Ako zistím, či ma muž podvádza?

jana699
22. apr 2013

manžel sa mi dost vyhyba stale jakeby nad niečim rozmyšlal .žijeme spolu jak kamarati lebo ja sa staram o domacnost on pracuje na živnost.dost sa zmneilo jeho spravanie ked mi chce povedat čo bolo v praci ja si ho vždy vypočujem a poradim mu .ale ked ja mam niečo či už koly detom tak sa otoči a jednym uchom dnu druhym von.ked sme byvali ešte u svokry tak to bolo v pohode boli sme jak manželia aj sme tak žili.ale teraz manžel o mna nestoji čaka že sa mu budem vnucovta asi nepozná slovo prepáč nai dakujem.v mobile ma vela čisel takže keby akj mal nejaku tak keby som mala všetkych obvolat nejaky čas by to trvalo.jeho rodina sa tiež čudne tvari ked k nim ppridem .fut mu niekto vola koly praci ale keby som mala riešit každy telefonát tak to by bolo doma dost rušno.ked sa to mam dozvediet tak sa to dozviem ale nie tak že ho budem obvinovta bez dokazov.je pravda že niekdy si človek pri tolkych povinnostiach ani nevšimne drobnosti ale vyskušala som už všetko aj tak mi tu niečo nesedí.poradte mi až mate s niečom takym skusenost dakujem

terezka1947
22. apr 2013

@jana699 asi si sadnite,porozpavajte sa-deti dajte na ten cas k rodicom a vyber na rozhovor nejaku vhodnu hodinu-ked nebude nutne potrebovat riesit pracu....a samozrejme,pokoj,klud...mozno ma toho vela a nema cas(mozno)chut riesit cokolvek ine....a co ja viem,ja by som sa porozpravala aj so svokrou,ze sa o neho bojis,ze ma toho teraz vela,ze mu chces pomoct-nech vidi,ze mas o neho zaujem a mozno aj ona ti pomoze,povie,co sa s nim deje...a nejako spolocne najdete cestu z toho vsetkeho....to upodozrievanie by som radsej neriesila a skusila tie rozhovory...no a keby sa naoaj nieco dialo,zistis pri rozhovoroch...

jana699
autor
22. apr 2013

rozhovor som skušala vela krta ale on sa otoči a nezaujem a pov.take bolbosti riešim :bla,bla,bla

lucyvivien
22. apr 2013

@jana699 tak mu povedz , že máš pocit, že ta podvádza a že sa chceš s ním rozíst... ako zareaguje..

linda20111
22. apr 2013

@jana699 v akej oblasti pracuje tvoj manzel ze mu stale niekto vyvolava?

katy1979
22. apr 2013

@jana699 nieco sa u vas zjavne deje ale podvadzanie to byt nemusi. touto fazou som si u svojho muza presla aj ja. nechapala jeho spravaniu, tiez mi odvrkol ci povedal ze sa nemam starat. Popr. na mna vybehol. My zijeme ako kamarati niekolko rokov. Tiez viem ze chodieva s roznymi babami na kavu ci kupuje darceky. Pricom na moje narodeniny mi nic nedoniesol ani nepoprial vsetko najlepsie. A aj tak ma nepodvaza. Bolo v tom upne nieco ine. Aj ked to je rovnaky pruser ako podvod.
Raz na to urcite prides co to je. Moze to byt zdravotny problem ci problemy s erekciou. To chlapi velmi tazko nesu a dokaze ich to velmi zmenit. Financne problemy ci hocico ine. Ak ti to nechce povedat tak bud budes vyckavat raz sa to urcite vyvrbi alebo budes natolko doterna a snazit sa o rozpravat ze ti to povie.

pragmaticka
22. apr 2013

@jana699 neviem, ked som si precitala tvoj prispevok, pytala som sa sama seba, co vas dalo dokopy, lebo tak sa mi zda, ze po laske tam vela uz nezostalo...stastna v takomto vztahu by som naozaj ja osobne nikdy nebola...a to ci ta muz podvadza alebo nie je podla mna v tvojom pripade vedlajsie (uz len dosledok vasho rozpadajuceho vztahu). Pretoze sorry, ale ked som ta citala mala som skor pocit ze ste sa sebe navzajom totalne odsudzili..mozno sa mylim a vidim to spatne. Neviem....cize zistovat ci ma druhu alebo nie je podla mna absolutne smiesne , rovnako ako zatazovanie ho tymito podozreniami. Skor by som hladala riesenie ako opat ku sebe najst cestu!!

jana699
autor
22. apr 2013

k sebe cestu hladam som už skušala vchat sa mu do zadku a on ma odmietne tak to ja sa takto ponižovat nmienim za každym.ked ti dá človek facku tak je jasne že už to nieje take ako predtym ale mam ho rovnako rada a važim si ho.ale ked sa snim chcem aj rozpravat tak mi povie že som smiešna že sa na mna každy smeje a hov.mu včero so mnou žije jakeby som bola neviem jaka.o všetko sa doma postaram on pride domov nepohne ani prstom len rozkazuje jakeby som jeho sluha nie žena.financiami to určite nebude lebo on zaraba dost.dokonca chcela yb som zostala z prace doma lebo že to on zaroby aby som sa starala o deti lebo poobede s nimi nema kto bit doma a babka sa o ne nechce starat .on vybuchne pre maličkost.minule som mu mspr.umyvala auto a som sa ho niečo opyt a on že drž papulu a ja že prosím a on že drž chrapu a som mu pov prečo sa takto ku mne chova ked niečo potr.som mu dobra a išiel radš.pri TV.pride z prace a zaujma ho len Tv a PC nič viac ked pride domov tak bez toho ab ysa pozrel kde som začne hučat po dome pred detmi kde je ta vaša mater.a jakeby kričal na služku.

trish31
22. apr 2013

@jana699 nehnevaj sa na mna,ale sadnut si a obvolavat jeho telefonny zoznam,ci Ta podvadza? 😀 To akoze zavolas:Dobry den,podvadza ma moj muz s Vami?Ci ako?Na nas zenach je najhorsie to,ze si domyslame problem tam,kde nie je a hned za nim vidime neveru.Mozno ma Tvoj muz len zle obdobie,tazkosti v praci a podobne.Sadni si s nim a porozpravaj.Len neobvolavaj ludi,ci ta podvadza.....

trish31
22. apr 2013

@jana699 a teraz citam,ze on Ti dal facku?To ta preco potom vlastne zaujima co mu je?Srala by som na takeho chlapa zvysoka co sa takto chova.Nevarit mu,neprat mu,nech sa spamata.

trish31
22. apr 2013

@lucyvivien samozrejme,hned rozvody ked mame pocity,ze nas muz podvadza...som cakala ktora sa s tym prva ozve 😀

selecta22
22. apr 2013

@jana699 vyzera to, ze mu riadne lezies na nervy. Chrapun je to, nezda sa mi z tvojich reci, ze by si ta vazil ako matku ci partnerku. Neriesila by som len ci ma podvadza ale hlavne ci ma este miluje, na tvojom mieste.

atinag
22. apr 2013

@jana699 mat doma takeho vola,tak si to hodim asi...prepac...pisem po precitani tvojho prispevku o 09.30..... 😒

lucyvivien
22. apr 2013

@trish31 ja som písala , že mu to má povedat ,aby zistila manželovu reakciu, kedže sa s nou moc nerozpráva...treba čítat a nie si vyvodzovat závery

trish31
22. apr 2013

@lucyvivien a co si myslis,ze co muz si z toho vydedukuje?Muzi su velmi jednoduche stvorenia co sa tyka tohto,takze on bude z toho pocut len,ze sa chce rozviest...A neviem,preco by sa mala vyhrazat rozvodom,to je teda zbran jak hovado

selecta22
22. apr 2013

@trish31 trish aby zistila, co on na to. Mozno povie s usmevom, ze konecne, tak bude dievca vediet na com je.
Na hlupaka hlupym argumentom.

lucyvivien
22. apr 2013

@trish31 ide o to, že kedže sa s nou moc nebaví a neodpoveda jej na otázky, tak na toto si myslím, že by jej mal reagovat a aj keby len počul z toho, že sa chce rozviest , tak ide o to, čo jej na to povie : Ak povie dobre fajn, tak vie, že ju vobec už nemiluje a že mu je to jedno, ak povie, že sa nechce rozviest, tak by si mal uvedomit ako sa chová a konečne sa s nou porozprávat, aby si necítila tak ako sa cíti. Je to uplne jednoduche ...

trish31
22. apr 2013

@selecta22 a nie je lepsie si s nim sadnut a zistit,co sa deje?Ako na neho vyblafnut,ze sa chce rozviest?Potom sa necudujte ze chlapi z Vas maju dobry den,ked im 5x za pol roka poviete,ze sa chcete rozviest....

trish31
22. apr 2013

@lucyvivien len ona pise,ze ho ma stale rada,tak ked si ten vztah chce udrzat,tak sa rozvodom urcite nebudem vyhrazat..ale vsak kazda podla seba

selecta22
22. apr 2013

@trish31 nevim, vsak autorka pise, ze ju nepocuva, tak ci sa s nou bude rozpravat neviem neviem 🙂
a nezovseobecnuj prosim, nehovorim 5x za pol roka ze sa chcem rozviest.

zudan
22. apr 2013

@jana699 Ahoj, viem, že to nie je ľahké, mala som podobné manželstvo a 10rokov som znášala jeho odvrkovanie a potom facka a facky a sa to stupňovalo, mala som jedno dieťa a som si po 10 ročnom manželstve povedala dosť syn mal 3,5 roka , povedala som si, že ja som nemala dieťa na to aby sa pozeralo na truľa a počúvalo jeho nálady, neveril, že dám o rozvod , až raz som to urobila a ostal zaskočený sľuboval hory doly, ale už neskoro, necúvla som a hodnotím to ako jajlepšiu vec v živote, že som sa oslobodila, so synom sme žili sami 7,5 roka a super, skromne, ale v pohode, potom som sa zoznámila s terajším mužom a to je pravý opak toho čo bolo, je starostlivý a žije len pre nás sme si navzájom najlepší kamaráti, porozprávame sa o hoci čom. Chcem Ti len poradiť nebuď vo vzťahu čo si ťa nik neváži, to ťa bude ubýjať viac a viac, ak niečo ukončíš! To , ako keby si otvorila dvere niečomu novému .-) moc držím palce

trish31
22. apr 2013

@selecta22
@lucyvivien
@jana699 OK skoda reci tu sa zapojit do takychto debat,vzdy vsetko konci v tychto temach rozvodmi,naco sa snazit manzelstva udrzat,treba to hned rozbit cele bez stipky snahy.Takze si nechaj teda poradit tak ako hovoria,navrhni rozvod a chod do toho 😀 Skoda reci...Prijemny den vsetkym

selecta22
22. apr 2013

@trish31 aj tebe

lucyvivien
22. apr 2013

@trish31 ona ho može mat rada ,ale čo on ju ? Ved to je predsa rovanko doležite, vo vztahu musia fungovat obaja

lucyvivien
22. apr 2013

@trish31 a v príspevku pisatelka napísala, že sa snou nechce rozprávat, že sa už o to pokušala...

zudan
22. apr 2013

už keď je taký problém a neucta pri malých deťoch, tak tam by som ja zázrak nečakala ☹ a to som si preskákala svoje 🙂 sú samozrejme manželské poradne, po ktorých pár dní či hodín to pôjde, ale zase sa to vráti do starých kolají, ale niekedy ozaj je to nevyhnutné riešiť rozvodom.

pragmaticka
22. apr 2013

@jana699 najst si opat k sebe cestu neznamena pchat sa niekomu do zadku..ale potom co si napisala , ze ti dava facku, ty JEMU umyvas auto (preco to ako robis??? co nemas dost svojej prace vo domacnosti???v zivote som neumyvala auto, dokonca aj to moje da vzdy moj chlap do poriadku!!!) a ze ti pritom este nadava aby si drzala papulu??? to by bolo to posledne co by moj muz urobil!!!!! on ta nemiluje ale vobec!!!! urobil si naozaj z teba sluzku a ty ho v tom len podporujes!! Ak mas este aspon trosku rozumu a sebeucty, podaj ziadost o rozvod!!!! Tam to nema vyznam!!! a zober si priklad z pribehu od zudan!! Poznam viacero takych zien! Alebo ze krici na detska , kde maju mater??!!! To si ako myslis ze v takomto prostredi sa maju vychovavat deti??? Co z nich asi vyrastie?? Aku uctu bude mat po takomto priklade tvoj syn voci tebe ci inym zenam????? Utekaj od neho co najskor - jedina rada co mam pre teba!!!!

veronikax
22. apr 2013

@jana699
@pragmaticka napisala si to uplne presne !!! Jana.... necakaj a utekaj .. co najdalej !! s takym hovadom by som nedokazala zit !!! Manzel by mal svoju zenu na rukach nosit ak ju miluje .... a nie po nej hulakat... MAGOR !!
Povedz mu o poradni .. a ak bude svina ... tak daj pred neho papiere o rozvod ...
Mozno sa mi to pise lahko ... no mna manzel nemlati a nezaobchadza ako s handrou ... Ale moj oco bol cisty vol ... a mamka urobila dobre ze sa s nim rozviedla... A mozno aj vdaka tomu som taka aka som 🙂
SER NA TAKEHO CHLAPA !!!

atinag
22. apr 2013

@trish31 je fajn,ze sa este najdu take,ako ty...co pre zachranu vztahu s muzom dokazu urobit maximum..hlavne,ak ten chlap stoji za to..co v tomto pripade asi naozaj tak bude.. 😀 ups...

trish31
22. apr 2013

@atinag nie,ak si citala moje prispevky vyssie,ja som jej napisala,ze taky chlap neviem teda ci si zasluzi jej pohlad.Ale ona pise,ze ho ma stale rada.Tak ak s nim chce byt na co mu ma hovorit o rozvode?

Nerozumiem,naco zosmiesnovat moje zmyslanie o zachovani manzelstva...

atinag
22. apr 2013

@trish31 no ono je pekne,ze ona s nim chce byt....len na to je potrebne aby to asi chcela aj druha strana 😎 cize byt na jej mieste,ano,opytat sa na rovinu...a vies preco by to mozno bolo lepsie?urobila som to iste a odpoved bola:asi ano,bude to tak lepsie...dnes som uz chvalabohu rozvedena a urcite lepsi pocit,nez byt stala klamana 😒 ...btw,zit s takym chlapom,ako ma ona doma,nehnevaj sa....casom pride na to,ze je to obycajny chrapun...