Ako z toho von? Poraďte

9. máj 2021

ahojte, dlhsie som tu nebola (asi polroka) ale opät tu pisem. v poslednom case na mna silno dolahlo to, ze som sama. kedysi som mala dlhodobe vztahy (6 r, 2 r.), bohuzial sa obe skoncili, ale s odstupom casu som v tom prvom dlhsom bola stastnejsia. ten druhy sa skoncil, bol to vztah s hadkami a neskor agresiou, takze to som rada, ze som ukoncila. no ten prvy vztah mam stale v pamäti, uz je to dlho a ja vlastne od konca druheho vztahu som stale sama, no myslienkami sa obcas vratim do prveho. rozisli sme sa mladi, lebo som mala sny a ciele, myslela som, ze ten vztah mi v tom brani. co cert nechcel, paradoxne ten druhy vztah potom mi v tom branil o dost viac. teraz je cas aj na sny, aj na ciele, a ja si ich plnim, niekedy je toho az nad hlavu. no neviem, ci ste to zazili, ale lutujem moje kroky v tom, ze som ten prvy vztah vtedy ukoncila... trapi ma to velmi, nehladam si nikoho, upinam sa na len na seba, lebo sa bojim, ze zase to bude len zle v dalsom vztahu. na jednej strane som stastna, robim, co ma bavi 🙂 ale na druhej strane, ak pride vecer a chvilka casu na premyslanie... neviem, zazili ste to? niekedy si poviem, ze asi to tak malo byt,....

elizabet173
9. máj 2021

to, čo bolo už nezmeníš, keď sa tým zaoberáš, nevedie to k ničomu, iba ťa to oberá o energiu. A báť sa popredu, že ďalší vzťah nedopadne dobre, to ti len zväzuje ruky. A keby aj nedopadol dobre, čo sa stane? No nič, budeš tam, kde dnes, maximálne bohatšia o nejaké skúsenosti. Len málo ľudí našlo toho pravého v prvom, druhom vzťahu.

janka_23
9. máj 2021

Jasne, zažil to určite každý z nás, ale netreba žiť minulosťou ani ľutovať svoje rozhodnutia. Keď si ich robila považovala si ich za správne

ankaanka1977
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. máj 2021

dobre rano, dakujem za prispevky, ktore som si tu nasla od vas 🙂 myslim, ze mate pravdu, venovat sa sama sebe je super, vzdy som to chcela, aj to robim... len obcas sklznem k tym myslienkam na ten prvy vztah, boli sme spolu velmi dlho a viem, ze doteraz nikoho nema, a preto premyslam asi, ze... proste preco sme sa vtedy rozisli. ale je pravda, ze vtedy som to tak chcela, bola som s rozhodnutim spokojna a teraz neviem, preco prehodnocujem 🙂 teda premyslam ze, co by bolo keby...