Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako zistím, či je ten pravý?

lollipop22
26. jún 2012

Ahojte baby,priateľ ma chce poziadat ő ruku ale sme len pol roka spolu a bojím sa toho.ja by som mű najradsej povedala to ÁNO ale nie som si istá ci je ten pravý proste neviem ci som nato psychicky pripravena.ľúbim ho velmi a viem ze snim chem ostať navždy ale neviem ci to neni este skoro.boli ste uz v takejto situacii?? Poradte mi prosim.

infatti
26. jún 2012

ahoj ak si niesi ista tak to nerob, musis to citit ze ano to je ten....(moj nazor) este dopis ak mozes kolko mas rokov

ikke
26. jún 2012

hmm, to je ten, s ktorym sa snazis otehotniet? 😨

trish31
28. jún 2012

@lollipop22 ak si si nie ista,tak to nie je ON 😉

simonaerik
30. sep 2014

:(

terezka1947
30. sep 2014

@lollipop22 ak nevies..nie si si ista....prsten vrat s vysvetlenim...ak mu na tebe zalezi...pochopi ta-aj ked to bude urcite tazke....

jalucija
1. okt 2014

@lollipop22 vzdy mozu prist pochybnosti ale ak povies ano aj tak nemas povinnost si ho zobrat, pekne prijmi prsten a nebud dramaticka. A potom si dajte na cas, ved zasnubeni mozete byt aj sto rokov a co

siska765
1. okt 2014

@lollipop22 ahoj, ja osobne by som sa po pol roku urcite nezasnubovala, s odstupom casu viem a to na zaklade skusenosti , ze najdolezitejsie je pred svadbou si ist skusit spolu zit ,24hodin denne spolu a po par mesiacoch alebo par rokoch,dostanes sama na to odpoved, ci je ten pravy. 😉 nam s manzelom sa prave toto osvedcilo,dnes viem co vsetko mozem od neho ocakavat a co on odo mna a pre to nie sme vobec nicim prekvapeni 🙂 drzim palce

p_etrisha
1. okt 2014

Stotoznujem sa s nazorom, ze pokial si si neni ista, tak to nerob...Ale tiez beriem, ze ak ho lubis, prsten prijmi ale nenahlite sa...Mam kamosku, priatel bol raz tak, raz tak, tiez vahala, ale lubila ho, zasnubili sa, ale svadbu nenahlili...Vysledok je, ze su spolu 16 rokov, maju dve deticky, ale stale su zasnubeni 😅

25daniela
1. okt 2014

@lollipop22 s mojim drahym sme si po pol roku urobili baby a potom svadbu.
Teraz mame tri a sme spolu desat rokov... Ale my sme boli spolu od prvej chvile...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli