Ako zistím, či mám pri sebe vhodného partnera?

29. máj 2020

Poraďte mi,ako zistím,či mám pri sebe vhodného partnera,keď absolútne neviem,ako ma vníma a čo ku mne cíti? Sme spolu viac než dva roky,no dodnes mi nevyznal city, nepovedal sám od seba,že má ma rád? Začínam citovo stradat a neviem, ako s tým naložiť. Vie o tom, no žiadna zmena v tomto smere sa nekoná. Nemôžem povedať,že by ma mal na salame,stará sa,trávime spolu veľa času aj sa mi v mnohom prispôsobuje,no z jeho úst nevyšlo ziadne slovo,veta,ktorá by ma uistila v tom našom vzťahu.

deti95060810
29. máj 2020

@s_a hm, no je dosť možné že sú to už starší pár...v takom veku je to už ťažšie...

autor
29. máj 2020

@deti95060810 ako s tým súvisí vek? Podľa mňa nijako preto sa vekom nezaoberam

zuzi252
29. máj 2020

Ono je to tak každý sme iny a každý vyjadruje lásku inym spôsobom. Niekto potrebuje slova, niekto skutky niekto pozornosti, darčeky.... Ak potrebuješ vedieť ci ťa lubi jednoducho sa ho na to opýtaj. Muzi nevedia citat myšlienky tak ako ani my nie... Porozprávajte sa o tom... A hlavne aj ty musíš vedieť co cítiš.. Ci je ten pravý alebo nie.. Je možné, ze po dvoch rokoch uz taky ten osail odpadol a prišla realita kedy ste si zvykli na seba.. A zas sladké recicky a sluby nikdy nebudú,, kompliment '' aspoň podľa môjho názoru..

autor
29. máj 2020

@zuzi252 keď som sa priamo opýtala a áno,znížila sa k tomu,tak mi neodpovedal, odpovedal mi zahmlene niečo v tom zmysle,že nevidí dôvod aby som to vedela

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. máj 2020

@retatka nemáme cez 40 to si asi s niekým mýliš, to nie je podstatné, podstatne je to,že aj ten pocit kamarátstva prípadného by mi mohol povedať narovinu, ani k tomu sa však nevyjadril,ale aj to by bolo lepšie povedať ako nic

codal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. máj 2020

@codal neplánujem teraz aktuálne lebo situácia nám nepraje,ale čo bude v budúcnosti to ja neviem,ja som so žiadnym so svojich partnerov neplánovala nič a napriek tomu má ľúbili aj mi to dokázali povedať,takže neviem,prečo toto je zrazu ine

codal
29. máj 2020

Pokud najít si partnera, bydlet s ním, pořídit si rodinu, není tvoje priorita, tak moc nechápu, proč toužíš po nějakém vyznání. Ty sama píšeš, že s ním neplanuješ budoucnost, bydlení atd., taky na co nějaká láska. Vy spolu vlastně jen zabíjíte čas, nechcete být sami a spolu vam je vlastně celkem dobře, tak proč ne, takoví kamarádi s výhodami, k tomu lásku nepotřebuješ, stačí chemie. Jako já ten váš přístup ke vztahu nechápu, ale budiž, to je asi vaše věc, jestli takhle chcete žít, vyhovuje vám spolu jen věčně randit, tak fajn, ale opravdu nechápu, k čemu vlastně potřebuješ ty city, ta vyznání lásky, když ty sama asi moc zamilovaná nejsi ,protože yamilovaný člověk se chová úplně jinak. Podle mě k sobě nepatříte, je to jen dočasné, než si každý najdete toho pravého parnera.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. máj 2020

@codal inak sa opýtam.aky je rozdiel medzi tým byt spolu a medzi tým byt spolu a vyznať si city? Ja budúcnosť neriešim aktuálne,ale je možné,že časom,zatiaľ je to ale predčasne.

codal
29. máj 2020

ja nevim,ale z toho co čtu, mi nepříjde, že bys byla nejak zvlast zamilovaná, ale po něm chceš vyznání. Tomu moc nerozumím..

autor
29. máj 2020

Zamilovaná nie som,ale ja to nemám problém priznať,on ano,ale keby som aj bola,používam rozum než srdce vždy,možno preto to tak vyzerá.nerutim sa bezhlavo do nicoho

codal
29. máj 2020

Tak proč chceš, aby ti vyznal lásku????Možná to cítí jako ty, je mu stebou fajn, ale žádné velké city, máte to stejně, tak to je fajn, žádné velké emoce, alespon to žádného z vás nebolí a jste v pohodě. Pokud u tebe rozum převažuje a lásku ke vztahu výrazně nepotřebuješ a ani ji necítíš, tak je ale dost nefér, žádat ji po druhém.

elenita
29. máj 2020

Resp. citala som tu viac takych tem, kde autorke vadi, ze jej partner nevyznava lasku, ale ze vlastne ona to nepotrebuje, asi ani nie je zalubena, ani nechce s nim byvat, ani nikam posunut vztah ... predpokladam, ze autorka rovnaka 🤷‍♀️

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
29. máj 2020

@perdulka7 anooo, nechcelo sa mi to hladat. Vsetky zalozene v kratkom casovom rozpati a v podstate o tom istom. No, mozno ma len autorka pocas koronakrizy viac casu rozmyslat a analyzovat svoj (ne)funkcny vztah..

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iviacik
29. máj 2020

Táto osoba uz podľa mna potrebuje psychológa... 🙄🤷‍♀️

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz