Ako zvládnuť prácu aj rodinu?

kiwinka21
3. máj 2017

Pekný deň mamičky, prišla som sa s vami poradiť , ako zvládate prácu, rodinu, domácnosť, možno aj nejaký voľny čas ☺ Už som pracovala na smeny, kde sa mi páčilo, že bolo voľno počas týždňa, takže som bez problémov niečo upratala, nakúpila, vybavila, aj čas na kavu sa našiel. Ale veľké mínus boli pracovné víkendy a sviatky, keď mi nemal kto postrazit deti. Potom som robila pondelok až piatok, víkendy a sviatky voľno. To bolo veľké plus, nemusela som volať svokru, tiež ešte pracuje tak nemá vždy čas. Ale mínus, ráno odniesť deti, šup do roboty, odtiaľ rýchlo pre deti, prídeme domov, úlohy, potom dva krát do týždňa sú krúžky, večer navariť, (deti si zo zdravotných dôvodov nosia vlastnú stravu, takže variť musím ) a k tomu sa dostanem možno okolo ôsmej a o jedenástej padnem mŕtva 😆 manžel pracuje na štyri smeny, ale ten je viac v práci ako doma. Hlavne, keď má obednu tak som sama. A vlastne sa cítim pod takým tlakom - jezisi, rýchlo sa ísť učít, nestihnem krúžok, ešte si pomyslím, že večer musím variť a rýchlo práčku vyvesat, nákupy stíham len tak tak. Baby, ako to zvládate? Robím len zbytočnú paniku? Lebo už ma to naozaj štve, že mám pocit, že nič nestiham a doma bordel. Deti chodia do školy, prvý a tretí ročník. Svokra tiež pracuje, takže z praktických dôvodov by som najradšej pracovala pondelok až piatok. Len ako sa nezblázniť 😆 dakujem za prečítanie.

katkaamartin0310
Autor odpoveď zmazal
Zobraz