Ako zatočiť s manželovou milenkou?

erika1669
14. máj 2015

Dobrý den nakolko chcem byt anoanymna tak som sa registrovala len dnes...to na uvod...nebudem tu pisat ze ci mam ostat s manzelom alebo nie. Pretože v tom mam jasno ano chcem s nim ostat, velmi si rozumieme, vobec sa nehádame aj intimny zivot je ok, nie som ani dokonca z tych co by muza nepustali na pivo...a tam je problem myslim ze práve tam si akosi mozno ani nechcel umyselne....niekoho "narazil" len mam podozrenie ze ma milenku tak na 90%.Mame s manzelom deti ktore miluje, a uz len preto sa oplati bojovat....preto sa Vás chcem opýtat ako sa správať aby som bola v jeho ociach ja ta "prava" ak mi rozumiete...proste co podla Vás niekoho uplne odradi a naopak 🙂 dakujem za vsetky odpovede

ig0r
15. máj 2015

preber jej milenca, drzim palce!

drobcek526
15. máj 2015

@celkom_nestastna život nie je idealny ako ho vykresluju v rozpravkach a ako nas to učili rodičia za mlada... nehovorím že to je správne alebo tak, ale nemôžeš ho hneď odsudzovať, vždy to má nejaký pádny dôvod...

moonlight1210
15. máj 2015

@erika1669 potrebujes podkopat jeho istotu, ze ta ma istu.
nemusis nijak brutalne. ziadne vyvolavanie ziarlivosti.
staci, aby mal ten pocit: vies, ze ta lubim, ale ak odides, z okna neskocim. vo svete je predsa tolko dalsich chlapov.
a na toto nemusis byt ani krasna, ani neviem ako suprova manzelka, co sa stara o jeho pohodlie (aby si ju vybral, lebo mu je tam lepsie. ved vies - u milenky chleba s maslom chutnejsi, ako trojchodovy obed s dezertom u manzelky).

a ten smiech nad tym, ze jeho nova bokovka je starsia a ma o 20 kg viac... to je skor cez slzy. lebo aj s takou "znevýhodnenou" výbavou voci tebe zatial vyhrala.

romana19
15. máj 2015

@erika1669 V jeho očiach si už raz tá pravá bola, preto ste sa zobrali a mali deti, túto kapitolu máš za sebou a ak chceš stráviť život vypisovaním a hltaním rád z koníka ako byť stále tou pravou, tak to máš potom ťažkú budúcnosť.

Pošli ho za milenkou a naznač mu, že aj ty si môžeš zariadiť život v inej posteli a urob z neho lavého, keď už ty nie si v jeho očiach tá Pravá.

latvia
15. máj 2015

@erika1669 ak je vo vasom vztahu vsetko v poriadku, tak mi je divne, preco si niekoho "narazil"..... a zatociť s milenkou? to mas muza bud slabocha, ked sa pri dobrom manzelstve necha nahuckat na milenku, alebo to manzelstvo je ok len z tvojej strany.... predosla prispevky som necitala, tak ak je tam toho viac objasnene, tak pardon.

tova
15. máj 2015

@uzb ide o sposob ako to manzelstvo "nefereovo" ukoncil. Spolocna dohoda sa rozviest je o inom. Nemyslim, ze sa treba hadat hlavne ked je tam aj dieta udrziavat priatelske vztahy ked ma podvedie tak neviem, jedine ze si mala podobne umysly aj ty .

elvira19
15. máj 2015

@erika1669
...moja rada je "nezverejniteľná", preto do IP 😉 ...tu len toľko : držím ti palce...

....chcem len povedať všetkým žienkam tu na MK, že im prajem aj naďalej šťastné a spokojné manželstvá....
.....ja som si v rámci psychohygieny vytvorila nick na pokeci a písala si ( iba písala, žiadne telefonáty, žiadne stretnutia, žiadne sľuby ) zásadne iba so ženatými ...všetci mali doma úžasné a milujúci manželky, ktoré dbali o seba, dbali o deti, dbali o manželov...muži tie úžasné manželky ľúbili a nosili na rukách, ale písali si so mnou, zvádzali mňa, vábili na stretnutia....tie ich úžasné manželky nič ani len v päte netušili a manželovia si dávali fest bacha, aby po sebe mazali dôkladne všetky stopy.....tak žienky, možno som si písala aj s vaším manželom, o ktorom si myslíte, že by to nikdy neurobil, že by toho nebol schopný, lebo veď máta šťastné, spokojné manželstvo, veď stále komunikujete, zdôverujete sa, držíte za ruky, zaspávate v náručí....ale jednoducho tu platilo : susedova tráva je zelenšia, ako tá moja..... takže aj v pohodovom manželstve sa môže stať, že jeden z partnerov začne zahýbať, hľadať vzrušenie, novú iskru.....

...a ešte jedna vec : zakladateľka témy nikde nepísala, že by s tou údajnou "milenkou" spával, stretával sa, ľúbil ju( čítala som celú diskusiu, dúfam, že som niečo neprehiadla )...písala "iba" o podozrení, o jednej SMS a tú ju mnohé už rozvádzate.....to mi príde, ako za ukradnutý rožok dať trest smrti, či ? 😎

devicka
15. máj 2015

@elvira19 presne tak. som vydatá 20 rokov a tiež nepozerám na svet cez ružové okuliare. a na margo niektorých: človek naozaj nevie, ako by zareagoval v situácii, ktorú zatiaľ nezažil. jáááj, koľkokrát sme si povedali : to by som nestrpela, toto by som nezvládla, ...keby mi muž to a to povedal, či urobil, tak by som ho okamžite opustila..... Ale život prináša veľa rôznych situáciií, ktoré nás nútia pozastaviť sa, zmeniť svoj postoj.... porozmýšľať a napokon aj konať.
a ešte niečo: ani za seba človek nemôže dať vo všetkom "ruky do ohňa", nieto ešte za niekoho iného, nech je to aj manžel 🙂

peneloppe
15. máj 2015

@elvira19

Velmi zaujimave. Celkom tomu verim, ze muzi sa radi rozptylia na chate s neznamou zenskou.

uzb
15. máj 2015

@tova nemala ale ked nieco nefunguje tak je to zbytocne drzat kazdy ma na rozvod iny nazor 🙂 no tu co sa tyka ich tak urcite by som si snim sadla a podebatila preto ze ona si asi nahovara ze je stasny a mozno nieje kto vie 🙂ako to skutocnosti unych doma .
Cudujem sa kazdemu co za kusok potesenia spravia ze si znicia rodinu len kvoli chvilkovemu poteseniu

lubicaregecova
15. máj 2015

@erika1669 ... s láskou a starostlivosťou. Buď milá, buď ženská. Žiadne výčitky. Vytváraj situácie, v ktorých sa bude cítiť dobre. Vytiahni album z čias, keď ste sa spoznali. Zorganizuj večeru vo dvojici, niekde v romantickej reštaurácii, rodinný piknik v prírode... takého pokladu sa len tak nevzdá. Držím palce 🙂

libka1
16. máj 2015

@elvira19 a co tvoj manzel na tvoju psychohygienu?

mircalla
16. máj 2015

@devicka tuto situaciu som zazila a uz som predtym napisala, ako som na to reagovala - vyhadzov (podotykam, ze som bola navyse tehotna).
@elvira19 Mozno by bolo preto vhodne si precitat celu diskusiu...🙂

ivivaiveta
16. máj 2015

@elvira19necitala som diskusiu, citam len koniec... suhlasim s tebou v tom, ze u suseda trava zelensia...len ma prosim ta nechci presvedcit, ze si si pisala s muzmi, ktori ti hovorili, ze to maju doma uzasne a su velmi stastni a vlastne preto potrebuju zelensiu travu.. 🙂 ti, s ktorými si si pisala, mohli byt len z dvoch skupin...jedna ta, co hlada to, co nema doma, alebo druha ta, co nevie, co od dobroty a treba ho nakopat do riti...nic medzitým...

mircalla
16. máj 2015

@elvira19 Mozes si pisat, co chces, mna to nejako nevytoci.....co sa tyka muzov, beriem to vsetko s velkou rezervou.....jedine nechapem, ze si predstavujes pod pojmom psychohygiena? zvysujes si nizke ego vypisovanim? Podla mna to je strata casu.....toto ti ho nezvysi

adula12
16. máj 2015

Podviedol raz, povedie opäť. Môj kolega 10 rokov podvádzal svoju ženu s roznymi a pritom ona nič netušila. On pritom tu svoju ženu miloval, majú syna 18r, kazdy den sexuju, kúpili si nový byt, motorku, chodia na dovolenky... Mojka ju, nemal problém vyznať jej lásku aj pred ľuďmi.... proste úplne ideálna rodina. Ja som sa ho pytala prečo to teda robí a on stále mi vravel, že nevie odolať, že on to ani nechce, ale že to nejde zastaviť. 😀 pred pol rokom sa nejak pobláznil, doma moc nekomunikoval a priznal farbu. Pred dvoma mesiacmi sa rozviedli. On žije s novou ženou, zmenil sa a ona si takisto už našla chlapa nového. A vychádzajú si v pohode teraz 😉

lubkavargova1
16. máj 2015

tak trosku tu psychohygienu tiez nechapem...jasne je ze ked sa aj ja prihlasim na ten chat tak z 10 sprav mam 8 "nechces sex?" - no chalanisko abo chlapisko uhadol si, nechcem. Alebo pridu "nechces sa pozerat"...oni tak krasne stale uhadnu co nechcem 😀 😀 😀 😀 Ale teraz k veci. Sme ludia tak jasne ze chlap pozrie po inej zene. A aj my zienky si obzrieme pekneho chlapa. Len my to zienky robime nenapadne. Ja co si vsimam a myslim si, ze pokial dojde k nejamemu skratu tak chyba je vzdy na oboch stranach. Hned by sa netrebalo rozvadzat, prebrat to a ked uz fakt to nejde zachranit tak vtedy. Jasne, ze keby to bol chrapun alebo akcnejsia zena co sa mlatia hlava/nehlava tak tam je to bez debaty....s milenkou nikdy nezatocite, to sa len ponizite a dostanete nalepku "harpia" a o to viac vas bude pred inymi zenami urazat. Ja tvrdim, ked niekoho poslat doo riti tak s takou eleganciou a graciou, aby sa na to aj tesil

cecil36
16. máj 2015

@erika1669 ako zatocit s manzelovou milenkou? Rozbi jej hubu. Srandujem samozrejme. V prvom rade mi nie je jasne, ze nazov temy je milenka a potom priznas jednu sms resp.nejake podozrenia. Pravdu vies len ty..... Co sa tyka milenky (alebo nejakej moznej).Nezatocis s nou nijako, nie si jej matka ani opatrovnik, ak bude Ona chciet a tvoj muz bude taky chuj, ze si neudrzi vt.ka v gatiach, mozes sa postavit aj na mihalnice a kyvat usami,nic s nou nespravis. Preco? Lebo je svojpravna a nema ziadne citove väzby k tvojej rodine. Disputu o tom ci je tomoralne alebo nie nebudem riesit, lebo to este nikomu muza spät nevratilo.

peneloppe
16. máj 2015

baby ja som ten nazov temy nebrala doslova, pochopila som tak obrazne ze co robit, ako ziskat prevahu nad milenkou, nie ze osobne ist za nou a zatocit s nou 😀

mimi1237
16. máj 2015

@erika1669 Nechapem,tvoj si nasiel mlenku,a ty mu to potichucky tolerujes a jemu to samozrejme vyhovuje.S tvojej strany je vas vztah ok,on to moze vidiet inac.Musim povedat ,ze niektorym chlapom prepne aj vtedy ked je ozaj vsetko ,,OK,,.A ako si vlastne vyriesila tu sms?Tu som zamrzla,ze si to nechala len tak,zhltla si mu trapnu vyhovorku ze sa niekto (ci ona)pomylila...?hmm 😠Hladas dokaz?ved uz ta sms je akysi dokaz,prestan byt naivna vyloz mu karty na stol ,rozpravaj sa snim ,samozrejme ze sa ti neprizna,mozno medzi nimi nebolo este nic fyzickeho,ale to je uplne fuk.nenechaj si skakat po hlave,cim viac mu dovolis tym horsie.sama si napisala ze manzel ma dost slobody.zeny ja vas nektore nechapem,manzelti beha za druhou a ty sa pytas akosi podat du milenku?Podaj si manzela ,povedz mu ze vsetko vies,bud to s nou ukoncí alebo koncis ty snim.Viem ze je to tazke,najmä ak nemas kam ist...Ale ukaz mu svoju hrdost.Povedz mu ze ti nejak nejdu dokopy veci ,ktore si pisala aj tu,uvidis sama ako sa bude tvarit.Hlavne nebud ticho.Ja viem,ze deti su dolezite ale nezabudaj ze dolezita si aj ty.

mihula
16. máj 2015

@lubicaregecova s laskou a starostlivostou?No prepac,on si uziva a ona to ma len tak tolerovat?Preboha,zeny čo sa my musime snazit,nadbiehat,ponizovat,stratit,svoje vlastne JA,len preto,ze panko si nasiel milenku?Vsak to musime vydrzat?Hadam dostane rozum?a vrati sa tam kde ma full servis?A kupovat si sexi pradielko,vymyslat welnes,veceru vo dvojici?Dakujem,take ja nepotrebujem,ale vlastne potrebujem,len v opačnom garde,pradielko pre mna,nech sa mu pačim,welnes tiez pre mna,aby som sa mu mohla viac venovat,ale žiadne take,že ja som odkazana na jeho nočne prichody a byt ulik nervov,a potom si to odnesu nase nevinne deti-radšej sama,skromne a spokojne

cecil36
16. máj 2015

@lubicaregecova co myslis, ze na cloveka co robi hovadiny zabera viac (aby ich prestal robit) laskavy pristup a vytvaranie pohody alebo bolestive padnutie na nos? No ja ti neviem,ale mna by mile usnevy a nevycitanie utvrdili akurat v tom, ze to co robim robim dobre a este aj druhi su z toho stastni,ked sa nestazuju 😀

marinablue
16. máj 2015

Ak su uz deti vacsie tak sa zahraj s muzom novu hru. Nechaj mu len listocek ze teraz si na rade ty aby si si niekoho ineho nasla. A kedze pocas doby, ked si on nasiel frajerku, ty si bola doma a starala si sa o deti, tak si to teraz na chvilku jednoducho vymenite 😀 A ze nech ta caka najskôr o stvrtej rano. 😀

mircalla
16. máj 2015

@marinablue 🙂 no to bolo celkom vtipne🙂 like
ale obavam sa, ze asi uz dalsie spravy nebudu

katkati
18. máj 2015

@ghostsgirl Presne tak. Aj môj názor.

tova
18. máj 2015

@marinablue taketo hry su detske. Pre svoju hrdost a cisty charakter by som tak hry nehrala. Podavat si deti a chodit lovit dalsich muzov pocas manzelstva neni dobry napad. Ak sa on tak zachoval, ostane mu ta vizika na cely zivot. Ona sa moze s cistym svedomim rozviest a hladat si, a stretavat sa s kym chce a nikdy nemusi mat vycitky ze pocas manzelstva tak ako on aj ona si chodili lovit novych partnerov. Muz sa jej Rovno do oci vysmeje ze co mu vycita ked ona robi to iste (je jedno kto zacal prvy) a budu si fit.

maciatkolulu
19. máj 2015

@tovaa budu si kvit 🙂

peneloppe
19. máj 2015

@erika1669

Mas nieco noveho? Podarilo sa ti porozpravat sa s manzelom?

marinablue
19. máj 2015

@tova Vies co znamena slova hra? A myslim ze tato urcite nie je detska. 😀 Ved ak nechce, nemusi ist naozaj lovit muza, moze ist len von s kamoskami a vratit sa az rano unavena a zaroven krasne oddychnuta od beznych povinnosti. Vybocenie zo stereotypu je skvela vec. 😉 Preco len chlapi mozu byt do rana vonku?