začiatku to bol horor,lebo bol zvyknutý,že keď prišiel na víkend,mal full service a potreboval oddych.potom som si povedala dosť.jednoducho som mu nechala malú a išla napr.s našimi preč na celý deň al.vybehla raz za čas za kámoškou a pod.chlapec zistil,že to nie je len tak a našťastie sa začal viac snažiť.držím palce

gween
20. feb 2009

Jenny- ja som zo šale, ve´d nie sme až tak ďaleko od seba.

jenna7082
20. feb 2009

no...tak dve hodinky asi 😀