Ako vysvetliť partnerovi nechuť na sex?

vivienkata
21. apr 2011

ahojte poradte som tehu a nemam momentalne chut na sex. Rano my je zle a potom sa stale tocim okolo nase malej slecny a domace prace a tak no a ked večer zaspi mala ja hned odpadnem do postele a spim ☹ proste posledne dni som unavena a nemam chut na sex ale moja polovicka chut na to ma 😉 poradte co robit aby sa necitil tak ze ho odstrkujem dakujem za rady

peepka
21. apr 2011

ja tiez nemam chut, hlavne vecer ked som uz hotova...a muz to chape, rozpravame sa o vsetkom. Ja mu ale ak mam naladu doprajem oral 😉 alebo mu poviem nech ma pomasiruje a vrusi a uvidime co sa bude diat lebo niekedy to zabera, no niekedy nie, telu neporucis...inak sranda prve tehu som bola taka nazhavena a teraz uplny opak!! 😕 treba aby on chapal nas ale aby sme aj my chapali ich frustracie...a nezabudni, TO ze nas nemozu mat ich este viac vzrusuje :D :D

peepka
21. apr 2011

tiez mam doma ako ty dieta o ktore sa musim starat cely den .. a cerpa to vela sil, cim dalej , cim vacsie brusko tym viac- tym menej sexu 🙂

elannor
25. apr 2011

ja a tá moja chuť na sex... tiež sa to teraz v tehotenstve rapídne znížilo... môj problém je ale ten, že priateľ nejako nepočúva a nechápe to... niektoré dotyky sú mi nepríjemné a on tvrdí, že to nie je možné a podobne... Neviem ako mu to vysvetliť

isiska
25. apr 2011

>elannor, skus mu povedat, že nie si jediná a prípadne mu daj prečítať aj nejaké diskusie, alebo nejaké články. Ja mám tiež teraz menšiu chuť, no ale mi to riešime aj tak, že keď už ja nemám potrebu, tak sa aspoň postarám oňho 😀 Aj keď to nie je až také na 100% super, ale dočsne sa to dá vydržať. Ináč mne lekár zakázal styk asi tak v 8 tz. takže nič moc. Držím palcce, aby si našla u priateľa pochopenie. 🙂

petaboo
26. apr 2011

@vivienkata ja nie som v očakávaní ale myslím, že toto sa týka každého muža xixi